POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Pi徠ek [12.08.2022, 15:41:28] • 安inouj軼ie

Czy fala 鄉ierci dop造nie do 安inouj軼ia?

Czy fala 鄉ierci dop造nie do 安inouj軼ia?

fot. iswinoujscie.pl

W zwi您ku z zanieczyszczeniem w鏚 rzeki Odry i zatrut fal kt鏎a wesz豉 ju na teren wojew鏚ztwa zachodniopomorskiego oraz niepokoj帷ym brakiem jakichkolwiek oficjalnych i wiarygodnych informacji ze strony zast瘼uj帷ego prezydenta 痂urkiewicza, Paw豉 Sujki, redakcja portalu zwr鏂i豉 si dzisiaj rano z zapytaniem do Urz璠u Miasta o to jakie dzia豉nia podejmuje magistrat w tym zakresie. Poni瞠j publikujemy odpowied kt鏎 otrzymali鄉y w godzinach popo逝dniowych. Jak wida Urz康 Miejski nie 酥ieszy si z przekazaniem tak wa積ych informacji mieszka鎍om 安inouj軼ia.

Przypominamy 瞠 niepokoj帷e informacj o zatruciu Odry nap造waj od lipca, zaniepokojeni brakiem informacji ze strony Urz璠u Miejskiego i pod wp造wem licznych pyta czytelnik闚 iswinoujscia zadali鄉y nast瘼uj帷e pytania:

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Dzie Dobry
Na podstawie art. 3a Prawa Prasowego prosimy o odpowied mailem:

Czy w zwi您ku z zatruciem Odry sprawdzacie teraz cz窷ciej uj璚ia wody pitnej?
Czy ska瞠nie Odry mo瞠 wp造n望 na jako嗆 uj耩 wody pitnej? W jaki spos鏏?
Jak cz瘰to prowadzicie obecnie kontrole? Jak cz瘰to robili軼ie to wcze郾iej?
Kt鏎e uj璚ia sprawdzacie?
Jaki jest obecnie stan wody pitnej?

iswinoujscie.pl
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

A oto odpowied z Urz璠u Miejskiego: Komunikat w sprawie wody
"W zwi您ku ze ska瞠niem Odry informujemy, 瞠 aktualnie w 安inouj軼iu nie ma ska瞠 w鏚 cie郾iny 安iny. Bezpieczne s r闚nie nasze k徙ieliska, w kt鏎ych mo積a si k徙a.
安inoujski sanepid stale monitoruje stan w鏚 i uj耩 wodnych. S逝瘺y miasta s w sta造m kontakcie z Wojew鏚zkim Inspektorem Ochrony 字odowiska, Urz璠em Morskim w Szczecinie, Wydzia貫m Bezpiecze雟twa i Zarz康zania Kryzysowego Urz璠u Wojew鏚zkiego.
W czwartek 11 sierpnia br. Prezydent zwo豉 posiedzenie Miejskiego Zespo逝 Zarz康zania Kryzysowego, w kt鏎ym udzia wzi瘭i mi璠zy innymi przedstawiciele Wydzia逝 Ochrony 字odowiska i Le郾ictwa, Wydzia逝 Zarz康zania Kryzysowego oraz W鏚 Polskich.
Dzi 12 sierpnia 2022r. w godzinach przedpo逝dniowych odby豉 si wideokonferencja z udzia貫m Wojewody Zachodniopomorskiego, Dyrektora Wydzia逝 Bezpiecze雟twa i Zarz康zania Kryzysowego Zachodniopomorskiego Urz璠u Wojew鏚zkiego w Szczecinie, przedstawicieli s逝瘺 odpowiedzialnych za stan sanitarno-epidemiologiczny i ochron 鈔odowiska w wojew鏚ztwie zachodniopomorskim, prezydent闚, burmistrz闚 oraz w鎩t闚 nadodrza雟kich miast i gmin. Gmin Miasto 安inouj軼ie reprezentowa Zast瘼ca Prezydenta Miasta Pawe Sujka. Ponadto w konferencji udzia wzi瘭i naczelnik Wydzia逝 Zarz康zania Kryzysowego Robert Karelus oraz naczelnik Wydzia逝 Ochrony 字odowiska i Le郾ictwa Beata Tu這dziecka-Terenda.
W czasie spotkania przekazano aktualne informacje o dzia豉niach podj皻ych w zwi您ku ze ska瞠niem rzeki Odry w dolnym jej biegu oraz om闚iono strategie dzia豉nia w sytuacji wyst徙ienia zagro瞠nia na terenie Gminy.
BIK UM 安inouj軼ie"
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

廝鏚這: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 87, skomentuj, drukuj, udost瘼nij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodaj帷 komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Polityk prywatno軼i.

