POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Sobota [13.08.2022, 11:53:04] • Świnoujście

Właściciel skradzionego roweru do złodzieja

Właściciel skradzionego roweru  do złodzieja

fot. Czytelnik

Właściciel roweru skradzionego z klatki schodowej stawia złodziejowi ultimatum. Moment kradzieży został zarejestrowany przez monitoring.

- 4.08.2022 z klatki na 2 piętrze w bloku na ulicy Grunwaldzkiej 49b około godziny 9:30 młody, szczupły mężczyzna w szarej bluzie z kapturem ukradł rower MTB marki Scott w kolorze czarno-pomarańczowym. Sprawa została zgłoszona na policję oraz do Agencji Nieruchomości w celu zabezpieczenia nagrań z monitoringu. Jeśli rower wróci na miejsce zgłoszenie zostanie wycofane - informuje poszkodowany.

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 36, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 36

Gość • Wtorek [16.08.2022, 12:40:53] • [IP: 109.197.37.***]

Wytatuowany gnoju w szarej bluzie z logiem Air Jordan, ja do Świnoujścia jeszcze przyjadę i już nie mogę się doczekać aż cię spotkam...

Gość • Niedziela [14.08.2022, 17:51:45] • [IP: 46.205.145.**]

12:26:24] • [IP: 46.215.109.***] Nie! Mamy w Polsce ok.85 %ochrzczonych w Kościele katolickim, nie tylko katolików. Co z tego, ze ktoś się ochrzcił, a żyje jakby Boga i modlitwy nie było - w Świnoujściu regularnie praktykuje ok.15% mieszkanców, pewnie nieregularnie i regularnie w sumie ok.40-50 %, . Już w wielkim mieście Poznaniu praktykuje regularnie 37%, tak więc widac, jak skomunizowane jest Ś-cie, ma tradycję czerwonego, peerelowskiego miasta garnizonowego, a w pierwszym 10-leciu po wojnie tu pozwalano na zameldowanie ludziom" pewnym ideowo". Skutek mamy - wysoki procent konkubinatów, niepełnych rodzin, wyższa przestępczość niż średnia w Polsce, co zresztą cechuje tzw.ziemie odzyskane, z ludnością wykorzenioną.

Gość • Niedziela [14.08.2022, 17:15:47] • [IP: 176.221.123.***]

Nawet jak jest komórka na rowery to zastawiona czyimś zbieractwem. Nie ma miejsca na rower, bo ktoś komórkę traktuje jako własność.

Gość • Niedziela [14.08.2022, 14:22:46] • [IP: 176.221.122.***]

A ja złodzieja zapraszam na Platan żeby zrobił porządek z rowerami stojącymi na klatkach schodowych... jeszcze mu flachę postawię jeżeli rowery poznikają z klatek schodowych.

Gość • Niedziela [14.08.2022, 12:26:24] • [IP: 46.215.109.***]

Mamy jakoby 92 % katolików. Więc najdzie się, a czarnej owcy należy szukać pośród pozostałych 8 % mieszkańców, w tym noworodków i starszych Pań. ..

Gość • Niedziela [14.08.2022, 10:07:37] • [IP: 89.151.33.**]

I mandat od straży pożarnej dla kolarza za zastawianie drogi pozarowej. Jakąś plaga gratów na klatkach, powinni się za to wziąć a nie czekać na tragedie

Gość • Niedziela [14.08.2022, 08:44:38] • [IP: 5.174.148.***]

No nie możliwe co ty opisujesz : Że prezes wędkuje, On umie łowić ryby? To coś niesamowitego, tylko kto Jemu robaki na haczyk zakłada, przecież ta niedorajda niewiele co potrafi...🐲

Gość • Sobota [13.08.2022, 23:50:52] • [IP: 88.218.254.**]

Ciszek do roboty!!

Gość • Sobota [13.08.2022, 23:14:00] • [IP: 37.248.216.**]

Polska Policja nic nie zrobi. Nie chce im się, zajęci ochroną wędkujacego w ścieku prezesa, itd. ...

