POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Piątek [25.11.2022, 08:42:58] • Świnoujście

Świnoujskie spotkanie przy zupie

Świnoujskie spotkanie przy zupie

fot. Organizator

Zapraszamy wszystkich mieszkańców na "Świnoujskie spotkanie przy zupie", które odbędzie się w najbliższą sobotę 26.11.2022 o godzinie 13:00 na placu przed Urzędem Miasta.

Chcemy aby inicjatywa łączyła mieszkańców Świnoujścia tych którzy potrzebują wsparcia z tymi, którzy chcą i mogą zaoferować swoją pomoc.


Organizatorzy


komentarzy: 31, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 31

Gość • Sobota [26.11.2022, 16:07:37] • [IP: 176.221.123.***]

[17:37] nawet nie wypada 1 zł dziennie ! Jako rekompensatę za podniemcze ceny ?

Gość • Sobota [26.11.2022, 09:35:57] • [IP: 176.221.123.***]

NIE SZKODA CZASU I GŁUPICH IRONICZNYCH KOMENTARZY DO ARTYKUŁU " ŚWINOUJSKIE SPOTKANIE PRZY ZUPIE" ?? SPÓJRZCIE NA SIEBIE I SWOJE RODZINY CZY JESTEŚCIE" "IDEALNI"" ??

Gość • Piątek [25.11.2022, 22:45:14] • [IP: 88.218.252.**]

najpierw dajcie panu niech zje sam jak bedzie zyl to probujcie

Gość • Piątek [25.11.2022, 18:46:00] • [IP: 89.151.34.***]

Dlaczego pod Urzędem miasta? Przyjdzie Żmurek zrobią zdjęcie i wyjdzie jakich to mamy dobrych rządzących, a on grosza na tę zupę nie da. Mamy plac Słowiański i centrum miasta, byłoby dużo lepiej.

Gość • Piątek [25.11.2022, 17:37:25] • [IP: 178.238.251.***]

Jak urząd olewa.? Daje (wspomaga - seniorom po 300zl, a czy wszystkie inne miasta tak dbają o seniorów?

Gość • Piątek [25.11.2022, 17:28:27] • [IP: 88.156.232.***]

Porażająca symbolika, rączka rączkę myje, miska korzyści aż paruje, a hasło bardzo łatwo zamienia się na Spotkanie przy D... upie. ;-) Czyli przydupasów Koalicji Obywatelskiej, tych to obrońców biednych, którzy wołali od zawsze, że pinindzy ni ma i nie będzie, gdzie jak podnosili emerytury, to Polacy dostawali 2 zł rocznie. Jakich idiotów oni teraz tam chcą znaleźć?!

Gość • Piątek [25.11.2022, 17:05:26] • [IP: 178.238.249.***]

Nie lepiej to spotkanie zrobić na ul. Boh.Września? Więcej osób by przyszło.

Pazdzioch • Piątek [25.11.2022, 16:52:05] • [IP: 83.20.236.**]

Pewnie chcą zatruć, zawsze mniej emeryturek do płacenia

Gość • Piątek [25.11.2022, 16:23:35] • [IP: 94.254.235.***]

Raz do roku zupai z głodu nie umrze

Gość • Piątek [25.11.2022, 15:34:01] • [IP: 37.47.142.***]

W Świnoujściu umiera z głodu rodzina. Wie o tym prezydent, rada miasta, MOPR. Wszyscy uchylają się od pomocy, czekając aż rodzina ta umrze. Gratulacje panie prezydencie. Barbarzyństwo to mało powiedziane.

Gość • Piątek [25.11.2022, 14:38:22] • [IP: 88.218.253.***]

A gdzie MENU ?

Gość • Piątek [25.11.2022, 14:25:55] • [IP: 176.221.123.***]

Spotkanie w czarnej dupie czyli w Świnoujściu.

Gość • Piątek [25.11.2022, 14:22:29] • [IP: 5.173.112.***]

10, 00, 07 Działalność Wydziału Komunalnego z U.M.przejęła sp-ka Lokum

Gość • Piątek [25.11.2022, 14:15:49] • [IP: 176.221.123.***]

Czynsze podnoszą, bo budynki zadłużone. Właściciele wykupili za złotówkę swe mieszkania, wynajęli je, a sami wybyli w świat. I teraz ci, co zostali w kraju, musza się składać na tych, co nie płacą.

