POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Czwartek [10.11.2022, 18:06:49] • Świnoujście

Seminarium Aikido

Seminarium Aikido

fot. Organizator

Kurz i emocje już opadły to dobry czas żeby napisać kilka słów o naszym pierwszym wspólnym Seminarium Stowarzyszenia Unia Aikido Kobayashi. Fantastyczne, z dużą dawką solidnej wiedzy, mega frekwencją i co najważniejsze w przyjaznej atmosferze.

Duże podziękowania dla prowadzących seminarium sensei Arkadiusz Jadczak i sensei Andrzeja Matusiaka za kilka godzin pracy na najwyższych obrotach. Podziękowania dla Was uczestników z Bydgoszczy, obu części Szczecina, Stargardu, Goleniowa, Wrześni, Gniezna, Gorzowa, Poznania, gospodarzy ze Świnoujścia tych dużych i tych najmniejszych za tak liczne uczestnictwo, zaangażowanie i stworzenie tej niepowtarzalnej atmosfery.

Seminarium Aikido

fot. Organizator

Szczególnie chciałbym podziękować Sebastianowi i Zygmuntowi oraz uczniom z dojo Świnoujście za przygotowanie seminarium, fantastyczne prezenty i bycie zawsze tam gdzie potrzebna była pomoc.

Seminarium Aikido

fot. Organizator

Dziękuję również Asi za ogarnięcie seminarium pod kątem "papierologiczno-ksiegowo-logistycznym" i Piotrkowi za pracę z aparatem, którego zdjęcia wrzucimy po obróbce. Z takimi ludźmi to góry można przenosić!!!

Seminarium Aikido

fot. Organizator

Podsumuję je również sentencją, którą zawsze powtarza sensei Andrzej - "Bez Was nie ma nas". Do zobaczenia na następnych wspólnych spotkaniach.

Seminarium Aikido

fot. Organizator

Kamil Starski


komentarzy: 1, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-1 z 1

Gość • Poniedziałek [14.11.2022, 10:55:38] • [IP: 37.47.157.*]

Brawo!!

Oglądasz 1-1 z 1
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ Nowy rok szkolny 2025/2026 rozpoczęło łącznie 4330 uczniów uczęszczających do szkół, dla których organem prowadzącym jest Gmina Miasto Świnoujście. Wśród nich 323 dzieci po raz pierwszy przekroczyło próg szkoły podstawowej, rozpoczynając tym samym swoją przygodę z edukacją. Z kolei naukę w szkołach ponadpodstawowych rozpoczęło 195 uczniów. Do miejskich przedszkoli przyjęto również 255 nowych przedszkolaków w wieku od 3 do 6 lat. We wszystkich placówkach oświatowych podlegających pod Urząd Miasta Świnoujście pracuje 811 osób. W tym gronie znajduje się 577 nauczycieli wspierających dzieci i młodzież na każdym etapie edukacji, a także 234 pracowników obsługi i administracji, dbających o sprawne funkcjonowanie szkół i przedszkoli ■