Gość • Sobota [13.08.2022, 23:04:19] • [IP: 156.146.59.**]

Paralizator i jeszcze raz paralizator w rączkach i siodełku dużej mocy, a nie zabawka. Tak aby siadł z" wrażenia" i nie mógł się odczepić, bo mięśnie zaciskają się na rączkach kierownicy. Sprawdzony sposób, a ból nawet po miesiącu nie przechodzi. To nauczka dla amatorów rowerów. Ukradnijcie mój, a wspominać będziecie do końca swoich dni.

Gość • Sobota [13.08.2022, 22:17:49] • [IP: 5.173.157.**]

Do Gość • Sobota [13.08.2022, 17:29:32] • [IP: 83.20.217.**] Tam już szczupłych nie ma są sami popuchnieci od chlania

Gość • Sobota [13.08.2022, 21:30:38] • [IP: 31.11.131.*]

Ostatnio rowery które skradziono wyglądają bardzo podobnie, przypadek?

Gość • Sobota [13.08.2022, 20:20:42] • [IP: 80.151.3.**]

Wszystkich w kapturach do puchy

Gość • Sobota [13.08.2022, 19:55:38] • [IP: 46.215.54.**]

Taka afera za druciaka, policja nie szuka już skradzionych druciaków..Po dwóch tygodniach od zgłoszenia kradzieży przychodzi powiadomienie. Sprawę umorzono z powodu nie wykrycia sprawcy... Złodziej to też zawód, on pokazuje słabe strony zabezpieczeń...A trzeba było kupić dobre zamknięcie z hartowanej stali a nie zamykać na łańcuszek od różańca, , Teraz pozostał płacz i zgrzytanie zębami...

Gość • Sobota [13.08.2022, 18:35:06] • [IP: 176.221.122.**]

Który to już raz sprawa na monitoringu = sprawca nierozpoznany, sprawa umożona

Gość • Sobota [13.08.2022, 17:29:32] • [IP: 83.20.217.**]

Szczupły w szarej bluzie z kapturem - to co drugi z KRZYWEJ.

Gość • Sobota [13.08.2022, 16:50:58] • [IP: 37.248.168.***]

Nienawidzę złodziei. Darmozjady i hieny

Gość • Sobota [13.08.2022, 15:24:32] • [IP: 80.151.3.**]

Nie może być wycofane to zapytaj milicjanta baj, baj skoteczku a taki fajny był ameryancki

Gość • Sobota [13.08.2022, 14:58:43] • [IP: 46.205.158.***]

Policja powinna się wziąć za tego zakapturzonego złodzieja (jacy oni monotonnie jednolici, te kaptury...), a nie dawać mu szansę. Możliwe, że to etatowy złodziej, pójść po nitce do kłębka, gdzie on wysyła te rowery, komu sprzedaje, iść do dziupli!

Gość • Sobota [13.08.2022, 14:53:25] • [IP: 88.218.254.**]

Policja nie ma prawa stosować prowokacji i tu jest problem. Już dawno byłoby po sprawie.

Gość • Sobota [13.08.2022, 14:07:10] • [IP: 176.221.122.***]

Ta już złodziej będzie czytał na internecie. ...

Gość • Sobota [13.08.2022, 14:04:24] • [IP: 62.69.253.***]

A ja mam swój w sypialni ;) Tak najbezpieczniej :D

Gość • Sobota [13.08.2022, 13:56:54] • [IP: 64.35.38.***]

Pewnie złodziej strasznie się przejął. Na monitoringach prawie nic nie widać i złodzieje o tym wiedzą i mają gdzieś kamery

Gość • Sobota [13.08.2022, 13:22:43] • [IP: 178.183.144.***]

Taki sprzęt na klatce schodowej to proszenie się o nieszczęście. Wiadomo jak to u nas w mieście wygląda. Co roku to samo i jak co roku właściciele popełniają te same błędy. Okazja czyni złodzieja.

