POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Sobota [01.10.2022, 08:28:10] • Świnoujście

Od 1.10.22. w weekendy będą kursowały dwa promy

Od 1.10.22. w weekendy będą kursowały dwa promy

fot. Mieszkaniec

Redakcja portalu iswinoujscie.pl postanowiła dowiedzieć się, jakie zmiany w kursowaniu promów czekają nas od początku października. W tym celu zapytaliśmy, ile promów będzie pływało w centrum miasta Świnoujścia. Czy będzie trzeci prom Bielik? Jeżeli tak to jak będzie kursował ten trzeci prom? Jeżeli nie to dlaczego i jak długo nie będzie tego trzeciego promu? Odpowiedzi udzielił Jarosław Jaz Rzecznik Prasowy Prezydenta Miasta Świnoujście.

- Żegluga Świnoujska przypomina, że w soboty i niedziele na przeprawie promowej „Warszów” (Bieliki) od 1 października będą pływać dwa promy.

Jednocześnie apeluje do kierowców ze Świnoujścia, aby w tych dwóch dniach przed wyjazdem z miasta lub wjazdem, w miarę możliwości sprawdzali, jak wygląda sytuacja na obu świnoujskich przeprawach. W sezonie jesienno-zimowym, w weekendy na przeprawie „Centrum” (Karsibory) jest bowiem dużo mniejszy ruch i bardzo często można przeprawić się tam dużo szybciej, niż Bielikami. Aktualną sytuację na obu świnoujskich przeprawach można sprawdzać pod adresem: http://przeprawa.swi.pl/.

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 27, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 27

Bodzio • Sobota [01.10.2022, 22:57:34] • [IP: 89.174.73.**]

Na h-j nabić karsibory i ten tunel w czarnej dupie, tyle kilometrów trzeba nadrobić.

Gość • Sobota [01.10.2022, 21:44:12] • [IP: 5.173.24.**]

Ogarnijcie więcej kamer na przeprawach promowych to ludzie będą widzieć jaka jest długość kolejki poniewaz nie widać teraz jaka jest rzeczywista długość kolejki. Powinna byc dodatkowa na całą długość ul. Wladyslawa IV.

Gość • Sobota [01.10.2022, 21:20:05] • [IP: 176.221.123.***]

Ta władza całkiem już odleciała! Najlepiej niech stary zmur i jego drużyna zabroni nam korzystać z promu w weekendy. Trzeba tylko wydać komuszy ukaz jak to putin robi. że promy w weekendy są tylko dla władzy.

Gość • Sobota [01.10.2022, 19:50:33] • [IP: 87.202.122.***]

Staruszek z ORMO wziął na kierownika Żeglugi Poprzecznej przez Świnę, członka Floating Gardensu stettin, a ten będąc słoikiem ma mieszkańcu pod deklem sloikowym! Wot i eto całaja tajemnica tragedii łajbowej etowo maleńkiego goroda. Nada żdat aż dzieduszek pajdiot w p... u.

Gość • Sobota [01.10.2022, 18:17:53] • [IP: 37.47.189.***]

Kto decyduje o tym że będą pływały tylko 2 promy? Chciałbym wiedzieć jak głosować dzięki takiej pomocy na weekend. 3 promy jak mamy do roboty, a wypoczywać w weekend mamy w kolejce na prom. Dziękujemy!

Gość • Sobota [01.10.2022, 17:55:29] • [IP: 178.238.252.**]

Po co w weekend wyjeżdżać z Wyspy, jest tutaj gdzie spacerować...3 promenady itp.Oczywiście, to żart...jak będzię tunel, nie będzie lepiej, jest za wąski.Powinny być dwa otwory w przeciwne strony, wtedy nie było by korków i...bezpieczniej.

Gość • Sobota [01.10.2022, 16:18:42] • [IP: 176.221.123.***]

03 10 2022 r Niemcy mają Święto Zjednoczenia Przyjadą na zakupy

Gość • Sobota [01.10.2022, 15:47:42] • [IP: 37.47.132.**]

JAK DWA TO NIECH ODBLOKUJĄ SZCZYT KOLEJKI POPRZEZ ZAŁADUNEK I ODPŁYWA A NIE CZEKA NA GRAFIK GODZIN

Gość • Sobota [01.10.2022, 15:35:21] • [IP: 46.205.132.***]

Jakie archaiczne myślenie. Żadnych wyjaśnień tylko przypomnienie. Paniska decydenci my mieszkańcy Wam płacimy więc wyjaśnić dlaczego. Żadnych gadek na okrągło tylko fakty.

