POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Poniedziałek [19.09.2022, 08:35:38] • Świnoujście

Smród i kłęby dymu. Tak wyglądało palenie opony na Warszowie

Smród i kłęby dymu. Tak wyglądało palenie opony na Warszowie

fot. Czytelnik

Jeden z mieszkańców zauważył ogień i dym na Warszowie. Jak się okazało przyczyną pożaru była paląca się opona w pobliżu tamtejszej stacji paliw. Jak widać ktoś pokusił się o palenie opon, które jest zakazane i podlega karze. Wszystko przez to, że jest ono wysoko trujące i niebezpieczne dla środowiska.

Jak widać jednak niektórzy mają to wszystko za nic i w najlepsze palą opony nie przejmując się niczym. Przypominamy, że za takie postępowanie grozi mandant wysokości kilkuset złotych.

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 26, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 26

Gość • Wtorek [20.09.2022, 03:16:19] • [IP: 188.147.0.**]

Może POlszewik protestował w taki sposób, palił oponę przeciw przekopaniu kanału na Mierzei.

Gość • Poniedziałek [19.09.2022, 17:46:00] • [IP: 176.221.123.**]

Bzdura, to opana z tira która wystrzeliła podczas jazdy

Mieszkaniec • Poniedziałek [19.09.2022, 15:05:11] • [IP: 46.205.128.**]

Niech jedzie do Rosji palić opony. Tam się nimi nawet ogrzewają, zwłaszcza daleko na Syberii.

Gość • Poniedziałek [19.09.2022, 14:29:07] • [IP: 92.118.167.***]

Eeee przeciez to za miesiac lub dwa bedzie na porzadku dziennym. Kto ma troche starych opon to ma szanse przezyc mrozna zime. Oby do Wiosny!

Gość • Poniedziałek [19.09.2022, 14:14:00] • [IP: 89.151.36.***]

Gość • Poniedziałek [19.09.2022, 08:46:08] • [IP: 185.100.86.**] Zapomniałeś dodać : rządzących w Świnoujściu...

Gość • Poniedziałek [19.09.2022, 14:10:57] • [IP: 89.151.36.***]

Gość • Poniedziałek [19.09.2022, 09:04:59] • [IP: 77.113.146.**] Ludzie kombinują bo niemcy i PO-srańcy wyzbierali cały chrust...

Gość • Poniedziałek [19.09.2022, 13:55:52] • [IP: 89.151.36.***]

I o co chodzi. Jak widać na załączonym obrazku jakiś członek PO robi sobie grilla...

Gość • Poniedziałek [19.09.2022, 13:55:30] • [IP: 80.149.82.***]

no latem pali sie letnie a zima zimowe to raczej jasne nie, no chyba ze to zimowa a sezon jeszcze letni. po cos pisza na oponach letnia czy zimowa aby wiadomo bylo kiedy palic.

Gość • Poniedziałek [19.09.2022, 12:30:09] • [IP: 5.173.138.***]

o co wam chodzi, to normalny klimat na braksie

Gość • Poniedziałek [19.09.2022, 12:09:23] • [IP: 62.69.252.***]

Przecież sam wasz przywódca Jarosław kazał palić wszystkim to do kogo problemy

Gość • Poniedziałek [19.09.2022, 10:55:59] • [IP: 185.220.101.***]

09:52:26 - Boisz się zatrucie z dymu z opony, a zaraz polecisz kobieto w podskokach do marketu po trujące mięso z tuszu nakładczego i owoce/warzywa GMO.

Gość • Poniedziałek [19.09.2022, 09:55:37] • [IP: 85.224.14.***]

Zapewne ma paliwo w wiaderku żeby bardziej rozpalić oponę

Gość • Poniedziałek [19.09.2022, 09:52:26] • [IP: 5.173.159.*]

Palenie opon powinno być zakazane pod grozbą wysokiej kary. Od zaraz. Niestety, na os. Zachodnim ludzie zgłaszają że z takiego a nie innego komina wydobywa się smród i dym porażający wzrok i duszący w płucach, że na prywatnych posesjach są składowiska opon ico? I nic. Dlaczego? Kto ma w tym interes aby truć ludzi. Dym z opon ZABIJA! Starych i młodych. Dzieci też. Skąd u nich te nowotwory? Już w łonie matki są trute.