Swinoujscianie • Piątek [25.11.2022, 13:38:26] • [IP: 176.221.123.***]

Z tymi czynszami za mieszkania x 3 to chyba jakas przesada i chamstwo, ten dyrektorek Slowianina to chyba z innej planety przylecial, chlopie co Ty robisz z tymi czynszami ?? czy zdaje sobie Pan ile emeryci dostaja Emerytury ?? a ile nagrod sobie wsadzacie do kieszeni od biednych ludzi za tak ohydne podwyzki czynszow, prosimy o sprostowanie i zjechanie z cen w dol, Swinoujscianie

Gość • Piątek [25.11.2022, 12:51:04] • [IP: 185.239.174.**]

a Lewy strzeli jagby co gola włałcicielą barcelony ? wpisujcie sie nadole

Gość • Piątek [25.11.2022, 12:11:43] • [IP: 178.238.246.**]

W naszym mieście powinien powstać stały punkt pomocy w pomieszczeniu zamkniętym, dla ludzi potrzebujących, napewno znaleźli by się sponsorzy, mamy sporo hoteli, restauracji, , aby ludzie mogli dożywiać się choć jednym ciepłym posiłkiem, aby mogli usiąść przy stole! W ciepłym pomieszczeniu!🤔🍜🥪

Gość • Piątek [25.11.2022, 11:57:56] • [IP: 37.47.160.***]

a jaka bedzie zupka? Jak rosol to przyjde

Mirabelka • Piątek [25.11.2022, 11:48:23] • [IP: 37.8.231.**]

Przy wyborach damy im zupę szczawiową na do widzenia.

Gość • Piątek [25.11.2022, 11:35:56] • [IP: 93.214.181.***]

Drodzy komentatorzy to nie organizuje Urząd Miasta tylko ludzie dobrym sercu

Gość • Piątek [25.11.2022, 11:08:28] • [IP: 88.218.253.**]

Do Gość • Piątek [25.11.2022, 09:25:01] • [IP: 94.254.236.**] Spotkanie przy Zupie nie organizuje Urząd Miasta, ani nawet go nie finansuje. Cała inicjatywa jest robiona prywatnie przez wolontariuszy z naszego miasta oraz ludzi dobrego serca m.in restauratorów i hotelarzy, a również zwykłych mieszkańców.

Gość • Piątek [25.11.2022, 11:03:55] • [IP: 213.155.174.***]

Najpierw dowalić ceny mieszkań x3 aby wywalić ludzi na ulice, a potem zupką poczęstować. Budujcie dalej apartamentowce dla milionerów hieny jedne!

Gość • Piątek [25.11.2022, 10:36:27] • [IP: 37.248.155.***]

Zaczyna się kampania wyborcza, marną zupą mnie nie kupią, przyjdę jak obecna władza spłaci zadłużenie, na razie proponuję zlikwidowanie długu do 1 tys, na osobę, zamrożenia podwyżek i premii do odwołania, lanie wody wyszło z mody,

Gość • Piątek [25.11.2022, 10:28:12] • [IP: 23.128.248.**]

Zawijaj się z tymi szlabanami z przed urzędu pazerny, parchaty żydzie, bo zobaczysz...!

Gość • Piątek [25.11.2022, 10:22:21] • [IP: 46.205.140.*]

To chyba nie urząd organizuje.