Zauwa篡貫 b陰d lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Ogl康asz 1-25 z 87

Go嗆 • Sobota [20.08.2022, 08:33:16] • [IP: 176.221.122.**]

co by tu napisac madrego, aha, zjad貫m sniadanko tera ide kupe zrobi. pozdrawiam

Tweety_ • Niedziela [14.08.2022, 18:08:45] • [IP: 85.221.132.***]

jestem za豉mana tym, co si dzieje w Polsce ;(((((((((( (

Go嗆 • Sobota [13.08.2022, 21:31:48] • [IP: 5.173.156.***]

O, widz kolejny cymba pisobolszewicki 59, trudzisz si g逝pku, pocisz, udajesz m康rego ale niestety 鄉ierdzisz pisobolszewizmem, ruska onuco.

Go嗆 • Sobota [13.08.2022, 21:24:15] • [IP: 5.173.156.***]

Caryca pisi g陰bie, fajnie ci 鄉ieciu pojecha 225, jeste bolszewicki analfabeta, stary zgorzknia造 cap.

Go嗆 • Sobota [13.08.2022, 19:31:44] • [IP: 176.221.122.**]

IP 156.146.59** Jeste debil

Go嗆 • Sobota [13.08.2022, 16:22:15] • [IP: 37.248.225.**]

PiS czego si nie dotknie to zpier... G紟NOZJADOM PIE DARMOWA RYBA. TΣSTE KOTY PIS NA爹 SI TEJ RYBY.

Go嗆 • Sobota [13.08.2022, 15:42:33] • [IP: 37.248.225.**]

IP 36.** CARYCA TO 浩 POPIERDOLONY NA TLE PIS-U JESTE TO WIE TU KA浴Y NA FORUM -MASZ G紟NOZJADZIE SWOJ RYB I TE TΣSTE KOTY PIS CO TO NADZOROWAΧ. TOBIE G紟NOZJADZIE TO I TA ZDECHx RYBA SMAKUJE BO OD PIS I DARMOWA.

Go嗆 • Sobota [13.08.2022, 14:12:42] • [IP: 89.151.36.**]

Go嗆 • Pi徠ek [12.08.2022, 23:06:49] • [IP: 31.11.130.***] Ryby g這su nie maj ale g逝pki tak...

Go嗆 • Sobota [13.08.2022, 13:07:45] • [IP: 185.210.38.***]

Mafia przy korycie, nic sie nie stalo. To wina Tuska i Niemcow, bo wode w Odrze kijami zawracaja.

Go嗆 • Sobota [13.08.2022, 12:12:19] • [IP: 89.151.36.**]

Go嗆 • Sobota [13.08.2022, 08:01:42] • [IP: 89.36.76.**] Dotychczas my郵a貫m 瞠 szczyty debilizmu zosta造 przekroczone jednak myli貫m si. Tw鎩 wpis to dno dna... Sk康 si bior tacy idioci jak ty...

Go嗆 • Sobota [13.08.2022, 12:06:00] • [IP: 89.151.36.**]

Go嗆 • Sobota [13.08.2022, 11:05:42] • [IP: 37.248.225.**] Dlaczego 陰czysz przest瘼stwo jakiego degenerata z PiS-em ? Jeszcze nie wiemy kto zrobi to 鈍i雟two. Wiemy w 100% kto odpowiada za zatrucie Wis造 i za Czajk. Mo瞠 w tym temacie si wypowiesz wsiowy g逝pku...

Go嗆 • Sobota [13.08.2022, 11:05:42] • [IP: 37.248.225.**]

PLAGA EGIPSKA NA TΣSTE KOTY PIS - TO SE RYBKI NIE POJEDZ I NIE POΜWI KACZOR Z JOJO. CIEKAWE CZY PARTIA PIS BEDZIE DALEJ DZIER涉WI WYSP?

Go嗆 • Sobota [13.08.2022, 10:51:16] • [IP: 178.238.249.**]

IP 122 nikt nie m闚i w magistracie ile b璠zie kosztowa豉 woda z Mulnika. Z Kodr帳ka staruszek wody nie chcia bo to by pomys jego przeciwnika .p Stanis豉wa Mo瞠jki. Wcze郾iej wsp鏊nie z naszym miastem by豉 mo磧iwo嗆 przeprowadzenia tej inwestycji wsp鏊nie z Wolinem i Mi璠zyzdrojami ale ambicyjki staruszka inicjatyw skre郵i造.

