POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Wtorek [09.08.2022, 08:17:30] • Świnoujście

Kobieta przewróciła się w autobusie

Kobieta przewróciła się w autobusie

fot. Czytelnik

Niemka jadącą świnoujską komunikacją autobusową nie będzie dobrze wspominała podróży naszymi autobusami. Wszystko przez to, że w trakcie jazdy przewróciła się. Kobieta najprawdopodobniej doznała urazu głowy. Na ulicę Słowackiego przyjechała karetka pogotowia i policja. Najprawdopodobniej do zdarzenia doszło w certum miasta, ale dopiero tutaj wezwano służby.

Funkcjonariusze wyjaśniali okoliczności zdarzenia do którego doszło w poniedziałek, 8 sierpnia. Autobus w którym doszło do wypadku nie mógł kontynuować dalej jazdy.

- Zgłoszenie dotyczyło 79-letniej kobiety, która upadła w autobusie podczas awaryjnego hamowania. Pacjentka była przytomna, w stanie stabilnym, trafiła do szpitala ze stłuczeniem głowy - informuje Paulina Heigel rzecznik prasowy WSPR w Szczecinie.

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 39, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 39

Gość • Środa [10.08.2022, 15:42:46] • [IP: 37.47.187.***]

144***Potem prostaku dziwisz się że nawet kabarety nabijają się z waszej tępoty. Ten wasz chory Kaczyński kilka ostatnich lat życia spędzi na procesach ale ilu debil wyhodowal to już widać.

Gość • Środa [10.08.2022, 14:54:31] • [IP: 83.20.232.***]

SZanowna Pani NIEMKA MOGŁA SIE TRZYMAC to by nie upadła. Szkoda Pani kierowcy otoczony autobus wozami POLICYJNYMI. Jazda w tym mieście to sztuka nie łatwa. Jechałem autobusem i zaraz za sądem stał samochód ciężarowy po prawej stronie rozładowywał towar, ja to rozumiem, ludzie psioczą, że autobus się spóznia. WIELKIE BRAWA DLA P. KIEROWCY LINI A w sobotę. UDAŁO SIĘ PRZEJECHAŁ, centymetr dzielił go, Mam prawo jazdy 52lata, wytrzeszczałem oczy przez okno, jestem pełen podziwu jaką pracę musza wykonać w sezonie nasi kochani kierowcy autobusów

Gość • Środa [10.08.2022, 13:23:06] • [IP: 31.11.131.**]

ATOBUSY JEZDZA JAK CHCĄ NIE ZWRACAJA WAGI CZY WSZYSCY WSIEDLI ZAMYKAJĄ DRZWI PRZED NOSEM O KLIMATYZACJI NIE WSPOMNĘ.KTOS SIE TYM POWINIEN ZAJAC.

Gość • Środa [10.08.2022, 11:54:19] • [IP: 89.151.38.***]

W lecie 2015 r wysiadając przy wieży, zostałam ściśnięta drzwiami w autobusie.Była to ewidętna wina kierowcy, co potwierdził zapis z kamery w autobusie.Skutki tego zdarzenia odczuwam do dziś.Odszkodowanie nie przywróci mi zdrowia.

Gość • Środa [10.08.2022, 09:45:53] • [IP: 46.205.144.***]

Co na to działajaca w Polsce partia patronacka Niemki PO tym wypadku?

Gość • Wtorek [09.08.2022, 19:39:26] • [IP: 46.204.4.***]

A policja po co?

Gość • Wtorek [09.08.2022, 19:07:26] • [IP: 89.151.36.***]

Gość • Wtorek [09.08.2022, 12:11:31] • [IP: 178.238.246.**] Mądrze piszesz. Niemcom trzeba wchodzić w odbyt to może nam dadzą trochę chrustu - konfidencie...

Gość • Wtorek [09.08.2022, 17:07:51] • [IP: 37.47.149.***]

I dlatego są przyciskiprzy siedzeniach jak chce się wysiąść

Gość • Wtorek [09.08.2022, 16:09:41] • [IP: 31.11.128.***]

dzis poigryzl mnie na chodniku szwabski pies bez kaganca.wlasciciele szybko wsiedli do auta i odjechali.od dzis bede chodzic z paralizatorem, innym tez radze. te tumany z zachodusa bezkarne.

Gość • Wtorek [09.08.2022, 16:00:29] • [IP: 5.173.24.**]

Piszecie ze niemka powinna sie trzymac lub siedziec Jezdze codziennie autobusami. Niedosc.ze czasem jada nie tak jak linia powinna jechac. Przyklad?kierowca zamiast skrecic w Konstytucji do promu-nr2.pojechal na Wojska objechal linie B i zatrzymal sie przy Kosciele. Nic nie obchodzilo go ze ludzie zwracaja mu uwage-jechal dalej. Nie pierwszy raz i nie jedyny. Jezdza jak idioci.nie wazne wiec czy polka czy niemka-kazdy moze poleciec' na ryj'

Gość • Wtorek [09.08.2022, 15:31:19] • [IP: 37.47.190.**]

Jeżeli to w linii nr 10 to się nie dziwię, bo ten obwieszony złotem buc jeździ tak jakby worki z ziemniakami woził, a nie ludzi. Dziwię się że KA zatrudnia takiego chama.