Gość • Poniedziałek [19.09.2022, 09:49:34] • [IP: 37.248.224.***]

PREZES ZAKAZAŁ PALENIA OPON, A DEWOTKA DONIOSŁA NA NIEGO. WIDOCZNIE CHRUSTU ZABRAKŁO.

Gość • Poniedziałek [19.09.2022, 09:49:04] • [IP: 31.61.173.***]

Wspaniała informacja

Gość • Poniedziałek [19.09.2022, 09:43:08] • [IP: 176.221.122.***]

Takich trzeba udulowac i karać ale jak rzadzacy mowia, że można palić wszystkim , bez komentarza!!

Gość • Poniedziałek [19.09.2022, 09:29:56] • [IP: 46.205.140.**]

A co będzie zima.

Gość • Poniedziałek [19.09.2022, 09:28:07] • [IP: 37.47.154.***]

Opony to świetny opał. Trzeba tylko zastosować odpowiednie filtry. Z opon też wyrabia się gumowe chodniki takie jak są na placach zabaw. Zobaczcie sobie koszt tych chodników. Wmawia się nam, że opona jest zła aby ci, którzy tak mówią mieli monopol na te opony.

Gość • Poniedziałek [19.09.2022, 09:25:35] • [IP: 213.155.174.***]

Niektóre niemieckie firmy na terenie Polski palą oponami. Wulkanizacje muszą płacić ciężkie pieniądze firmom, które odbierają opony, a to jest paliwo bardziej kaloryczne niż drewno czy węgiel. Zarabiają na tym duże pieniądze. Opony to nie jest śmieć. Nam się tak wmawia ale za opony się dużo płaci i zużyte też są warte część tych pieniędzy. Może lepiej napisać, że zwykłemu Polakowi nie wolno palić oponami, a niemieckim firmom już tak. Palenie opon może być zwróceniem uwagi na ten problem i rodzaj strajku. Dlaczego wam jedna opona przeszkadza palona przez Polaka, a miliony opon palonych przez Niemców nie przeszkadzają ?

Gość • Poniedziałek [19.09.2022, 09:25:10] • [IP: 5.173.136.***]

Co za bzdury tu piszecie !!ta opona się zapaliła po Tym jak Tir miał wystrzał

Gość • Poniedziałek [19.09.2022, 09:04:59] • [IP: 77.113.146.**]

Trening przed nadchodzącą zimą. Za namowa premiera chrust już wyzbierany, minister zasobów z Indonezji sprowadził zamiast węgla tylko błoto więc elektorat ruszył po bardziej energetyczne zasoby. ..

Gość • Poniedziałek [19.09.2022, 08:59:28] • [IP: 46.215.195.***]

Sezon zimowy 22/23 pierwsze próby palenia byle czym.

Gość • Poniedziałek [19.09.2022, 08:54:41] • [IP: 94.254.238.**]

Tam nikt nie palił oponami tylko smarkacze podpaliły dla zabawy a to co innego. Przecież widać że człowiek leci z wiadrem to zagasić a nie się przy tym ogrzać...

Daleko od ... • Poniedziałek [19.09.2022, 08:54:09] • [IP: 195.175.107.***]

To tylko trening.Jakby przyszło co do czego, to będzie tego więcej. W razie gdyby zabrakło to mam w garażu cztery sztuki, poświęce je.

Gość • Poniedziałek [19.09.2022, 08:46:11] • [IP: 37.248.156.***]

