POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Środa [21.09.2022, 16:50:29] • Świnoujście

Mieszkaniec: Można się zaszczepić przeciwko grypie. Szpital Miejski zaprasza

Mieszkaniec: Można się zaszczepić przeciwko grypie. Szpital Miejski zaprasza

fot. Mieszkaniec

Sezon grypowy zbliża się wraz z jesienią, dlatego warto zaszczepić przeciwko tej wirusowej chorobie.

Szpital Miejski im. J. Garduły oferuje szczepienia. Dla kogo, od kiedy i gdzie będzie można skorzystać z bezpłatnych szczepień?

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 24, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-24 z 24

Gość • Wtorek [27.09.2022, 12:47:16] • [IP: 176.221.122.***]

Zaczną się wyszczepiać i znowu grypa ''wróci". Chorowałem ciężko na prawdziwą grypę raz w życiu, jakiś czas po naiwnym wszczepieniu jej sobie.

Gość • Czwartek [22.09.2022, 14:34:17] • [IP: 5.173.57.**]

Wyborcy PiS to najwieksi foliarze gdyz najmniej skorzystali z szczepien.Konfa wyszczepila sie mniej ale tam jest najmniej ludzi wiekowych.Podkarpacie pisowskie ktore glosuje na nich w 72 % wyszczepilo sie w 32%.

Blue Scarab • Czwartek [22.09.2022, 12:41:09] • [IP: 93.107.215.***]

Zabawne ze ludzie którzy innych nazywają foliarzami sami informacje czerpią jedynie z TVN lub TVP. Jak do tej pory nie spotkałem ani jednej" wielce mądrej" osoby która, oczywiście, podąża za" nauką" czyt. (informacjami przedstawicieli firm farmaceutycznych), która zaznajomiona jest z takim choćby nazwiskami jak Schwab lub Noah Harari. Co dopiero z ich książką/ami. Chłoniecie to rozwolnienie z tv jak tresowane małpy i jeszcze innych którzy zagłębiają sie bardziej w świat międzynarodowej polityki wyzywacie od foliarzy. Gratuluje. Tresura w waszym wypadku przebiegła pomyślnie. Ale...tzw. użyteczni idioci tez są potrzebni. Jedyny minus to ze dzięki waszemu poddańczemu posłuszeństwu banki, korporacje poprzez rządy są wstanie manipulować tak rynkiem, ze jesteśmy coraz biedniejsi i coraz mniej posiadamy. Pandemia była idealnym polem do popisu. Także życzę powodzenia w nowym wspaniałym świecie. Gdzie nic nie będziemy posiadać i będziemy" szczęśliwi". Wszystko na wynajem, zagryzane świerszczem.

Gość • Czwartek [22.09.2022, 12:22:47] • [IP: 93.107.215.***]

86.131.79.** plecy cie nie bola od ciagłego chodzenia w pozycji zgiętej wypiętej ?

Gość • Czwartek [22.09.2022, 10:30:27] • [IP: 77.114.3.***]

Uwierzyłem 2 razy się zaszczepiłem i 2 razy traciłem przytomność. Każdy organizm inaczej reaguje. więc zastanówcie się?

Gość • Czwartek [22.09.2022, 08:58:45] • [IP: 86.131.79.**]

Foliarze do budy i tam szczekac...

Gość • Czwartek [22.09.2022, 08:40:23] • [IP: 88.156.234.**]

szczepionki dobijają !!

Gość • Czwartek [22.09.2022, 06:03:56] • [IP: 176.221.123.***]

teraz to juz tylko debil to zrobi

Gość • Środa [21.09.2022, 21:20:06] • [IP: 46.205.132.***]

Szkoda że nie ma szczepień przeciwko głupocie. Te wpisy dają temu dowód.

Gość • Środa [21.09.2022, 21:10:18] • [IP: 94.254.170.**]

Już się zaczyna taniec 🐧🐧🐧🐧

Gość • Środa [21.09.2022, 20:42:07] • [IP: 37.8.215.*]

nie szczepie sie bo mam wiedze i mozg zdrowy!!

Gość • Środa [21.09.2022, 20:07:53] • [IP: 176.221.123.**]

Platformersi sie nie szczepią

Gość • Środa [21.09.2022, 19:45:24] • [IP: 176.221.123.***]

A apkę na telefon dają ?

