POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Piątek [07.10.2022, 13:56:27] • Międzyzdroje

Złodzieje sforsowali ścianę i wdarli się do budynku stacji ORLEN w Międzyzdrojach!

Złodzieje sforsowali ścianę i wdarli się do budynku stacji ORLEN w Międzyzdrojach!

fot. iswinoujscie.pl

Grupa złodziei wybiła otwór w ścianie. Wartość skradzionego towaru szacuje się na około 65 tysięcy złotych. Stacja paliw jest zamykana na noc.

Do włamania doszło w nocy z poniedziałku na wtorek 4.10.2022r. na stacji paliw ORLEN w Międzyzdrojach. Złodzieje sforsowali ścianę - wybili dziurę i przez nią dostali się do wnętrza budynku.

Ukradli same papierosy o wartości około 65 tys zł.

Złodzieje sforsowali ścianę i wdarli się do budynku stacji ORLEN w Międzyzdrojach!

fot. iswinoujscie.pl

Ich łupem padło wszystko to co znajdowało na pólkach na tej ścianie, w której wykuli otwór. Wcześniej zrobili zwarcie na jednej z latarni, bo za bardzo podświetlała teren tam, gdzie kuli ścianę.

Co ciekawe, w taki sam sposób obrobili Orlen w Łobzie, w tamtym roku wkradli się do sklepu DINO w Kołczewie.

Złodzieje sforsowali ścianę i wdarli się do budynku stacji ORLEN w Międzyzdrojach!

fot. iswinoujscie.pl

Czytelnicy, jeżeli coś wiecie, piszcie na maila lub dzwońcie do nas redakcji ikamien.pl.

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 40, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 40

Gość • Niedziela [09.10.2022, 10:46:13] • [IP: 94.31.106.***]

Brawo Polska brawo ja!!

Gość • Sobota [08.10.2022, 22:02:30] • [IP: 5.173.174.***]

Wszędzie monitoring WSZĘDZIE monitoring !! Wszelkie org tzw" obrony wolności i praw człowieka" krytykują takie rozwiązania, że to niby narusza prawa człowieka, ale ci tzw.obroncy " pomagają wszelkim patusom, bandziorom chwastom...Stop LEWACKIEJ demagogii !!

Gość • Sobota [08.10.2022, 16:50:03] • [IP: 37.47.178.***]

Bardzo dobrze zrobili... Orlen nas codziennie okrada

Gość • Sobota [08.10.2022, 16:16:31] • [IP: 178.238.252.**]

AH, jakie profesjonalne przygotowanie...złodziej, na pewno nie był gruby...

Gość • Sobota [08.10.2022, 15:06:18] • [IP: 5.173.73.**]

Nowa mafia hehe leszcze do odpalenia

Gość • Sobota [08.10.2022, 14:02:16] • [IP: 5.174.27.***]

Coś mi tu śmierdzi, to ta stacja nie jest otwarta cała dobę, gdzie była obsługa, takiej dziury nie robi się w minutę.

Gość • Sobota [08.10.2022, 11:37:09] • [IP: 37.47.177.**]

Orlen od lat nas okrada i nikt o tym nie pisze.

Gość • Sobota [08.10.2022, 11:21:32] • [IP: 5.173.24.**]

Wszędzie monitoring WSZĘDZIE 👀 ale wszelkie org tzw" obrony wolności i praw człowieka" są na NIE 😱 bo to niby narusza prawa człowieka.. raczej prawa wszelkich PATUSOW PSYCHOLI bandziorów patologii wszelkiej. ...Patusy CHWASTY niszczą co się da i gdzie się da, by pokazać swoją pogardę dla społeczeństwa, które ich utrzymuje poprzez MOPS i inne org... ZAOSTRZYC KK i KKW !!

Gość • Sobota [08.10.2022, 10:21:21] • [IP: 83.11.23.***]

Łuskowo zawsze czuwa 😂 PDW

Gość • Sobota [08.10.2022, 07:46:58] • [IP: 80.146.224.***]

Ciekawe

Gość • Sobota [08.10.2022, 07:32:48] • [IP: 37.47.150.***]

Z czegoś trzeba żyć. ...