Przygotowania do sezonu grzewczego

Oglądasz 1-25 z 26
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ W ciągu dnia na południu i wschodzie będą pojawiać się opady śniegu powodujące oblodzenie. Poza tym rano i wieczorem w większości kraju wystąpi śliskość nawierzchni spowodowana szronem oraz miejscami marznącą wilgocią ■ Od 1 lutego w Świnoujściu znów zacznie działać stacja dializ. Po tym, jak pod koniec ubiegłego roku z prowadzenia stacji zrezygnowała prywatna firma, pacjenci musieli dojeżdżać do najbliższej jednostki w Szczecinie ■ Zanim w tunelu pod Świną pojadą samochody, władze miasta chcą zaprosić mieszkańców do podwodnego spaceru pomiędzy wyspami. Nie znamy jeszcze terminu tej przechadzki. Prezydent Świnoujścia konsultuje datę z wykonawcą tunelu ■ Na skrzyżowaniu ulic Grunwaldzkiej i Nowokarsiborskiej nie będzie ronda lecz skrzyżowanie z sygnalizacją świetlną ■ Od najbliższego piątku, 27 stycznia wznawia działalność stacja dializ w Świnoujściu ■ Kiedy 8 lat temu przygotowywana była dokumentacja projektowa przebudowy ulicy Wojska Polskiego na odcinku od ulicy Leśmiana do ulicy Matejki projektant uwzględnił zatoczkę dla przystanku autobusowego przy ul. Wojska Polskiego vis’a vis Urzędu Miasta (budynek12). Przystanek powstał, ale nie taki jak przewidywał projekt. Miała być zatoka autobusowa a wyszedł przystanek przychodnikowy, który przy okazji blokuje ruch samochodów. Czy to przypadek, nie sądzę... Konia z rzędem więc temu kto wytłumaczy dlaczego w tak newralgicznym miejscu autobusy miejskie nie mogą schować się spokojnie w zatoczce przy jezdni. Powstaje więc pytanie kto zdecydował i zmienił na gorsze rozwiązanie ■ Dramatyczny wypadek na S3 w pobliżu Skwierzyny. W zderzeniu kampera z wojskową ciężarówką zginął 44 - letni mieszkaniec Świnoujścia i jego 10 - letnia córka ■ Tragiczny wypadek wydarzył się na S3 w pobliżu miejscowości Skwierzyna w województwie lubuskim na drodze prowadzącej do Zielonej Góry. W zderzeniu kampera z wojskową ciężarówką amerykańskiej armii zginęli na miejscu 44 – letni mieszkaniec Świnoujścia i jego 10 – letnia córka. Zdjęcia z miejsca wypadku są wstrząsające. Widać na nich, że po kamperze którym podróżowały ofiary wypadku zostało jedynie podwozie. 44 – latek był znanym nie tylko w Świnoujściu ale także w całej Polsce miłośnikiem i pasjonatem caravaningu ■ Wygląda na to, że zeszłoroczne liście będą nam towarzyszyć przez całą zimę. Dopóki nie rozwieje ich wiatr lub nie usuną wiosenne porządki. Miasto, w bardzo wielu punktach pokryte jest liśćmi w różnym stopniu rozkładu. Zależnie od pogody, albo wirują unoszone podmuchami wiatru, albo, po dłuższych opadach, które mamy od kilku dni, zalegają na chodnikach, przy krawężnikach, na skwerach. A przecież tak niewiele trzeba, aby było czyściej, ładniej... ■ Spłonął punkt gastronomiczny na promenadzie! Świadkowie pożaru usłyszeli huk. Zobacz film! ■ Na pomoc pogorzelcom z Kodrąbka W domu państwa Piątkowskich wybuchł pożar, który pozbawił ich całego dorobku. Z ogniem, który wybuchł rano, walczyło 7 zastępów Straży Pożarnej, jednak po ugaszeniu zostało tylko pogorzelisko. Państwo Piątkowscy zdołali opuścić płonący dom, lecz nie zdążyli zabrać ze sobą niczego - uciekli z pożaru w piżamach. Żeby znów mogli zamieszkać pod własnym dachem, trzeba przeprowadzić gruntowny remont całego domu, kupić meble i sprzęty, które spłonęły. Konieczna jest wymiana wszystkich drzwi, okien, podłóg, trzeba skuć tynki i położyć je od nowa, wymalować, wymienić instalację elektryczną i wiele innych rzeczy. Dlatego została zorganizowana akcja zbierania pieniędzy na rzecz pogorzelców z Kodrąbka, liczy się każda złotówka, nie bądźmy obojętni wobec tej tragedii. https://zrzutka.pl/jmufu4 ■