POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Piątek [23.09.2022, 16:19:06] • Świnoujście

Zdezorientowany 77-latek znaleziony w Parku Zdrojowym

Zdezorientowany 77-latek znaleziony w Parku Zdrojowym

fot. iswinoujscie.pl

W Parku Zdrojowym przebywał starszy mężczyzna, na którego zwrócił uwagę patrol policji. 77-latek był zdezorientowany, prawdopodobnie również wyziębiony, dlatego policjanci powiadomili zespół ratowników medycznych. Ostatecznie mężczyzna, po badaniu, pozostał na miejscu w obecności policji. Wszystko wydarzyło się w czwartek przed godziną 11:00.

- Zgłoszenie dotyczyło 77-letniego mężczyzny, znalezionego przez funkcjonariuszy policji. Mężczyzna był zdezorientowany i zagubiony, istniało podejrzenie, że jest wyziębiony. Przybyły na miejsce zespół ratownictwa medycznego zbadał pacjenta. Mężczyzna nie miał widocznych obrażeń, jego parametry życiowe były w normie, pozostał na miejscu w obecności policji - informuje Paulina Heigel rzecznik prasowy WSPR w Szczecinie.

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 18, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-18 z 18

Gość • Niedziela [25.09.2022, 07:11:33] • [IP: 37.47.231.***]

Dziadek ale masz szczęście, mogli cię spałować i wywieźć gdzieś do lasu albo paralizatorem potraktować. Młody następnym razem dzwon na pogotowie gazowe albo energetyczne.

Gość • Sobota [24.09.2022, 11:09:06] • [IP: 62.69.253.***]

Nie 77 a 73 letni, i nie policja go zauważyła tylko odpowiedzialny młody czlowiek, który zawiadomił policję.Z panem wszystko w porzadku.

Gość • Sobota [24.09.2022, 10:26:20] • [IP: 176.221.122.***]

Ktoś wie kto to?

Gość • Sobota [24.09.2022, 10:24:08] • [IP: 46.205.132.***]

Donald też zatracił kierunki, myśli, że jest w swojej ojczyźnie, w Niemczech.

Gość • Sobota [24.09.2022, 09:59:54] • [IP: 46.215.253.***]

Jak czytam komentarze na iŚwinoujście to widzę, że większość komentujących jest zdezorientowana, pozbawiona uczuć wyższych i elementarnej ogłady.

Gość • Sobota [24.09.2022, 09:08:24] • [IP: 176.221.122.***]

Jak się nie ma opieki rodziny tak to wygląda.

Gość • Sobota [24.09.2022, 08:51:15] • [IP: 176.221.123.***]

Kilka milionów młodych wyjechało za chlebem, w kraju zostali ich rodzice. No comment.

Gość • Piątek [23.09.2022, 22:23:48] • [IP: 89.151.33.***]

Brawo POLICJA

Gość • Piątek [23.09.2022, 21:26:11] • [IP: 37.30.12.***]

Większość z was też będzie starcami, no może wcześniej padną ćpuny i starości nie zaznają.

Gość • Piątek [23.09.2022, 20:11:41] • [IP: 109.70.100.**]

18:59:06 - Dezerter 💪 💪 💪

Gość • Piątek [23.09.2022, 19:42:07] • [IP: 89.151.33.**]

Grupa Dezerter, r.1981 • Piątek [23.09.2022, 18:59:06] • [IP: 46.205.128.***] Spytaj milicjanta Jak nie znajdziesz milicjanta udaj się do ormowca/

Gość • Piątek [23.09.2022, 19:13:47] • [IP: 37.47.184.**]

Mordy w kubeł barny cwaniakowate

Gość • Piątek [23.09.2022, 19:12:24] • [IP: 37.47.184.**]

Ale z was tępe buraczyska i. ..,. ...