Gość • Sobota [08.10.2022, 07:25:58] • [IP: 46.205.140.***]

Tam nie pierwszy raz tą metodą okradli Orlen po sezonie, kiedy w nocy nikogo nie ma. Kiedyś tą stację paliw było widać z daleka. Teraz zarosła dziczkami i jest jak w buszu. Należy wyciąć te przydrożne krzaczyska od strony zaniedbanych, nie uprawianych działek rolnych. Właściciel przyległej działki chciał zgodnie z prawem przywrócić zarośniętą nie uprawianą ziemie do stanu pierwotnego, to urzędnicy w Międzyzdrojach naruszając prawo wyszukali jakiś paragraf i jeszcze ukarali właściciela tej działki. Taki pisowski bałagan w naszym wspólnym kraju. Ja nie zgadzam się z takim zarządzaniem mojej Polski. To beznadziejne towarzystwo trzeba chyba na taczkach wywieźć. Samo nie odejdzie. Taczki będą w cenie.

Gość • Sobota [08.10.2022, 06:52:17] • [IP: 37.47.169.**]

czy sciana z regipsu?

Gość • Sobota [08.10.2022, 00:24:32] • [IP: 185.210.37.*]

Wujek Obajtek z turetem (brzmi jakoś tak katolicko) wybaczy w końcu na biednego nie trafiło :) PIS (z)DA!

Gość XXX • Piątek [07.10.2022, 23:45:43] • [IP: 37.248.73.**]

Gość • Piątek [07.10.2022, 15:26:00] • [IP: 88.218.255.**] Sprzedam 3 paczki lucky strike w bardzo niskiej cenie, a hurtem jeszcze taniej...👹👹👹

Gość • Piątek [07.10.2022, 22:16:58] • [IP: 5.174.120.**]

Jedna z kamer na zdjęciu patrzy w niebo! To po co te kamery? Chyba ruskich spadochroniarzy wypatrują.

Gość • Piątek [07.10.2022, 22:13:12] • [IP: 185.210.38.***]

To Orlenie nie są 48

Gość • Piątek [07.10.2022, 20:37:38] • [IP: 94.254.232.*]

A ja się zastanawiałem dlaczego tak mało tam papierosów :D

Gość • Piątek [07.10.2022, 17:55:58] • [IP: 176.221.123.**]

Jeśli coś wiecie XD to nie złodzieje, to współcześni Robin Hoodzi.Na biednego nie trafiło.Wiekszym złodziejem jest Orlen jak doi tankujących

Gość • Piątek [07.10.2022, 17:53:11] • [IP: 37.47.190.***]

Artur??..

Gość • Piątek [07.10.2022, 16:56:37] • [IP: 62.69.252.***]

Obajtka nie stać na ochronę szkoda

Gość • Piątek [07.10.2022, 16:44:15] • [IP: 37.47.247.***]

Najtańsze log w okolicy

Gość • Piątek [07.10.2022, 16:22:13] • [IP: 83.11.7.***]

Szkoda że twórca tego newsa mija się z prawdą

Gość • Piątek [07.10.2022, 16:19:25] • [IP: 37.47.171.***]

Prymitywne te złodzieje, są nagrani na monitoringu.

Gość • Piątek [07.10.2022, 15:57:53] • [IP: 185.210.39.***]