Oglądasz 1-25 z 31
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ Naczelnik Wydziału Ochrony Srodowiska i Leśnictwa Tułodziecka-Terenda; "uważam za ogromny sukces, że mamy w Świnoujściu parking na którym możemy przechować odholowane pojazdy i wraki ■ Radna Agatowska: apeluję do wydziału gospodarki komunalnej i środowiska o spotkanie z Policją i ustalenie zasad dotyczących usuwania samochodów i wraków zaparkowanych w pasie drogowym ulic ■ 94 wnioski na zakup węgla w Świnoujściu, w większości wnosokują o to mieszkańcy praworzeża ■ Prezydent Miasta; „postanowiłem wyłączyć po zmroku oświetlenie promenady i parków bo nikt z tego teraz nie korzysta” ■ 1 grudnia o godz. 9.00 odbędzie się seminarium dla radnych na którym zaprezentowany zostanie projekt przyszłorocznego budżetu miasta ■ Od godziny 9.14 rozpoczęły się obrady 70 sesji Rady Miasta. W związku z remontem sali konferencyjnej rady Miasta radni spotkali się tym razem w Bibliotece Miejskiej ■ Ćwiczenia „NEPTUN-22” w Świnoujściu – utrudnienia w ruchu. 25 listopada 2022 roku, od godziny 07:30 do godziny 14:30, na terenie dzielnicy Warszów w Świnoujściu, odbędą się ćwiczenia dowódczo-sztabowe pod kryptonimem „NEPTUN-22”, w związku z czym, należy spodziewać się utrudnień w ruchu w rejonie terminala LNG i przyległego kompleksu leśnego. W tym czasie ruch pojazdów na ul. Ku Morzu, na odcinku od zjazdu z wiaduktu do ronda przy parkingu, zostanie wstrzymany. Organizatorzy ćwiczeń - Komenda Wojewódzka Policji w Szczecinie oraz Komenda Miejska Policji w Świnoujściu przepraszają za możliwe utrudnienia. ■ W ciągu dnia w pasie częściowo centralnym i zachodnim będą występować spadki temperatury powietrza i gruntu do oraz poniżej 0°C powodujące oblodzenia wilgotnych i mokrych nawierzchni dróg oraz chodników, ponadto w województwie podkarpackim i lubelskim od rana będą występować gęste mgły ograniczające widzialność poziomą do 50 - 100 m. ■ Taksówkarze (przedsiębiorcy) chcący zachować dotychczasowe licencje wydane przed 1 stycznia 2020r. powinni do 31 grudnia 2022r. złożyć wniosek o dostosowanie licencji do obecnych ustawowych wymogów. Wniosek należy złożyć w Wydziale Komunikacji Urzędu Miasta Świnoujście ■ Mężczyzna wypadł przez okno na 4. piętrze. Do tego zdarzenia doszło nad ranem 3.11.2022r. Z okna znajdującego się na czwartym piętrze budynku przy ulicy Matejki 1a, wypadł mężczyzna. Na skutek upadku doznał licznych obrażeń, został przewieziony do szczecińskiego szpitala ■ Multipleks Cinema3D zlokalizowany w Galerii Corso od 28 października br. funkcjonuje pod nową nazwą Multikino. Zmienione zostały wszystkie logotypy znajdujące się w centrum handlowym w Świnoujściu oraz na jego fasadzie ■ Portal iswinoujscie.pl wygrał w sądzie z gminą miasto Świnoujście. Wygrana właściciela i naczelnego redakcji dotyczy nieprawnego żądania usunięcia z portalu, artykułu: „Czy Urząd Miasta ustawił zakup auta dla prezydenta Janusza Żmurkiewicza?” ■ Rano i przed południem w głębi województw północnych, wschodnich oraz miejscami na południu spodziewane są gęste mgły ograniczające widzialność poziomą do 100-300 metrów ■ Ze Świnoujścia znika stacja dializ. To początek horroru dla pacjentów. Już w grudniu swoją działalność zakończy stacja dializ w Świnoujściu. To bardzo zła wiadomość dla wszystkich pacjentów korzystających ze stacji dializ znajdującej się w "Rusałce" ■ Miejska Biblioteka Publiczna im. Stefana Flukowskiego w Świnoujściu ma przyjemność zaprosić w dniu 18 października (wtorek) o godz. 17:00 – na spotkanie autorskie z Panem Markiem Żymłą. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do Galerii Biblioteki Głównej przy ul. Piłsudskiego 15. Wstęp wolny! ■ Mieszkańcy Świnoujścia, zainteresowani zakupem węgla opałowego, proszeni są o zgłaszanie zapotrzebowania w Miejskim Ośrodku Pomocy Rodzinie, pod numerem telefonu 091 32 25 491. W terminie do 10 października 2022 roku należy zgłosić zapotrzebowanie na cały sezon grzewczy. Szacowana cena opału wyniesie około 2600-2800 zł brutto za tonę. W ofercie znajdzie się: miał węglowy, groszek oraz orzech 2. W Świnoujściu węgiel będzie można nabyć w miejskiej spółce PEC lub w innych podmiotach wskazanych przez Prezydenta Miasta. Opał pochodzić będzie z zasobów zorganizowanych przez PGE Paliwa sp. z o.o. oraz spółkę OT Port. ■ Informacja banku. Punkt kasowy w urzędzie. Jak informuje Bank Pekao S.A., od dnia 3 października 2022r. do odwołania punkt kasowy banku przy ul. Wojska Polskiego 1/5 (budynek urzędu miasta) będzie czynny od poniedziałku do piątku w godz. 7.45 – 15.30, dla petentów urzędu miasta w godz. 08.00 – 15.15. Przerwa w obsłudze w godz. 12.00 -12.15 ■