Gość • Piątek [23.09.2022, 19:10:15] • [IP: 5.173.176.*]

Zareagował młody człowiek. Wielkie DZIĘKI DLA NIEGO.

Grupa Dezerter, r.1981 • Piątek [23.09.2022, 18:59:06] • [IP: 46.205.128.***]

Spytaj milicjanta / On Ci prawdę powie / Spytaj milicjanta / On Ci wskaże drogę / On Ci wskaże drogę / Chcę poznawać świat / Ale nie wiem jak / Kto mi powie prawdę o tym / Jak to zrobić mam / Spytaj milicjanta / On Ci prawdę powie / Spytaj milicjanta / On Ci wskaże drogę / On Ci wskaże drogę / Jak stać się doskonałym / Męskim pięknym silnym / Którędy dojść do celu / I zawsze być niewinnym / Spytaj milicjanta / On Ci prawdę powie / Spytaj milicjanta / On Ci wskaże drogę / On Ci wskaże drogę /

Gość • Piątek [23.09.2022, 17:53:35] • [IP: 176.221.122.***]

Wychodząc do parku, pamiętaj o tym, aby: - powiadomić swoich bliskich o tym, że wychodzisz - powiedzieć jaką trasą będziesz się poruszać - poinformować o planowanej godzinie powrotu - zabrać ze sobą w pełni naładowany telefon komórkowy, latarkę, która jest nieoceniona, gdy w parku zastanie nas zmrok, jedzenie oraz picie, jeżeli chorujesz, to także leki - ubrać się ciepło, adekwatnie do panującej pogody - poruszać się ścieżkami, które znasz - planować trasę tak, aby wyjść z parku przed zmrokiem - jeżeli nie możesz znaleźć drogi powrotnej, nie czekaj, zadzwoń pod numer alarmowy 112 Osoby starsze, które mają problemy ze zdrowiem, pod żadnym pozorem nie powinny wychodzić na leśne spacer same.

Gość • Piątek [23.09.2022, 17:33:30] • [IP: 37.47.190.**]

Cierpiał na syndrom maklera giełdowego.

Gość • Piątek [23.09.2022, 16:47:51] • [IP: 88.218.253.***]

Dezorientacja kota. PDK

Oglądasz 1-18 z 18
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ Cykl turniejów o puchar KS Prawobrzeże Świnoujście 2022. Drugiego Października 2022 roku, w niedzielę, odbędzie się kolejny turniej pn. „Cykl turniejów o puchar KS Prawobrzeże Świnoujście 2022” Uczestnikami rozgrywek będą dzieci zrzeszone w następujących klubach: Akademia Baltica Świnoujście, Ina Goleniów, Gryf Kamień Pomorski, Czarni Szczecin oraz gospodarz – Klub Sportowy Prawobrzeże Świnoujście. To wydarzenie sportowe odbędzie się na Boisku im. Tadeusza Kaczmarka w Świnoujściu - Warszów przy ul. Białoruskiej 4. Rozpoczynamy o godz. 10.00. Wszystkich kibiców serdecznie zapraszamy! ■ Mieszkaniec: W dniu 11.09 zostawiłem torbę na parkingu przy Sky Towers, Wyspiańskiego 39, w ktòrej był m.in. iPad. Uczciwego znalazcę wynagrodzę. Proszę o kontakt: 602895099 ■ Przy placu zabaw na osiedlu Platan, dziecko, jadące na rowerze, potrąciło 4-letnią dziewczynkę. Na miejsce zostali wezwani ratownicy medyczni. Do potrącenia dziecka doszło 20 września około godziny 17:50 przy ulicy Malczewskiego. - Zgłoszenie dotyczyło 4-letniej dziewczynki, która miała zostać potrącona przez inne dziecko jadące na rowerze. 4-latka doznała powierzchownego urazu głowy, wraz z opiekunem pozostała na miejscu zdarzenia- poinformowała Paulina Heigel rzecznik prasowy WSPR w Szczecinie. ■