Gość • Środa [21.09.2022, 18:57:58] • [IP: 178.238.251.***]

Pluton to droga do raju, a jak go nie masz to jesteś nikim ! Szczepionki dziś się nie liczą.

Gość • Środa [21.09.2022, 18:36:21] • [IP: 89.151.36.***]

Ojej, ale w tym mieście idiotów...

Gość • Środa [21.09.2022, 18:36:17] • [IP: 2.106.93.**]

A ludzie dalej wierzą w te brednie?

Gość • Środa [21.09.2022, 18:31:12] • [IP: 176.221.123.**]

po co te okulary? czy to jakieś ochronne ?czy też przeciw słoneczne ?

troll • Środa [21.09.2022, 17:42:08] • [IP: 31.0.36.**]

To przez okulary w oko będą szczepić ??

Gość • Środa [21.09.2022, 17:24:40] • [IP: 94.254.239.*]

😝😝😝😝😝㈶
1;😝😝😝

Gość • Środa [21.09.2022, 17:13:50] • [IP: 94.254.170.**]

Oooooo stara poczciwa grypa powróciła... Myślałam że to sezon covidowy 😉

Gość • Środa [21.09.2022, 17:13:39] • [IP: 78.10.206.***]

Będą mieli co pisać kretyni,

Gość • Środa [21.09.2022, 17:11:52] • [IP: 37.248.224.***]

SZCZEPIENIE PRZECIW COVID-19 -MAJĄ NAJNOWSZĄ WERSJĘ SZCZEPIONKĘ szczepionka Comirnaty Original/Omicron BA.1. (Pfizer-BioNtech) i szczepionka Comirnaty Original/Omicron BA.4/BA.5. (Pfizer-BioNtech). Apteka DR.MAX Plac Słowiański 14/1a, Polecam zapisałem się przez IKP internet wczoraj dziś już zaszczepiony. Tak samo maja szczepienia na grypę.

Gość • Środa [21.09.2022, 17:07:42] • [IP: 81.216.49.***]

niestety nie mogę się zaszczepić, nie mam okularów :(

Gość • Środa [21.09.2022, 16:52:02] • [IP: 91.15.198.***]

Idź precz szatanie!!