Go嗆 • Sobota [13.08.2022, 10:45:21] • [IP: 5.173.152.***]

To sujka ju namaszczony, jprd

Go嗆 • Sobota [13.08.2022, 10:21:04] • [IP: 88.205.123.**]

DEMOKRACJA kurr, kazdy korzysta jak umie, a ta pazerota juz granic nie ma. To dla nas za skomplikowany ustroj. poddac sie Ruskim i po problemie jak sami sobie tak czynimy.

Go嗆 • Sobota [13.08.2022, 10:04:01] • [IP: 156.146.59.**]

Go嗆 • Sobota [13.08.2022, 08:01:42] • [IP: 89.36.76.**] - Wszystkiemu winne s takie przyg逝py, kt鏎e 造kaj papk z faszystowskich media i przez to maj zlasowany m霩g i nie mog ju samodzielnie my郵e, bo za wszystko stale obwiniaj rz康. Nawet za to, 瞠 jeszcze oddychaj powietrzem. Wi璚 tylko cz這wiek niedouczony tak my郵i, bo rozum zszed mu do 4-y litery, a cz貫k my郵帷y zastanowi si, dlaczego w takim 安inouj軼iu by這 ju kilka razy ska穎na woda pitna, dlaczego 軼ieki warszawskie p造n窸y Wis陰 do Ba速yku, a Trzaskowski w tym czasie nie przejmowa si tym faktem, a obje盥瘸 Polsk i" afiszowa" na prez. RP. Dlaczego /? w Polsce mierne, lecz wierne ma逍y robi dywersj, aby Polakom 篡這 si 幢e. Powiem, bo chc, aby by這 jak dawniej, czyli stawka 2, 50z/h i zlikwidowane wszystkie ulgi, a ludzie maj zapiernicza na polach u Niemca, bo za dobrze teraz maj, bo dodatki PiS stworzy dla rodzin i dzieci, a szuleria nie mo瞠 teraz kra嗆, jak dawniej bywa這, bo... teraz pieni康ze s, a dawniej" pieni璠zy nie ma i nie b璠zie". Sk康 my to znamy, ano Rostowski tak m闚i, a Tusek je zakopa w ZAKOPANE. Czy teraz rozja郾i這 si cho troszk w g堯wce /?

Go嗆 • Sobota [13.08.2022, 08:01:42] • [IP: 89.36.76.**]

A wszystkiemu winny jest przekl皻y kaczor, kt鏎y stworzy parti zdrady narodowej, obsadzaj望 na odpowiedzialnych stanowiskach potwor闚 takich jak" zero", w豉軼iwie" 0, 7", Macierewicz, W御ik i Kami雟ki. Polska umiera na raty.

Go嗆 • Sobota [13.08.2022, 07:47:56] • [IP: 46.204.36.***]

tury軼i i tak maj w du..pie rt耩 wi璚 im to w kompieli nie przeszkadza.

Go嗆 • Sobota [13.08.2022, 07:40:18] • [IP: 5.173.152.**]

Jeszcze nie zdajemy sobie sprawy z tego jak dalekosi篹ne skutki b璠zie mia豉 ta katastrofa ekologiczna. 畝這郾ie wygl康aj te zatrute ryby. Jak cz這wiek m鏬 podj望 tak okrutn decyzj i pozby si trucizny w spos鏏 niezgodny z prawem aby prawdopodobnie zaoszcz璠zi na kosztach. Kto to jest?Tak ostro i d逝go krytykowano Rafa豉 Trzaskowskiego za p瘯ni皻 rur a sami od 3ch tygodni milczeli. To pod貫 瞠 nie poinformowano ludzi o zagro瞠niu ich 篡cia a tak瞠 篡cia zwierz徠 kt鏎e udawa造 si do wodopoju.My郵eli, 瞠 sprawa przycichnie ale matka natura da豉 zna o katastrofie. Szklanka wody b璠zie teraz rarytasem.

Go嗆 • Sobota [13.08.2022, 07:30:24] • [IP: 94.254.168.**]

147 - znam to towarzystwo kapusi i donosicieli, jak to bolszewicy, starego swojego gotowy sprzeda...

