POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Sobota [01.10.2022, 21:51:30] • Świnoujście

Nie było karetki. Na Szkolną przyjechały dwa wozy strażackie, bo pomocy potrzebował 11 - latek

Nie było karetki. Na Szkolną przyjechały dwa wozy strażackie, bo pomocy potrzebował 11 - latek

fot. iswinoujscie.pl

11 - letni chłopiec potrzebował natychmiastowej pomocy medycznej. Niestety, jak to często bywa w naszym mieście w momencie zgłoszenia nie było wolnej karetki. Jak zawsze w takich sytuacjach niezbędna okazała się interwencja świnoujskich strażaków. To oni zabezpieczyli 11 - latka do czasu przyjazdu zespołu ratownictwa medycznego.

Karetka przyjechała na ulicę Szkolną, ale dopiero po około 30 minutach. Chłopiec został przekazany pod opiekę ratowników medycznych.

Wszystko wydarzyło się w sobotę, 1 października tuż po godzinie 12:00.

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 27, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 27

Gość • Środa [05.10.2022, 19:33:30] • [IP: 37.47.155.**]

Idioci, mieszkańcy tego miasta.

Gość • Poniedziałek [03.10.2022, 08:38:23] • [IP: 178.238.249.***]

A gdzie rodzice, nie prościej pojechać z dzieckiem do przychodni lub szpitala, ale należy się, płacą podatki, nie było tak żle skoro czekali, za to przedstawienie powinni zapłacić, wiedzieliby następnym razem gdzie mają się udać

Gość • Niedziela [02.10.2022, 17:48:20] • [IP: 178.238.246.**]

Szkoda, 🤔mamy ładny szpital, tylko nie ma w nim lekarzy specjalistów, bardzo ważny by był odział kardiologiczny, gdy stwierdzi się zawał lub udar to nie ma czasu na czekanie na helikopter i jazdę do Szczecina.Brak jest rezonansu, i porządnego tomografu, Bardzo by się przydał Laryngolog i endokrynolog na stałe i na ubezpieczenie.Tak wiec mamy duże braki, aby pomagać chorym 🥲

Gość • Niedziela [02.10.2022, 16:37:34] • [IP: 176.221.123.***]

Swinoujscie nie posiada Szpitalnego Odziału Ratunkowego i Pacjętów Odsyłają to Helikopterem to Karetką Pogotowia do innych Miast na Leczenie

Gość • Niedziela [02.10.2022, 14:03:00] • [IP: 45.141.1.***]

Koniu 🤗

Gość • Niedziela [02.10.2022, 13:13:36] • [IP: 5.173.31.**]

Wow super Świnoujście bez karetek i bez porządnego szpitala, bez SORu, to i tak sukces że nie wzywali śmigłowca LPRu

Gość • Niedziela [02.10.2022, 13:05:35] • [IP: 89.151.36.**]

Gość • Niedziela [02.10.2022, 11:54:26] • [IP: 176.221.123.*** No tak, przyjadą podać szklankę wody jak nię będą akurat ściągali kotka z drzewa...

Gość • Niedziela [02.10.2022, 11:54:26] • [IP: 176.221.123.***]

Kazda Kobieta powinna miec Dziecko no bo kto jej na Stare lata Poda Szklankę Wody chyba że Zadzwoni po Straz Pożarna która przyjedzie z Drabiną i poda jej Szklankę Wody

Gość • Niedziela [02.10.2022, 11:43:29] • [IP: 176.221.123.***]

sprawdzilismy Straż Pożarna pomyliła Drogi i Musieli Pieszo pomaszerowac do Klatki Schodowej a ta Uliczka została zamknięta dla Ruchu samochodowego aby auta nie rozjechały małych dzieci bo skracali sobie drogę Strażacy mogli dostarczyc Lekarza ze Szpitala Mogli tez zawieżc Dziecko do Szpitala na Szkolnej Mieszka Lekarz który w Przychodni Lekarskiej leczy małe Dzieci Wojsko tez posiada Karetkę i Lekarza

Gość • Niedziela [02.10.2022, 10:16:07] • [IP: 62.69.253.***]

Nasi Strażacy są the best. Zawsze można na nich liczyć 👏

Gość • Niedziela [02.10.2022, 10:02:16] • [IP: 80.167.210.**]

Na pomysł postawienia tych słupków wpadły trepy ze szkolnej 11 c i 11d jakieś 20 lat temu ! Ale w dzisiejszych czasach taka samowola nie powinna mieć miejsca !! Można śmiało szlabanik na dźwięk syreny zamontowac ! Ale trzeba to trzeba podpowiedzieć bo sami na to nie wpadną!

Gość • Niedziela [02.10.2022, 09:36:56] • [IP: 88.218.253.***]

kto za to odpowiada?