Gość • Wtorek [09.08.2022, 14:49:07] • [IP: 5.173.152.***]

Naprawdę

Gość • Wtorek [09.08.2022, 14:14:03] • [IP: 92.118.167.**]

Ukrainiec jeździ jak łeb dla tego

Gość • Wtorek [09.08.2022, 14:00:27] • [IP: 178.238.253.***]

kierowcy z autobusow kiero
wcy z autobusow jezdza jakby wiezli kartofle kto im dal uprawnienia.siedzac nie mozna wstac wczesniej jak dojezdza do przystanku bo tak hamoja nagle ze mozna upasc.mialam taki przypadek, wstalam jak stanal na przystanku zblizalam sie do drzwi chcialam wysiadac a kierowca scisnal mnie drzwiami krzyknelam co robi otworzyl a ja upadlam.Przepraszal ze mnie nie zauwazyl to cud ze nic powaznego sie nie stalo.Pewnego razu zgniotl by dziecko drzwiami.Jak dojezdzaja do przystanku zamiast plynnie dojechac to hamuja nagle a ludzie ktorzy chca wysiadac to i upadaja.Musza sobie uswiadomic ze wioza ludzi w roznym wieku mlody ma refleks to da rade starszy wiadomo nie.Wiec kierowcy prosze jezdzic z rozwaga.

Gość • Wtorek [09.08.2022, 13:55:00] • [IP: 37.47.211.***]

Pewnie czekali na Ziobro. Teraz tydzień będzie wyłączony z ruchu... Bo Niemka jak nie ma napisane " trzymaj sie" to nie musi. Taki naród..

Gość • Wtorek [09.08.2022, 13:35:11] • [IP: 46.205.144.**]

Jak byk jest napis, zeby trzymac sie w trakcie jazdy ponieważ kierowca może gwałtownie hamować. Niemcy zachowuja sie jak buraki, nie tylko w autobusach

troll • Wtorek [09.08.2022, 12:50:45] • [IP: 46.230.140.**]

Same komentarze, , gimbusów, , A ja się, , wyjebie, , jeden z drugim na hulajnodze to z płaczem leci do mamusi.

Gość • Wtorek [09.08.2022, 12:49:39] • [IP: 2.98.203.***]

37.248.219 głupoty gadasz.Jechalem autobusem kilka razy.Starsza osoba stała juz przy drzwiach.Kierowca tak hamował że poleciała metr dalej.Jezdza jak psychopaci.Jest to dość częste.Zobavzyny hak skończysz 70 lat i polecisz życzę Ci tego.

Gość • Wtorek [09.08.2022, 12:40:19] • [IP: 5.173.29.***]

Na 100 % Kołek Grzesiek wygrałeś 1 -0 dla Ciebie.

Gość • Wtorek [09.08.2022, 12:11:31] • [IP: 178.238.246.**]

Piszcie debile takie antyniemieckie komentarze, wtedy będziecie jeść trawę i popijać woda!😡

Gość • Wtorek [09.08.2022, 12:01:47] • [IP: 176.221.123.**]

Pewnie pokractwo stalo zamiast siedzieć.

Gość • Wtorek [09.08.2022, 11:07:19] • [IP: 88.199.162.*]

niezdara to tylko niemiec wiadomo

Gość • Wtorek [09.08.2022, 11:06:10] • [IP: 195.136.136.***]

Zdjęcie takie, że mogliście jeszcze dopisać że autobus pod eskortą dwóch pojazdów policji zawiózł pasażerkę do hotelu :D Co może i by brzmiało absurdalnie, ale patrząc jak niektórzy płaszczą się przed zachodnimi sąsiadami, wcale nie było by wykluczone.

Gość • Wtorek [09.08.2022, 11:01:23] • [IP: 89.151.37.**]

Jak czytam tutaj takie komentarze. Naprawdy tily debile w polce?? Ile ludzie tu gadaje po angelsku, niemiecki, francuski? Moja polska partnerka nie tilko raz maja dosic jak tutaj prowadzy bus, po prosto nie uwazaje na pasazerowie.

Gość • Wtorek [09.08.2022, 10:44:23] • [IP: 37.187.147.***]

Po co tam, aż tyle pracowników z firmy ochroniarskiej?

