POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Poniedziałek [22.08.2022, 11:44:35] • Świnoujście

Turniej finałowy Wakacyjnej Siatkówki Plażowej

Turniej finałowy Wakacyjnej Siatkówki Plażowej

fot. OSiR Wyspiarz

W niedzielę 21 sierpnia, odbył się IV Wakacyjny Turniej Siatkówki Plażowej, zamykający cykl zawodów na świnoujskiej plaży w sezonie 2022.

W zawodach wzięło udział 13 najmocniejszych i najbardziej aktywnych par tego sezonu, wśród nich przebywający na zgrupowaniu w Świnoujściu zawodnicy klubu WKS Sobieski Arena Żagań.

Turniej finałowy Wakacyjnej Siatkówki Plażowej

fot. OSiR Wyspiarz

Pierwsza część turnieju rozgrywana była w czterech grupach, następnie dwie najlepsze drużyny z każdej grupy rywalizowały w systemie podwójnej eliminacji (brazylijka).

Turniej finałowy Wakacyjnej Siatkówki Plażowej

fot. OSiR Wyspiarz

W wyniku zaciętej rywalizacji wyłoniono pary półfinałowe:
* Emil Jagielski / Andrzej Jaroni – Kacper Myśliwy / Oskar Sierpiński– 2 : 0
* Maciej Kleinschmidt / Kacper Ledwoń – Miłosz Zasłonka/Sebastian Strzałkowski- 2 : 1

Turniej finałowy Wakacyjnej Siatkówki Plażowej

fot. OSiR Wyspiarz

W meczu o trzecie miejsce zwyciężyła para Myśliwy/Sierpiński, pokonując odczuwających trudy półfinału Zasłonkę i Strzałkowskiego 2:0.
W finale turnieju spotkały się pary Jagielski/Jaroni (Świnoujście) oraz Kleinschmidt/Ledwoń (Żagań), wygrał duet reprezentujący klub WKS Sobieski Arena Żagań 2:0

PODIUM TURNIEJU

1. Maciej Kleinschmidt / Kacper Ledwoń

2. Emil Jagielski / Andrzej Jaroni

3. Kacper Myśliwy / Oskar Sierpiński

Turniej finałowy Wakacyjnej Siatkówki Plażowej

fot. OSiR Wyspiarz

W wakacyjnych turniejach siatkówki plażowej w sezonie 2022 wystartowało łącznie 58 par czyli aż 116 zawodników.

Na zakończenie zwycięzcy turnieju finałowego otrzymali trofea szklane a wszyscy uczestnicy pamiątkowe koszulki ufundowanymi przez Ośrodek Sportu i Rekreacji „Wyspiarz".

OSiR "Wyspiarz"


komentarzy: 0, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ Miejska Biblioteka Publiczna im. Stefana Flukowskiego w Świnoujściu - w czwartek, 30 listopada o godz. 11:00 - serdecznie zaprasza dzieci oraz wszystkie inne osoby zainteresowane na spotkanie z Michałem Juszczakiewiczem, podsumowujące obchody Roku Mikołaja Kopernika. Tytuł spotkania: „Przed imieninami Mikołaja”. Zapraszamy do Biblioteki Głównej, ul. Piłsudskiego 15. Wstęp wolny! ■