POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Niedziela [11.09.2022, 11:28:19] • Polska

KFC wprowadza sekretnego burgera – trwają poszukiwania tajemniczego kodu dostępu!

KFC wprowadza sekretnego burgera – trwają poszukiwania tajemniczego kodu dostępu!

fot. Organizator

Czy zdarzyło się Wam kiedyś tak bardzo pragnąć dania, którego smaku nie byliście nawet w stanie sobie wyobrazić, że szukaliście wskazówek jak je kupić na kanałach swoich ulubionych influencerów? Owiany tajemnicą smak i tylko jeden pewnik – będzie pysznie od pierwszego ugryzienia po same okruszki. Takie rzeczy dzieją się tu i teraz i tylko w KFC. Do sprzedaży trafił właśnie sekretny burger, ale zdobyć go mogą jedynie fani KFC, którzy poznają tajny kod! Jeśli jeszcze jakimś cudem nie słyszeliście o tej akcji, koniecznie dołączajcie i sprawdźcie, jakie niesamowicie niecodzienne połączenie smaków dostaniecie w najnowszym burgerze!

Czwórka influencerów - bijonsi, mikuusiekk, Miłosz Fluckiger oraz oczywiście ambasador KFC Mr Kryha - jako pierwsi Goście KFC mieli okazję spróbować „Secret Burgera”. Zachwytów, emocji i radości przy odkrywaniu jego smaku było wiele.

Influencerzy nie zdradzili jednak wybuchowej mieszanki smaków. Chcą, żeby inni mieli podobną frajdę jak oni w odkrywaniu sekretnego połączenia składników. Na swoich kontach na Instagramie, TikToku i YouTube opublikowali krótkie relacje z testowania nowości, a także sposób, w jaki inni mogą spróbować tego niecodziennego dania. Rzeczywiście, proces zakupu jest w tym przypadku wyjątkowy bo tak samo wyjątkowy jest „Secret Burger”.

Wystarczy więc odpowiedzieć na trzy pytania, z którymi fani KFC nie powinni mieć najmniejszego problemu:
1. Jak brzmi nazwisko założyciela KFC?
2. Z ilu ziół i przypraw składa się sekretna panierka?
3. Nazwa jednego z burgerów KFC? 

Odpowiedzi, po dodaniu końcówki .pl ułożą się w adres strony www, na której KFC odsłania już nieco więcej, ale przede wszystkim podaje specjalny kod. Tylko on pozwala na zakup sekretnego burgera. Kod należy wpisać w samoobsługowym kiosku w każdej z ponad 300 restauracji KFC w Polsce. I już ostatni krok – degustacja! Zaskoczenie, zachwyt i pyszny smak gwarantowane. Tak więc dołączajcie do szalonej zabawy, odpowiadajcie na pytania i znajdujcie kod. „Secret Burger” czeka by zostać przez Was odkrytym.

Poniżej linki do materiałów opublikowanych u influencerów zaangażowanych do akcji „Secret Burger”:
• Instagram_bijonsi
• Instagram_Mikuusiekk
• TikTok_Mikuusiekk
• Instagram_Miłosz Fluckiger
• TikTok_Miłosz Fluckiger
• TikTok_MrKryha
• YouTube_MrKryha

Biuro Prasowe KFC, Weber Shandwick


komentarzy: 0, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ Cykl turniejów o puchar KS Prawobrzeże Świnoujście 2022. Drugiego Października 2022 roku, w niedzielę, odbędzie się kolejny turniej pn. „Cykl turniejów o puchar KS Prawobrzeże Świnoujście 2022” Uczestnikami rozgrywek będą dzieci zrzeszone w następujących klubach: Akademia Baltica Świnoujście, Ina Goleniów, Gryf Kamień Pomorski, Czarni Szczecin oraz gospodarz – Klub Sportowy Prawobrzeże Świnoujście. To wydarzenie sportowe odbędzie się na Boisku im. Tadeusza Kaczmarka w Świnoujściu - Warszów przy ul. Białoruskiej 4. Rozpoczynamy o godz. 10.00. Wszystkich kibiców serdecznie zapraszamy! ■ Mieszkaniec: W dniu 11.09 zostawiłem torbę na parkingu przy Sky Towers, Wyspiańskiego 39, w ktòrej był m.in. iPad. Uczciwego znalazcę wynagrodzę. Proszę o kontakt: 602895099 ■ Przy placu zabaw na osiedlu Platan, dziecko, jadące na rowerze, potrąciło 4-letnią dziewczynkę. Na miejsce zostali wezwani ratownicy medyczni. Do potrącenia dziecka doszło 20 września około godziny 17:50 przy ulicy Malczewskiego. - Zgłoszenie dotyczyło 4-letniej dziewczynki, która miała zostać potrącona przez inne dziecko jadące na rowerze. 4-latka doznała powierzchownego urazu głowy, wraz z opiekunem pozostała na miejscu zdarzenia- poinformowała Paulina Heigel rzecznik prasowy WSPR w Szczecinie. ■