Gość • Sobota [13.08.2022, 13:18:42] • [IP: 185.53.147.***]

I bardzo dobrze bo klatka przejsc czasami nie mozna szafki szafexzki krzesla fotele wozki rowery sanki itp

Oglądasz 1-25 z 36
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ W ciągu dnia na południu i wschodzie będą pojawiać się opady śniegu powodujące oblodzenie. Poza tym rano i wieczorem w większości kraju wystąpi śliskość nawierzchni spowodowana szronem oraz miejscami marznącą wilgocią ■ Od 1 lutego w Świnoujściu znów zacznie działać stacja dializ. Po tym, jak pod koniec ubiegłego roku z prowadzenia stacji zrezygnowała prywatna firma, pacjenci musieli dojeżdżać do najbliższej jednostki w Szczecinie ■ Zanim w tunelu pod Świną pojadą samochody, władze miasta chcą zaprosić mieszkańców do podwodnego spaceru pomiędzy wyspami. Nie znamy jeszcze terminu tej przechadzki. Prezydent Świnoujścia konsultuje datę z wykonawcą tunelu ■ Na skrzyżowaniu ulic Grunwaldzkiej i Nowokarsiborskiej nie będzie ronda lecz skrzyżowanie z sygnalizacją świetlną ■ Od najbliższego piątku, 27 stycznia wznawia działalność stacja dializ w Świnoujściu ■ Kiedy 8 lat temu przygotowywana była dokumentacja projektowa przebudowy ulicy Wojska Polskiego na odcinku od ulicy Leśmiana do ulicy Matejki projektant uwzględnił zatoczkę dla przystanku autobusowego przy ul. Wojska Polskiego vis’a vis Urzędu Miasta (budynek12). Przystanek powstał, ale nie taki jak przewidywał projekt. Miała być zatoka autobusowa a wyszedł przystanek przychodnikowy, który przy okazji blokuje ruch samochodów. Czy to przypadek, nie sądzę... Konia z rzędem więc temu kto wytłumaczy dlaczego w tak newralgicznym miejscu autobusy miejskie nie mogą schować się spokojnie w zatoczce przy jezdni. Powstaje więc pytanie kto zdecydował i zmienił na gorsze rozwiązanie ■ Dramatyczny wypadek na S3 w pobliżu Skwierzyny. W zderzeniu kampera z wojskową ciężarówką zginął 44 - letni mieszkaniec Świnoujścia i jego 10 - letnia córka ■ Tragiczny wypadek wydarzył się na S3 w pobliżu miejscowości Skwierzyna w województwie lubuskim na drodze prowadzącej do Zielonej Góry. W zderzeniu kampera z wojskową ciężarówką amerykańskiej armii zginęli na miejscu 44 – letni mieszkaniec Świnoujścia i jego 10 – letnia córka. Zdjęcia z miejsca wypadku są wstrząsające. Widać na nich, że po kamperze którym podróżowały ofiary wypadku zostało jedynie podwozie. 44 – latek był znanym nie tylko w Świnoujściu ale także w całej Polsce miłośnikiem i pasjonatem caravaningu ■ Wygląda na to, że zeszłoroczne liście będą nam towarzyszyć przez całą zimę. Dopóki nie rozwieje ich wiatr lub nie usuną wiosenne porządki. Miasto, w bardzo wielu punktach pokryte jest liśćmi w różnym stopniu rozkładu. Zależnie od pogody, albo wirują unoszone podmuchami wiatru, albo, po dłuższych opadach, które mamy od kilku dni, zalegają na chodnikach, przy krawężnikach, na skwerach. A przecież tak niewiele trzeba, aby było czyściej, ładniej... ■ Spłonął punkt gastronomiczny na promenadzie! Świadkowie pożaru usłyszeli huk. Zobacz film! ■ Na pomoc pogorzelcom z Kodrąbka W domu państwa Piątkowskich wybuchł pożar, który pozbawił ich całego dorobku. Z ogniem, który wybuchł rano, walczyło 7 zastępów Straży Pożarnej, jednak po ugaszeniu zostało tylko pogorzelisko. Państwo Piątkowscy zdołali opuścić płonący dom, lecz nie zdążyli zabrać ze sobą niczego - uciekli z pożaru w piżamach. Żeby znów mogli zamieszkać pod własnym dachem, trzeba przeprowadzić gruntowny remont całego domu, kupić meble i sprzęty, które spłonęły. Konieczna jest wymiana wszystkich drzwi, okien, podłóg, trzeba skuć tynki i położyć je od nowa, wymalować, wymienić instalację elektryczną i wiele innych rzeczy. Dlatego została zorganizowana akcja zbierania pieniędzy na rzecz pogorzelców z Kodrąbka, liczy się każda złotówka, nie bądźmy obojętni wobec tej tragedii. https://zrzutka.pl/jmufu4 ■