Gość • Niedziela [02.10.2022, 09:24:31] • [IP: 37.47.190.***]

SKANDAL INNYM RAZEM KTOŚ MOŻE NIE PRZEŻYĆ OBY TO BYŁ TEN DECYDENT OD BRAKU KARETEK. NIE WIERZĘ ŻE TAKIE NAGMINNE SYTUCJE SĄ JESZCZE GDZIEŚ POZA ŚWINOUJŚCIEM. TP JEST NAJWY8U8857ŻSZY STOPIEŃ ZEZWIERZĘCENIA NIE LICZENIE SIĘ Z NASZYM ŻYCIEM.

Mieszkaniec • Niedziela [02.10.2022, 09:24:28] • [IP: 46.205.132.**]

No i jak zwykle, idzie mnóstwo bardzo drogiego teraz oleju napędowego. Swoją drogą, skoro strażacy zastępują pogotowie ratunkowe, to niech zaczną też wozić pacjentów do szpitala. Wyręczą pogotowie, a paliwo nie pójdzie na darmo.

Gość • Niedziela [02.10.2022, 09:12:29] • [IP: 89.151.34.*]

Tam należało wezwać Straż Miejską aby wystawiła mandat za śmiecenie.

Gość • Niedziela [02.10.2022, 09:08:04] • [IP: 176.221.122.***]

Potężny mandat dla właściciela tych śmieci przy słupkach !! Brak przejazdu dla służb nawet po wycięciu słupków !!

Gość • Niedziela [02.10.2022, 09:03:49] • [IP: 37.248.216.**]

karetki nie było, ale za to wkrotce będzie grzebowisko dla kundli. Cieszyta sie?

Gość • Niedziela [02.10.2022, 08:59:08] • [IP: 83.20.249.**]

Jeżeli czekali na karetkę 30 min to nie było nic groźnego bo inaczej straż przewiozłaby go do szpitala A swoja droga karetkę wzywają osoby których boli brzuch lub w klatce od dwóch dni nie idą do lekarzy rodzinnych a potem blokują karetki tym którym w nagłych przypadkach potrzebuje na juź

Gość • Niedziela [02.10.2022, 08:08:29] • [IP: 176.221.123.***]

Dwa zespoły strażaków, a to znaczy że 12 chłopa i dwa auta strażackie do jednego chłopca !! Kto za to placki ?? Strażacy 20 lat pracy i emerytura 6 tyś złotych. Żyć nie umierać 👎👎👎

Gość • Niedziela [02.10.2022, 06:55:04] • [IP: 31.0.39.***]

Standardy w tym zapyziałym mieście 😡😡brak karetki to popierwsze😡a te słupki to ten co to wymyślił niech se wsadzi w d..e🤦🏾‍♀️🤦
;🏾‍♀️🤦🏾&#
8205;♀️debilstwo i bezmozgowie🤷🏾‍♀️&
#129335;🏾‍♀️🤦
7998;‍♀️🤦🏾‍
♀️

Gość • Niedziela [02.10.2022, 06:50:44] • [IP: 5.173.27.**]

Ja też się zabezpieczam żeby nie mieć dzieci do których musiałoby przyjeżdżać pogotowie ratunkowe

Gość • Niedziela [02.10.2022, 05:10:57] • [IP: 37.47.141.***]

a czemu tylko dwa wozy strażackie a nie cztery?

Gość • Niedziela [02.10.2022, 01:48:38] • [IP: 199.244.86.***]

A te worki ze śmieciami to chyba po to aby łatwiej było te słupki ominąć ? Kto zezwala na takie grodzenie drogi...inteligentny inaczej??

Gość • Niedziela [02.10.2022, 01:48:03] • [IP: 199.244.86.***]

A te worki ze śmieciami to chyba po to aby łatwiej było te słupki ominąć ? Kto zezwala na takie grodzenie deogi...inteligentny inaczej??

Gość • Niedziela [02.10.2022, 00:40:20] • [IP: 176.221.123.**]

