POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Czwartek [24.11.2022, 15:29:31] • Świnoujście

W Wolinie volkswagen wpadł do wody! To auto należące do mieszkańca Świnoujścia!

W Wolinie volkswagen wpadł do wody! To auto należące do mieszkańca Świnoujścia!

fot. ikamien.pl

Przy moście kolejowym w Wolinie doszło do dramatycznie wyglądającego zdarzenia. Z niewyjaśnionych jak dotąd przyczyn samochód osobowy wpadł do cieśniny Dziwna. Na miejsce trwa akcja służb. Do Wolina dotarli płetwonurkowie ze Szczecina.

Jak poinformowała nas kamieńska policja w samochodzie, który wpadł do wody nie było nikogo. Ustalili to strażacy przy pomocy podwodnego drona. Właścicielem osobowego volkswagena jest mężczyzna ze Świnoujścia.

Na miejscu jest także straż pożarna. W działaniach biorą udział strażacy z OSP Kołczewo, OSP Wolin, PSP Międzyzdroje oraz PSP Kamień Pomorski. Jest także policja.

Do zdarzenia doszło w czwartek, 24 listopada przed godziną 11:00.

Samochód z wody będzie musiał podnieść dźwig.

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 16, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-16 z 16

Gość • Piątek [25.11.2022, 16:04:18] • [IP: 5.173.224.***]

Ten Tuareg stał już od jakiegoś czasu do sprzedania na przeciwko Uznamu

Gość • Piątek [25.11.2022, 14:42:20] • [IP: 185.210.36.***]

7:58 - ja wiem, kto to.

Gość • Piątek [25.11.2022, 14:10:23] • [IP: 176.221.122.**]

Samochody ze Świnoujścia mają naklejki na prom.

Gość • Piątek [25.11.2022, 07:58:22] • [IP: 94.254.174.**]

Ktoś wie kto to?

Gość • Piątek [25.11.2022, 06:12:02] • [IP: 37.248.225.***]

VW GUT AUTO.

Gość • Piątek [25.11.2022, 01:17:37] • [IP: 46.205.136.**]

18:44 - lepiej zjedz już te wypieki, dziwny musi byc to wygląd z nimi na twarzy

Gość • Czwartek [24.11.2022, 21:29:50] • [IP: 37.47.186.**]

[*] :(

Gość • Czwartek [24.11.2022, 18:44:04] • [IP: 31.183.93.***]

Płetwonurkowie z Wolina ustalili przy pomocy podwodnego drona, że właścicielem auta jest mieszkaniec Świnoujścia, którego nie było w samochodzie. Czekam z wypiekami na twarzy na kolejny odcinek.

Gość • Czwartek [24.11.2022, 18:15:58] • [IP: 46.205.136.**]

16:04:03] • [IP: 37.248.167.***] Nie podali takiej informacji, jakoby nie było numerów rejestracyjnych.

Gość • Czwartek [24.11.2022, 17:19:30] • [IP: 46.205.136.**]

Wolin: nasi tam byli! A może to zatopienie kontrolowane i będzie odszkodowanie z ubezpieczenia?

Gość • Czwartek [24.11.2022, 17:18:42] • [IP: 84.159.221.***]

Buli to Ty hahahaha pewnie za dużo w nos

Gość • Czwartek [24.11.2022, 17:04:52] • [IP: 78.10.206.*]

Pluuum 💦

Gość • Czwartek [24.11.2022, 16:31:26] • [IP: 109.42.112.***]

I pewnie pijana ekipa z NuReK SeRvICe.

Gość • Czwartek [24.11.2022, 16:30:07] • [IP: 94.254.170.***]

Czyżby jechał po szynach i koło mu się OMSKŁO?🃏

Gość • Czwartek [24.11.2022, 16:04:03] • [IP: 37.248.167.***]

Ciekawe jak doszli ze to mieszkańca Świnoujścia jak podają ze auto nie miało numerów rejestracyjnych.

Gość • Czwartek [24.11.2022, 15:49:33] • [IP: 37.248.225.***]

U-BOT -ZE ŚWINOUJŚCIA TONIE?

Oglądasz 1-16 z 16
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ Jarosław Siergiej nowym prezesem Zarządu Morskich Portów Szczecin i Świnoujście. Spółka Zarząd Morskich Portów Szczecin-Świnoujście jest odpowiedzialna za zarządzanie dwoma ważnymi portami w województwie zachodniopomorskim. Port w Szczecinie oraz port w Świnoujściu odgrywają kluczową rolę w obsłudze morskiego transportu towarowego ■ W środę w Bibliotece Narodowej w Warszawie ogłoszono wyniki 22. konkursu o Nagrody „Magazynu Literackiego KSIĄŻKI”. Jednym z laureatów został Jarosław Molenda i jego książka „Nienacki. Skandalista od Pana Samochodzika”, którą opublikowało Wydawnictwo Prószyński i S-ka. ■ Projekt pod wodą: Dlaczego Park Zdrojowy w Świnoujściu nie wytrzymał deszczu? Park Zdrojowy w Świnoujściu jest znanym miejscem wypoczynku i rekreacji. Obszar pomiędzy ulicami Sikorskiego a Chrobrego został zalany wodą, co stanowi znaczny problem dla terenu, który jeszcze niedawno przechodził proces rewitalizacji. Ostatni, trzeci etap renowacji miał na celu odnowienie i przywrócenie blasku tej zielonej przestrzeni. Jednak pomimo zapewnień o kompleksowym podejściu do projektu, dzisiaj widoczne są poważne niedociągnięcia. Brak odpowiedniego systemu odwodnienia jest najbardziej widoczny w chwili, gdy deszcz pada; nie muszą to być ulewy, aby teren parku zamienił się w rozlewisko ■ W ostatni weekend (3,4 luty) zespoły ratownictwa medycznego udzielały pomocy 18 razy. Były to wezwania do zaburzeń i problemów kardiologicznych, zasłabnięć, duszności, infekcji, krwawienia z przewodu pokarmowego, udaru, jednego zdarzenia drogowego i złego samopoczucia ■