Gość • Sobota [01.10.2022, 15:18:05] • [IP: 46.205.136.***]

postawić bramkę dla naszych niemieckich sąsiadów oni od nas kosza za co tylko się da, ich podatki na nasze promy nie idą to za przeprawę.. od każdego niemiaszka 5euro i już budżet na utrzymanie 3 promu dla mieszkańców się znajdzie to takie trudne? do tego powstaną kolejne 2 miejsca pracy przynajmniej do otwarcia tunelu to praca zmianowa conajmniej dla 8 osób, tadaaaaam ale po co myśleć skoro można kraść...

Gość • Sobota [01.10.2022, 15:03:59] • [IP: 188.148.75.***]

Czyżby efekt rezygnacji z dopłat do paliwa dla promów??

Gość • Sobota [01.10.2022, 14:31:40] • [IP: 37.47.157.***]

Zajebiście właśnie odstałem 1, 5 h. Czy napewno musi tak być? Panie Prezydencie niech Pan ratuje. Jesteśmy więźniami własnej wyspy.

Gość • Sobota [01.10.2022, 14:27:08] • [IP: 37.47.131.**]

U niemca w poniedziałek święto to wyjechali na przejażdżkę

Gość • Sobota [01.10.2022, 14:23:42] • [IP: 46.231.56.***]

Może i można się przeprawicz na Karsiborach bo są puste ale nie pływają co 20minut jak zaczną pływać co 20 minut to wtedy będę się pchał na Karsibory. Żegluga niech zmieni godziny kursowania Karsiborow do godziny 22.00 niech pływają co 20 minut. Jak redakcja portalu może to niech przekaże ten postulat do urzędu miasta i Żeglugi Świnoujście.Pozdrawiam

Gość • Sobota [01.10.2022, 13:29:47] • [IP: 5.173.24.***]

Decydent działa przeci interesom mieszkańców miasta... Tylko taczka przywróci właściwy ład

Gość • Sobota [01.10.2022, 12:15:36] • [IP: 37.7.246.***]

Radni bezradni porażka

Gość JEN • Sobota [01.10.2022, 12:14:05] • [IP: 178.238.243.***]

Zawsze możesz zmienić miejsce zamieszkania na terytorium gdzie nie ma promów. Mieszkasz na wyspie to musisz się pogodzić z koniecznością straty czasu na przeprawę.

Gość • Sobota [01.10.2022, 12:06:57] • [IP: 83.11.84.***]

A wy myślicie że tunel coś zmieni...będzie jeszcze gorzej niż jest i sami zobaczycie...👍🤣😎

Gość • Sobota [01.10.2022, 11:50:41] • [IP: 176.221.123.***]

Promy Bieliki będą pływały codziennie 3 od godz 6 00 do 22 00 tak my 3 Muszkieterowie zrobimy jak wygramy Wybory a Tunel to swoja drogą bo będzie tylko Jednorurowy

Gość • Sobota [01.10.2022, 10:52:34] • [IP: 5.173.194.**]

Postawić jednego karsibora i będzie szybko szło

Gość • Sobota [01.10.2022, 10:42:14] • [IP: 46.205.128.**]

Jazda przez przeprawę karsiborską to dołożenie ok.15 km, czyli w aucie osobowym w miarę nowym ok.1 l benzyny, czyli ok.7 zl

Gość • Sobota [01.10.2022, 10:08:55] • [IP: 178.238.252.***]

Jeden na godzinę dajcie. A karsibory pływają non stop w piątek i wywożą Niemców z wyspy. Na to idą nasze pieniądze. Na obywateli miasta zabrakło.

Gość • Sobota [01.10.2022, 09:55:26] • [IP: 46.205.140.**]

Wczoraj kolejka na prom do cmentarza. Dziękujemy.

Gość • Sobota [01.10.2022, 09:45:35] • [IP: 37.248.170.**]

o co wam chodzi, malkontenci? Przecież do Szczecina można rowerem dojechać