Oglądasz 1-25 z 39
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ Naczelnik Wydziału Ochrony Srodowiska i Leśnictwa Tułodziecka-Terenda; "uważam za ogromny sukces, że mamy w Świnoujściu parking na którym możemy przechować odholowane pojazdy i wraki ■ Radna Agatowska: apeluję do wydziału gospodarki komunalnej i środowiska o spotkanie z Policją i ustalenie zasad dotyczących usuwania samochodów i wraków zaparkowanych w pasie drogowym ulic ■ 94 wnioski na zakup węgla w Świnoujściu, w większości wnosokują o to mieszkańcy praworzeża ■ Prezydent Miasta; „postanowiłem wyłączyć po zmroku oświetlenie promenady i parków bo nikt z tego teraz nie korzysta” ■ 1 grudnia o godz. 9.00 odbędzie się seminarium dla radnych na którym zaprezentowany zostanie projekt przyszłorocznego budżetu miasta ■ Od godziny 9.14 rozpoczęły się obrady 70 sesji Rady Miasta. W związku z remontem sali konferencyjnej rady Miasta radni spotkali się tym razem w Bibliotece Miejskiej ■ Ćwiczenia „NEPTUN-22” w Świnoujściu – utrudnienia w ruchu. 25 listopada 2022 roku, od godziny 07:30 do godziny 14:30, na terenie dzielnicy Warszów w Świnoujściu, odbędą się ćwiczenia dowódczo-sztabowe pod kryptonimem „NEPTUN-22”, w związku z czym, należy spodziewać się utrudnień w ruchu w rejonie terminala LNG i przyległego kompleksu leśnego. W tym czasie ruch pojazdów na ul. Ku Morzu, na odcinku od zjazdu z wiaduktu do ronda przy parkingu, zostanie wstrzymany. Organizatorzy ćwiczeń - Komenda Wojewódzka Policji w Szczecinie oraz Komenda Miejska Policji w Świnoujściu przepraszają za możliwe utrudnienia. ■ W ciągu dnia w pasie częściowo centralnym i zachodnim będą występować spadki temperatury powietrza i gruntu do oraz poniżej 0°C powodujące oblodzenia wilgotnych i mokrych nawierzchni dróg oraz chodników, ponadto w województwie podkarpackim i lubelskim od rana będą występować gęste mgły ograniczające widzialność poziomą do 50 - 100 m. ■ Taksówkarze (przedsiębiorcy) chcący zachować dotychczasowe licencje wydane przed 1 stycznia 2020r. powinni do 31 grudnia 2022r. złożyć wniosek o dostosowanie licencji do obecnych ustawowych wymogów. Wniosek należy złożyć w Wydziale Komunikacji Urzędu Miasta Świnoujście ■ Mężczyzna wypadł przez okno na 4. piętrze. Do tego zdarzenia doszło nad ranem 3.11.2022r. Z okna znajdującego się na czwartym piętrze budynku przy ulicy Matejki 1a, wypadł mężczyzna. Na skutek upadku doznał licznych obrażeń, został przewieziony do szczecińskiego szpitala ■ Multipleks Cinema3D zlokalizowany w Galerii Corso od 28 października br. funkcjonuje pod nową nazwą Multikino. Zmienione zostały wszystkie logotypy znajdujące się w centrum handlowym w Świnoujściu oraz na jego fasadzie ■ Portal iswinoujscie.pl wygrał w sądzie z gminą miasto Świnoujście. Wygrana właściciela i naczelnego redakcji dotyczy nieprawnego żądania usunięcia z portalu, artykułu: „Czy Urząd Miasta ustawił zakup auta dla prezydenta Janusza Żmurkiewicza?” ■ Rano i przed południem w głębi województw północnych, wschodnich oraz miejscami na południu spodziewane są gęste mgły ograniczające widzialność poziomą do 100-300 metrów ■ Ze Świnoujścia znika stacja dializ. To początek horroru dla pacjentów. Już w grudniu swoją działalność zakończy stacja dializ w Świnoujściu. To bardzo zła wiadomość dla wszystkich pacjentów korzystających ze stacji dializ znajdującej się w "Rusałce" ■ Miejska Biblioteka Publiczna im. Stefana Flukowskiego w Świnoujściu ma przyjemność zaprosić w dniu 18 października (wtorek) o godz. 17:00 – na spotkanie autorskie z Panem Markiem Żymłą. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do Galerii Biblioteki Głównej przy ul. Piłsudskiego 15. Wstęp wolny! ■ Mieszkańcy Świnoujścia, zainteresowani zakupem węgla opałowego, proszeni są o zgłaszanie zapotrzebowania w Miejskim Ośrodku Pomocy Rodzinie, pod numerem telefonu 091 32 25 491. W terminie do 10 października 2022 roku należy zgłosić zapotrzebowanie na cały sezon grzewczy. Szacowana cena opału wyniesie około 2600-2800 zł brutto za tonę. W ofercie znajdzie się: miał węglowy, groszek oraz orzech 2. W Świnoujściu węgiel będzie można nabyć w miejskiej spółce PEC lub w innych podmiotach wskazanych przez Prezydenta Miasta. Opał pochodzić będzie z zasobów zorganizowanych przez PGE Paliwa sp. z o.o. oraz spółkę OT Port. ■ Informacja banku. Punkt kasowy w urzędzie. Jak informuje Bank Pekao S.A., od dnia 3 października 2022r. do odwołania punkt kasowy banku przy ul. Wojska Polskiego 1/5 (budynek urzędu miasta) będzie czynny od poniedziałku do piątku w godz. 7.45 – 15.30, dla petentów urzędu miasta w godz. 08.00 – 15.15. Przerwa w obsłudze w godz. 12.00 -12.15 ■