POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Sobota [29.10.2022, 18:38:52] • Świnoujście

OSP Świnoujście-Przytór otrzymało największą ilość głosów!

OSP Świnoujście-Przytór otrzymało największą ilość głosów!

fot. Organizator

Strażacy dziękują za wszystkie głosy, oddane na projekt do Budżetu Obywatelskiego 2023- ,,Poprawa bezpieczeństwa przeciwpożarowego dzielnicy Przytór-Łunowo poprzez zakup wielozadaniowego pojazdu pożarniczego dla OSP Świnoujście-Przytór''.

- W imieniu braci strażackiej składam za Pańskim pośrednictwem serdeczne podziękowania za aktywny udział w głosowaniu dla wszystkich mieszkańców naszego miasta. Dzięki szeroko zakrojonej akcji informacyjnej złożony przez nas projekt do ,,Budżetu Obywatelskiego 2023'', ,,Poprawa bezpieczeństwa przeciwpożarowego dzielnicy Przytór-Łunowo poprzez zakup wielozadaniowego pojazdu pożarniczego dla OSP Świnoujście-Przytór'' uzyskał największą liczbę głosów ze wszystkich proponowanych w tegorocznej edycji - oddano na niego 1133 ważne głosy.

Pragnę zapewnić, że zakupiony dzięki temu samochód godnie zastąpi obecnego wyeksploatowanego 25 letniego STAR'a i otworzy znacznie większe możliwości ratowania mienia i życia naszych mieszkańców i to nie tylko dzielnicy Przytór-Łunowo, ale całej społeczności naszego pięknego miasta.

Jestem wdzięczny i dziękuję Druhom ochotnikom naszej oraz sympatykom naszej jednostki za ogromny trud włożony w propagowanie akcji związanej z potrzebą realizacji tego projektu.

Wszyscy raz jeszcze dziękujemy za wsparcie !

Zarząd OSP Świnoujście-Przytór


komentarzy: 3, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-3 z 3

Gość • Poniedziałek [31.10.2022, 14:39:59] • [IP: 37.47.190.**]

Brawo :) bardzo się cieszę i pozdrawiam z Ognicy :)

Gość • Niedziela [30.10.2022, 21:11:47] • [IP: 37.248.167.***]

Super strażacy, więcej wiary w siebie do końca świata i jeden dzień dlużej. Dzięki waszym sercom jest bezpieczniej

GośćGość • Niedziela [30.10.2022, 19:17:55] • [IP: 37.8.230.**]

Brawa, brawa i jeszcze raz brawa.Tak trzymać druhowie, czuwaj.

Oglądasz 1-3 z 3
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ 22 maja 2024 r. (środa) o godz. 17:00 w CEZiT przy ul. Gdyńskiej 26 w Świnoujściu odbędą się "Drzwi Otwarte" dla ósmoklasistów. Serdecznie zapraszamy! ■ Ośrodek Sportu i Rekreacji "Wyspiarz w Świnoujściu, informuje że w związku z konserwacją sieci, węzła i instalacji przez PEC w dniu 22.05.2024 r. (środa) Pływalnia na Uznam Arenie przy ul. Grodzkiej 5, będzie w tym dniu NIECZYNNA. Jednocześnie informujemy, że hala sportowa i siłownia na tym obiekcie, będzie funkcjonować bez zmian ■ Już 19 maja hala sportowa SP nr 1 przy ul. Witosa w Świnoujściu zamieni się w arenę pełną tańca i emocji. Ponad 200 tancerzy z sześciu szkół tanecznych z różnych miast, w tym ze Szczecina, Kołobrzegu i Rzeszowa, stanie do rywalizacji w Turnieju Tańca Nowoczesnego „Roztańczone Wyspy”. ■ Nowi zastępcy: Joanna Agatowska będzie miała dwóch zastępców. Zastępcą do spraw społecznych będzie pan Roman Kucierski, zastępcą do spraw inwestycyjnych będzie pan Arkadiusz Mazepa. Natomiast sekretarzem miasta zostanie pan Paweł Juras ■ Ryszard Teterycz Przewodniczącym Rady Miasta Świnoujścia ! Nowy przewodniczący był jedynym zgłoszonym kandydatem. Poparło go 19 radnych. 2 było przeciw ■ 21 nowych radnych Rady Miasta Świnoujście odebrało zaświadczenia o wyborze oraz uroczyście złożyło ślubowanie. Wśród nich jest wielu społeczników. Na tej samej sesji nowa prezydent Świnoujścia Joanna Agatowska złożyła ślubowanie i formalnie objęła urząd. ■ Na poniedziałek 6 maja 2024r. Komisarz Wyborczy w Szczecinie zwołał I sesję Rady Miasta Świnoujście IX kadencji. Obrady odbędą się w sali numer 315 Miejskiego Domu Kultury przy ulicy Wojska Polskiego 1/5. Początek o godzinie 10.00. Porządek obrad 1. Otwarcie inauguracyjnej sesji rady. 2. Wręczenie zaświadczeń o wyborze na radnego. 3. Złożenie ślubowania przez radnych. 4. Stwierdzenie kworum i przyjęcie porządku obrad. 5. Wybór przewodniczącego rady. 6. Wręczenie zaświadczenia o wyborze na Prezydenta Miasta Świnoujście. 7. Złożenie ślubowania przez prezydenta. 8. Zakończenie obrad ■ Joanna Agatowska Prezydentem Świnoujścia w I turze! To historyczne zwycięstwo! Oczywiście musi być potwierdzone oficjalnymi danymi z PKW ale na podstawie protokołów z 27 komisji wyborczych w Świnoujściu Joanna Agatowska w mistrzowskim stylu pokonała trzech swoich konkurentów i w I turze została prezydentem Świnoujścia! ■ Ostateczne rozliczenie tunelu nie zostało jeszcze dokonane. Nastąpi po wydaniu Świadectwa Wykonania, co spodziewane jest ok. września br. Roszczenia obu stron w związku z prowadzonymi mediacjami są objęte tajemnicą mediacji - tłumaczy Jarosław Jaz Rzecznik Prasowy Prezydenta Miasta Świnoujście ■