POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Niedziela [20.11.2022, 13:26:40] • Świnoujście

Mieszkaniec: Fatalny stan dróg w Świnoujściu

Nierówne nawierzchnie, dziury, wyrwy, ubytki asfaltu - to właśnie składa się na obraz dróg w naszym mieście. Kolejni mieszkańcy, głównie kierowcy, często zwracają uwagę na ten przeciągający się problem. Właśnie otrzymaliśmy e-mail w tej sprawie.

- Droga redakcjo, jeżdżąc codziennie autem po naszym "pięknym" mieście, spotykam codziennie również dziury w jezdni które z dnia na dzień pogłębiają się i powiększają, tak szczerze to chyba raz na wiosnę widziałem PRD jak latali coś na mieście, ale to naprawdę rzadkość, pamiętam wcześniejsze lata gdzie każda wiosna i latem PRD łatało dziury i ubytki asfaltu, teraz to już naprawdę ich nie widać a przecież też za to pieniądze biorą, co się z tym dzieje to ciekawe, teraz te dziury które nie były naprawione powiększają się a już widać pierwsze przymrozki i za chwilę to nie będą dziury a wyrwy w jezdni uszkadzające auta, czy naprawdę nikomu nie chce się łatać dziur i nikt tego nie widzi? Przecież radni, UM, prezydent tego nie widzą? Co oni lewitują nad jezdnią? Dramat.

W zeszłym roku widziałem sytuację jak PRD łatało dziury na Chopina, co ciekawe naprawili dziury tylko na jednym pasie a dosłownie obok na przeciwnym pasie już nie, to jest fenomen.

Dodatkowo chciałbym wspomnieć jeszcze o ulicy Fińskiej, na odcinku nowe rondo - Orlen na Warszowie. Przy budowie tunelu i przebudowie infrastruktury tunelowcy zrobili 2 nowe odcinki ulicy, tzn odbudowali a pozostałe 2 odcinki są ze starą nawierzchnia, dziurawa, krzywa i niebezpieczna. Jakoż to jest wstyd że pierwsza droga w Polsce po zjeździe z promów że Szwecji, dziura, krzywa i połatana.

Redakcjo, wierzę w siłę Waszego portalu i widzę że wiele spraw dzięki niemu zostało zrobione, siła w Was.

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 4, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-4 z 4

Gość • Piątek [25.11.2022, 17:31:20] • [IP: 88.156.232.***]

Na Staszica robi się ogromny menisk w asfalcie, bo woda z rur wymywa tam piasek, a za chwilę pewnie jakiś pechowiec straci tam auto, jak powstanie w końcu zapadlina. Wtedy znowu miasto na rok zamknie ulicę i będzie ją długo remontowało, jak zwykle. Bo oni już nie potrafią inaczej - takie lewackie myślenie.

Gość • Poniedziałek [21.11.2022, 19:44:50] • [IP: 46.205.128.**]

Ja pamiętam ulice w Ściu sprzed 20 lat, wtedy to byłnArmageddon, dziś w porównaniu z tamtą wsią mamy luksus. I to mówię ja, nie-Jarząbek, a rowerzysta, który czuje na rowerze każdą dziurę. Ale juz taki Posejdon jest mocno zacofany. Władza mściwie zostawiła na nim trylinkę z ery Gierka oraz nierówna hutniczą kostkę w kolorze niebieskim. Wibracje przyprawiają o rozwolnienie. Rower sam sie rozkręca.

Gość • Niedziela [20.11.2022, 18:08:43] • [IP: 78.10.206.*]

Ormek z ferajną przeżarli pieniądze.

Gość • Niedziela [20.11.2022, 14:30:18] • [IP: 88.218.253.***]

Takie firmy władza wybrała do naprawy ulic. Niech władza płaci teraz z własnej kieszeni. No chyba, że demokraci uważają, że nasze podatki to ich kasa i mogą sobie wydawać ją jak chcą. Błędne rozstrzygnięcie i wybór firmy, demokrata płaci z własnej kieszeni. Dopóki będą działać całkowicie bez ponoszenia odpowiedzialności dopóty tak będzie. Głuptasy mieszkańcy:)

Oglądasz 1-4 z 4
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ Dargobądz, 18 kwietnia 2024 r. - Wczesnym rankiem o godzinie 6:14 doszło do poważnego wypadku na drodze krajowej numer 3 w miejscowości Dargobądz. Z nieustalonych dotychczas przyczyn zderzyły się dwa pojazdy dostawczy i bus. W wyniku zdarzenia poszkodowane zostały osoby podróżujące tymi pojazdami ■ Joanna Agatowska Prezydentem Świnoujścia w I turze! To historyczne zwycięstwo! Oczywiście musi być potwierdzone oficjalnymi danymi z PKW ale na podstawie protokołów z 27 komisji wyborczych w Świnoujściu Joanna Agatowska w mistrzowskim stylu pokonała trzech swoich konkurentów i w I turze została prezydentem Świnoujścia! ■ Ostateczne rozliczenie tunelu nie zostało jeszcze dokonane. Nastąpi po wydaniu Świadectwa Wykonania, co spodziewane jest ok. września br. Roszczenia obu stron w związku z prowadzonymi mediacjami są objęte tajemnicą mediacji - tłumaczy Jarosław Jaz Rzecznik Prasowy Prezydenta Miasta Świnoujście ■