Go嗆 • Sobota [13.08.2022, 04:41:13] • [IP: 62.69.252.***]

wy peoskie durnie kara boska na was idzie bo jestescie niedobrzy jeszcze nietakie kataklizmy bedai musicie sie ztym pogodzic a nie na Pis zganiac wy co scie robili okradaliscie Polskei ludzi wszystkich i jeszcze sie madrzysz ty debilu jeden z drugim juz cie chyba nic nie nauczy ciemniaku jeden ten do gory nierychliwy ale sprawiedliwy za wszystko trzeba kiedys zaplacic

Go嗆 • Pi徠ek [12.08.2022, 23:13:40] • [IP: 31.11.130.***]

Pewnie trucizna ju w kanale jest i sp造wa do Ba速yku!! Przecie to trwa d逝窺zy czas... Dziwi si ze w豉dza zapobiegawczo nie zakazuje k徙ieli w morzu!! To jest zatoka i ruch wody wcale nie jest tak dynamiczny jak na otwartym Ba速yku!! Oby nie m闚i:" M康ry Polak po szkodzie..!"

Go嗆 • Pi徠ek [12.08.2022, 23:06:49] • [IP: 31.11.130.***]

Kolego nie masz poj璚ia jaka jest r騜nica pomi璠zy" czajk" a tym paskudztwem!! Tam by豉 udowodniona awaria kolektora 軼iek闚 komunalnych, a tu mi窸y tygodnie i nie wiadomo kto i czym zatru 鄉iertelnie rzek!! Pewnie ryby patrz帷 z b鏊em na to wszystko, po prostu zbiorowo pope軟i造 samob鎩stwo, ale o tym si nie dowiemy, bo przecie" ryby g這su nie maj" !!

Go嗆 • Pi徠ek [12.08.2022, 22:19:21] • [IP: 80.55.108.***]

Co jeszcze musi si sta 瞠by Polacy u鈍iadomili sobie jacy nieudacznicy nami rz康z. Pozbyli si fachowc闚 i pozatrudniali samych fanatyk闚 i cz這nk闚 rodziny. Bior kup kasy ale nie maj wiedzy i jazda decyzji prowadzi do kolejnych zniszcze

Go嗆 • Pi徠ek [12.08.2022, 21:32:42] • [IP: 37.248.224.***]

IP: 46.205.147.*** WPISZ W GOOGLE RYBITWA I ZOBACZYSZ JAK WYGL.A PTAK KLOSZARD 名INOUJ列IA -TEN CO MORD DRZE Z RANA I SRA WSZ犵ZIE.

Ogl康asz 1-25 z 87
■ Wiesz o czym o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wy郵ij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czym o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wy郵ij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czym o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wy郵ij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czym o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wy郵ij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czym o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wy郵ij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czym o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wy郵ij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czym o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wy郵ij mms na numer 602 657 344
■ Cykl turniej闚 o puchar KS Prawobrze瞠 安inouj軼ie 2022. Drugiego Pa寮ziernika 2022 roku, w niedziel, odb璠zie si kolejny turniej pn. „Cykl turniej闚 o puchar KS Prawobrze瞠 安inouj軼ie 2022” Uczestnikami rozgrywek b璠 dzieci zrzeszone w nast瘼uj帷ych klubach: Akademia Baltica 安inouj軼ie, Ina Goleni闚, Gryf Kamie Pomorski, Czarni Szczecin oraz gospodarz – Klub Sportowy Prawobrze瞠 安inouj軼ie. To wydarzenie sportowe odb璠zie si na Boisku im. Tadeusza Kaczmarka w 安inouj軼iu - Warsz闚 przy ul. Bia這ruskiej 4. Rozpoczynamy o godz. 10.00. Wszystkich kibic闚 serdecznie zapraszamy! ■ Mieszkaniec: W dniu 11.09 zostawi貫m torb na parkingu przy Sky Towers, Wyspia雟kiego 39, w ktòrej by m.in. iPad. Uczciwego znalazc wynagrodz. Prosz o kontakt: 602895099 ■ Przy placu zabaw na osiedlu Platan, dziecko, jad帷e na rowerze, potr帷i這 4-letni dziewczynk. Na miejsce zostali wezwani ratownicy medyczni. Do potr帷enia dziecka dosz這 20 wrze郾ia oko這 godziny 17:50 przy ulicy Malczewskiego. - Zg這szenie dotyczy這 4-letniej dziewczynki, kt鏎a mia豉 zosta potr帷ona przez inne dziecko jad帷e na rowerze. 4-latka dozna豉 powierzchownego urazu g這wy, wraz z opiekunem pozosta豉 na miejscu zdarzenia- poinformowa豉 Paulina Heigel rzecznik prasowy WSPR w Szczecinie. ■