Oglądasz 1-24 z 24
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ Miejska Biblioteka Publiczna im. Stefana Flukowskiego w Świnoujściu ma przyjemność zaprosić na otwarcie wystawy malarstwa na szkle Pana Leszka Króla z Kamienia Pomorskiego. Wernisaż odbędzie się dnia 8 grudnia (czwartek) o godz. 17:00 w Galerii Biblioteki Głównej przy ul. Piłsudskiego 15. Wstęp wolny! ■ Podczas nadzwyczajnego posiedzenia Rada Miasta przyjęła treść apelu do firmy Fresenius o pozostawienie w Świnoujściu sprzętu do dializ i przekazaniu go miastu, które chce działalność stacji powierzyć Szpitalowi Miejskiemu ■ Naczelnik Wydziału Ochrony Srodowiska i Leśnictwa Tułodziecka-Terenda; "uważam za ogromny sukces, że mamy w Świnoujściu parking na którym możemy przechować odholowane pojazdy i wraki ■ Radna Agatowska: apeluję do wydziału gospodarki komunalnej i środowiska o spotkanie z Policją i ustalenie zasad dotyczących usuwania samochodów i wraków zaparkowanych w pasie drogowym ulic ■ 94 wnioski na zakup węgla w Świnoujściu, w większości wnosokują o to mieszkańcy praworzeża ■ Prezydent Miasta; „postanowiłem wyłączyć po zmroku oświetlenie promenady i parków bo nikt z tego teraz nie korzysta” ■ Ćwiczenia „NEPTUN-22” w Świnoujściu – utrudnienia w ruchu. 25 listopada 2022 roku, od godziny 07:30 do godziny 14:30, na terenie dzielnicy Warszów w Świnoujściu, odbędą się ćwiczenia dowódczo-sztabowe pod kryptonimem „NEPTUN-22”, w związku z czym, należy spodziewać się utrudnień w ruchu w rejonie terminala LNG i przyległego kompleksu leśnego. W tym czasie ruch pojazdów na ul. Ku Morzu, na odcinku od zjazdu z wiaduktu do ronda przy parkingu, zostanie wstrzymany. Organizatorzy ćwiczeń - Komenda Wojewódzka Policji w Szczecinie oraz Komenda Miejska Policji w Świnoujściu przepraszają za możliwe utrudnienia. ■ W ciągu dnia w pasie częściowo centralnym i zachodnim będą występować spadki temperatury powietrza i gruntu do oraz poniżej 0°C powodujące oblodzenia wilgotnych i mokrych nawierzchni dróg oraz chodników, ponadto w województwie podkarpackim i lubelskim od rana będą występować gęste mgły ograniczające widzialność poziomą do 50 - 100 m. ■ Taksówkarze (przedsiębiorcy) chcący zachować dotychczasowe licencje wydane przed 1 stycznia 2020r. powinni do 31 grudnia 2022r. złożyć wniosek o dostosowanie licencji do obecnych ustawowych wymogów. Wniosek należy złożyć w Wydziale Komunikacji Urzędu Miasta Świnoujście ■ Mężczyzna wypadł przez okno na 4. piętrze. Do tego zdarzenia doszło nad ranem 3.11.2022r. Z okna znajdującego się na czwartym piętrze budynku przy ulicy Matejki 1a, wypadł mężczyzna. Na skutek upadku doznał licznych obrażeń, został przewieziony do szczecińskiego szpitala ■ Multipleks Cinema3D zlokalizowany w Galerii Corso od 28 października br. funkcjonuje pod nową nazwą Multikino. Zmienione zostały wszystkie logotypy znajdujące się w centrum handlowym w Świnoujściu oraz na jego fasadzie ■ Portal iswinoujscie.pl wygrał w sądzie z gminą miasto Świnoujście. Wygrana właściciela i naczelnego redakcji dotyczy nieprawnego żądania usunięcia z portalu, artykułu: „Czy Urząd Miasta ustawił zakup auta dla prezydenta Janusza Żmurkiewicza?” ■ Rano i przed południem w głębi województw północnych, wschodnich oraz miejscami na południu spodziewane są gęste mgły ograniczające widzialność poziomą do 100-300 metrów ■ Ze Świnoujścia znika stacja dializ. To początek horroru dla pacjentów. Już w grudniu swoją działalność zakończy stacja dializ w Świnoujściu. To bardzo zła wiadomość dla wszystkich pacjentów korzystających ze stacji dializ znajdującej się w "Rusałce" ■ Miejska Biblioteka Publiczna im. Stefana Flukowskiego w Świnoujściu ma przyjemność zaprosić w dniu 18 października (wtorek) o godz. 17:00 – na spotkanie autorskie z Panem Markiem Żymłą. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do Galerii Biblioteki Głównej przy ul. Piłsudskiego 15. Wstęp wolny! ■ Mieszkańcy Świnoujścia, zainteresowani zakupem węgla opałowego, proszeni są o zgłaszanie zapotrzebowania w Miejskim Ośrodku Pomocy Rodzinie, pod numerem telefonu 091 32 25 491. W terminie do 10 października 2022 roku należy zgłosić zapotrzebowanie na cały sezon grzewczy. Szacowana cena opału wyniesie około 2600-2800 zł brutto za tonę. W ofercie znajdzie się: miał węglowy, groszek oraz orzech 2. W Świnoujściu węgiel będzie można nabyć w miejskiej spółce PEC lub w innych podmiotach wskazanych przez Prezydenta Miasta. Opał pochodzić będzie z zasobów zorganizowanych przez PGE Paliwa sp. z o.o. oraz spółkę OT Port. ■ Informacja banku. Punkt kasowy w urzędzie. Jak informuje Bank Pekao S.A., od dnia 3 października 2022r. do odwołania punkt kasowy banku przy ul. Wojska Polskiego 1/5 (budynek urzędu miasta) będzie czynny od poniedziałku do piątku w godz. 7.45 – 15.30, dla petentów urzędu miasta w godz. 08.00 – 15.15. Przerwa w obsłudze w godz. 12.00 -12.15 ■