Chociaż tanie mają tam paliwo

Oglądasz 1-25 z 40
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ Miejska Biblioteka Publiczna im. Stefana Flukowskiego w Świnoujściu ma przyjemność zaprosić na otwarcie wystawy malarstwa na szkle Pana Leszka Króla z Kamienia Pomorskiego. Wernisaż odbędzie się dnia 8 grudnia (czwartek) o godz. 17:00 w Galerii Biblioteki Głównej przy ul. Piłsudskiego 15. Wstęp wolny! ■ Podczas nadzwyczajnego posiedzenia Rada Miasta przyjęła treść apelu do firmy Fresenius o pozostawienie w Świnoujściu sprzętu do dializ i przekazaniu go miastu, które chce działalność stacji powierzyć Szpitalowi Miejskiemu ■ Naczelnik Wydziału Ochrony Srodowiska i Leśnictwa Tułodziecka-Terenda; "uważam za ogromny sukces, że mamy w Świnoujściu parking na którym możemy przechować odholowane pojazdy i wraki ■ Radna Agatowska: apeluję do wydziału gospodarki komunalnej i środowiska o spotkanie z Policją i ustalenie zasad dotyczących usuwania samochodów i wraków zaparkowanych w pasie drogowym ulic ■ 94 wnioski na zakup węgla w Świnoujściu, w większości wnosokują o to mieszkańcy praworzeża ■ Prezydent Miasta; „postanowiłem wyłączyć po zmroku oświetlenie promenady i parków bo nikt z tego teraz nie korzysta” ■ Ćwiczenia „NEPTUN-22” w Świnoujściu – utrudnienia w ruchu. 25 listopada 2022 roku, od godziny 07:30 do godziny 14:30, na terenie dzielnicy Warszów w Świnoujściu, odbędą się ćwiczenia dowódczo-sztabowe pod kryptonimem „NEPTUN-22”, w związku z czym, należy spodziewać się utrudnień w ruchu w rejonie terminala LNG i przyległego kompleksu leśnego. W tym czasie ruch pojazdów na ul. Ku Morzu, na odcinku od zjazdu z wiaduktu do ronda przy parkingu, zostanie wstrzymany. Organizatorzy ćwiczeń - Komenda Wojewódzka Policji w Szczecinie oraz Komenda Miejska Policji w Świnoujściu przepraszają za możliwe utrudnienia. ■ W ciągu dnia w pasie częściowo centralnym i zachodnim będą występować spadki temperatury powietrza i gruntu do oraz poniżej 0°C powodujące oblodzenia wilgotnych i mokrych nawierzchni dróg oraz chodników, ponadto w województwie podkarpackim i lubelskim od rana będą występować gęste mgły ograniczające widzialność poziomą do 50 - 100 m. ■ Taksówkarze (przedsiębiorcy) chcący zachować dotychczasowe licencje wydane przed 1 stycznia 2020r. powinni do 31 grudnia 2022r. złożyć wniosek o dostosowanie licencji do obecnych ustawowych wymogów. Wniosek należy złożyć w Wydziale Komunikacji Urzędu Miasta Świnoujście ■ Mężczyzna wypadł przez okno na 4. piętrze. Do tego zdarzenia doszło nad ranem 3.11.2022r. Z okna znajdującego się na czwartym piętrze budynku przy ulicy Matejki 1a, wypadł mężczyzna. Na skutek upadku doznał licznych obrażeń, został przewieziony do szczecińskiego szpitala ■ Multipleks Cinema3D zlokalizowany w Galerii Corso od 28 października br. funkcjonuje pod nową nazwą Multikino. Zmienione zostały wszystkie logotypy znajdujące się w centrum handlowym w Świnoujściu oraz na jego fasadzie ■ Portal iswinoujscie.pl wygrał w sądzie z gminą miasto Świnoujście. Wygrana właściciela i naczelnego redakcji dotyczy nieprawnego żądania usunięcia z portalu, artykułu: „Czy Urząd Miasta ustawił zakup auta dla prezydenta Janusza Żmurkiewicza?” ■ Rano i przed południem w głębi województw północnych, wschodnich oraz miejscami na południu spodziewane są gęste mgły ograniczające widzialność poziomą do 100-300 metrów ■ Ze Świnoujścia znika stacja dializ. To początek horroru dla pacjentów. Już w grudniu swoją działalność zakończy stacja dializ w Świnoujściu. To bardzo zła wiadomość dla wszystkich pacjentów korzystających ze stacji dializ znajdującej się w "Rusałce" ■ Miejska Biblioteka Publiczna im. Stefana Flukowskiego w Świnoujściu ma przyjemność zaprosić w dniu 18 października (wtorek) o godz. 17:00 – na spotkanie autorskie z Panem Markiem Żymłą. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do Galerii Biblioteki Głównej przy ul. Piłsudskiego 15. Wstęp wolny! ■ Mieszkańcy Świnoujścia, zainteresowani zakupem węgla opałowego, proszeni są o zgłaszanie zapotrzebowania w Miejskim Ośrodku Pomocy Rodzinie, pod numerem telefonu 091 32 25 491. W terminie do 10 października 2022 roku należy zgłosić zapotrzebowanie na cały sezon grzewczy. Szacowana cena opału wyniesie około 2600-2800 zł brutto za tonę. W ofercie znajdzie się: miał węglowy, groszek oraz orzech 2. W Świnoujściu węgiel będzie można nabyć w miejskiej spółce PEC lub w innych podmiotach wskazanych przez Prezydenta Miasta. Opał pochodzić będzie z zasobów zorganizowanych przez PGE Paliwa sp. z o.o. oraz spółkę OT Port. ■ Informacja banku. Punkt kasowy w urzędzie. Jak informuje Bank Pekao S.A., od dnia 3 października 2022r. do odwołania punkt kasowy banku przy ul. Wojska Polskiego 1/5 (budynek urzędu miasta) będzie czynny od poniedziałku do piątku w godz. 7.45 – 15.30, dla petentów urzędu miasta w godz. 08.00 – 15.15. Przerwa w obsłudze w godz. 12.00 -12.15 ■