A co mu było? Hahahaha informacje z pierwszej ręki widzę 😂😂😂

Oglądasz 1-25 z 27
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ Naczelnik Wydziału Ochrony Srodowiska i Leśnictwa Tułodziecka-Terenda; "uważam za ogromny sukces, że mamy w Świnoujściu parking na którym możemy przechować odholowane pojazdy i wraki ■ Radna Agatowska: apeluję do wydziału gospodarki komunalnej i środowiska o spotkanie z Policją i ustalenie zasad dotyczących usuwania samochodów i wraków zaparkowanych w pasie drogowym ulic ■ 94 wnioski na zakup węgla w Świnoujściu, w większości wnosokują o to mieszkańcy praworzeża ■ Prezydent Miasta; „postanowiłem wyłączyć po zmroku oświetlenie promenady i parków bo nikt z tego teraz nie korzysta” ■ 1 grudnia o godz. 9.00 odbędzie się seminarium dla radnych na którym zaprezentowany zostanie projekt przyszłorocznego budżetu miasta ■ Od godziny 9.14 rozpoczęły się obrady 70 sesji Rady Miasta. W związku z remontem sali konferencyjnej rady Miasta radni spotkali się tym razem w Bibliotece Miejskiej ■ Ćwiczenia „NEPTUN-22” w Świnoujściu – utrudnienia w ruchu. 25 listopada 2022 roku, od godziny 07:30 do godziny 14:30, na terenie dzielnicy Warszów w Świnoujściu, odbędą się ćwiczenia dowódczo-sztabowe pod kryptonimem „NEPTUN-22”, w związku z czym, należy spodziewać się utrudnień w ruchu w rejonie terminala LNG i przyległego kompleksu leśnego. W tym czasie ruch pojazdów na ul. Ku Morzu, na odcinku od zjazdu z wiaduktu do ronda przy parkingu, zostanie wstrzymany. Organizatorzy ćwiczeń - Komenda Wojewódzka Policji w Szczecinie oraz Komenda Miejska Policji w Świnoujściu przepraszają za możliwe utrudnienia. ■ W ciągu dnia w pasie częściowo centralnym i zachodnim będą występować spadki temperatury powietrza i gruntu do oraz poniżej 0°C powodujące oblodzenia wilgotnych i mokrych nawierzchni dróg oraz chodników, ponadto w województwie podkarpackim i lubelskim od rana będą występować gęste mgły ograniczające widzialność poziomą do 50 - 100 m. ■ Taksówkarze (przedsiębiorcy) chcący zachować dotychczasowe licencje wydane przed 1 stycznia 2020r. powinni do 31 grudnia 2022r. złożyć wniosek o dostosowanie licencji do obecnych ustawowych wymogów. Wniosek należy złożyć w Wydziale Komunikacji Urzędu Miasta Świnoujście ■ Mężczyzna wypadł przez okno na 4. piętrze. Do tego zdarzenia doszło nad ranem 3.11.2022r. Z okna znajdującego się na czwartym piętrze budynku przy ulicy Matejki 1a, wypadł mężczyzna. Na skutek upadku doznał licznych obrażeń, został przewieziony do szczecińskiego szpitala ■ Multipleks Cinema3D zlokalizowany w Galerii Corso od 28 października br. funkcjonuje pod nową nazwą Multikino. Zmienione zostały wszystkie logotypy znajdujące się w centrum handlowym w Świnoujściu oraz na jego fasadzie ■ Portal iswinoujscie.pl wygrał w sądzie z gminą miasto Świnoujście. Wygrana właściciela i naczelnego redakcji dotyczy nieprawnego żądania usunięcia z portalu, artykułu: „Czy Urząd Miasta ustawił zakup auta dla prezydenta Janusza Żmurkiewicza?” ■ Rano i przed południem w głębi województw północnych, wschodnich oraz miejscami na południu spodziewane są gęste mgły ograniczające widzialność poziomą do 100-300 metrów ■ Ze Świnoujścia znika stacja dializ. To początek horroru dla pacjentów. Już w grudniu swoją działalność zakończy stacja dializ w Świnoujściu. To bardzo zła wiadomość dla wszystkich pacjentów korzystających ze stacji dializ znajdującej się w "Rusałce" ■ Miejska Biblioteka Publiczna im. Stefana Flukowskiego w Świnoujściu ma przyjemność zaprosić w dniu 18 października (wtorek) o godz. 17:00 – na spotkanie autorskie z Panem Markiem Żymłą. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do Galerii Biblioteki Głównej przy ul. Piłsudskiego 15. Wstęp wolny! ■ Mieszkańcy Świnoujścia, zainteresowani zakupem węgla opałowego, proszeni są o zgłaszanie zapotrzebowania w Miejskim Ośrodku Pomocy Rodzinie, pod numerem telefonu 091 32 25 491. W terminie do 10 października 2022 roku należy zgłosić zapotrzebowanie na cały sezon grzewczy. Szacowana cena opału wyniesie około 2600-2800 zł brutto za tonę. W ofercie znajdzie się: miał węglowy, groszek oraz orzech 2. W Świnoujściu węgiel będzie można nabyć w miejskiej spółce PEC lub w innych podmiotach wskazanych przez Prezydenta Miasta. Opał pochodzić będzie z zasobów zorganizowanych przez PGE Paliwa sp. z o.o. oraz spółkę OT Port. ■ Informacja banku. Punkt kasowy w urzędzie. Jak informuje Bank Pekao S.A., od dnia 3 października 2022r. do odwołania punkt kasowy banku przy ul. Wojska Polskiego 1/5 (budynek urzędu miasta) będzie czynny od poniedziałku do piątku w godz. 7.45 – 15.30, dla petentów urzędu miasta w godz. 08.00 – 15.15. Przerwa w obsłudze w godz. 12.00 -12.15 ■