POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Sobota [06.08.2022, 17:52:37] • Świnoujście

Zaginął szary kot

Zaginął szary kot

fot. Czytelnik

Tygrysek, bo tak wabi się kot, zaginął 30.07 na ulicy Chrobrego przy rondzie. Jak pisze właściciel, tęsknią za nim dzieci i pozostałe domowe koty.

- Kot jest przyjazny, lgnie do ludzi, lubi głaskanie.

Jeżeli ktoś go przygarnął, to proszę kota zwrócić. Ma właścicieli i dom.

Dzieci w rozpaczy. Inne moje koty również.
Proszę o kontakt 609673473.


komentarzy: 13, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-13 z 13

Gość • Niedziela [07.08.2022, 15:10:21] • [IP: 37.248.225.***]

BIAŁE MYSZY I SZARY KOT - NIEŹLE AUTOR TEMATU SIĘ NAPIE... MOŻE DALTONISTA.

Gość • Niedziela [07.08.2022, 12:06:49] • [IP: 176.221.122.**]

ip:46.204.4.*** Jak masz ważniejsze sprawy na głowie prymitywny człowieku, to nie zawracaj sobie głowy tym " sierściuchem".Po co twój głupawy komentarz.

Gość • Niedziela [07.08.2022, 10:44:13] • [IP: 46.205.148.**]

Sprawdźcie monitoring tunelu a jeśli go nie ma, zapytajcie robotników podrzecznych, tych w walonkach z berecikami z antenką.

PLO • Niedziela [07.08.2022, 10:32:57] • [IP: 31.61.178.***]

Odnajdzie się, głowa do góry 😸

Gość • Niedziela [07.08.2022, 09:59:04] • [IP: 46.204.4.***]

No i jednego sierściucha mniej. Po co tym głowę zawracać? Nie ma ważniejszych spraw w tym mieście?

Gość • Niedziela [07.08.2022, 09:54:44] • [IP: 176.221.122.***]

Czy został potrącony przez szaloną jazdę kobiety w VW?

Gość • Niedziela [07.08.2022, 07:49:44] • [IP: 176.221.123.***]

Tragedia!

LCS27 • Niedziela [07.08.2022, 07:36:03] • [IP: 80.130.240.***]

Kot to już na tej fotce wiedział że nie wraca mina bezcenna

Gość • Sobota [06.08.2022, 22:40:59] • [IP: 176.221.123.**]

Warzniejszych spraw nie ma?!

Gość • Sobota [06.08.2022, 20:10:02] • [IP: 37.248.176.***]

A czy kot był ochrzczony ? Jeśli nie był ochrzczony no to Jarosław ten od kotów dobierze się wam do skóry za taaakie zaniedbania...👹

Gość • Sobota [06.08.2022, 19:32:29] • [IP: 178.238.250.***]

Taki podobny był przy cmentarzu, lezał na murku i nie uciekał jak do niego się mówiło, to było o 18, 30 godz.

Gość • Sobota [06.08.2022, 18:54:14] • [IP: 37.248.224.***]

JA JUŻ WIĘCEJ NIE PIJE JAK TO SZARY KOT NA ZDJĘCIU.

Gość • Sobota [06.08.2022, 17:54:23] • [IP: 62.69.252.***]

Może też ruszył na tunel

Oglądasz 1-13 z 13
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ Cykl turniejów o puchar KS Prawobrzeże Świnoujście 2022 2 Października 2022 roku, w niedzielę, odbędzie się kolejny turniej pn. „Cykl turniejów o puchar KS Prawobrzeże Świnoujście 2022” Uczestnikami rozgrywek będą dzieci zrzeszone w następujących klubach: Akademia Baltica Świnoujście, Ina Goleniów, Gryf Kamień Pomorski, Czarni Szczecin oraz gospodarz – Klub Sportowy Prawobrzeże Świnoujście. To wydarzenie sportowe odbędzie się na Boisku im. Tadeusza Kaczmarka w Świnoujściu - Warszów przy ul. Białoruskiej 4. Rozpoczynamy o godz. 10.00. Wszystkich kibiców serdecznie zapraszamy! ■ Mieszkaniec: W dniu 11.09 zostawiłem torbę na parkingu przy Sky Towers, Wyspiańskiego 39, w ktòrej był m.in. iPad. Uczciwego znalazcę wynagrodzę. Proszę o kontakt: 602895099 ■ Przy placu zabaw na osiedlu Platan, dziecko, jadące na rowerze, potrąciło 4-letnią dziewczynkę. Na miejsce zostali wezwani ratownicy medyczni. Do potrącenia dziecka doszło 20 września około godziny 17:50 przy ulicy Malczewskiego. - Zgłoszenie dotyczyło 4-letniej dziewczynki, która miała zostać potrącona przez inne dziecko jadące na rowerze. 4-latka doznała powierzchownego urazu głowy, wraz z opiekunem pozostała na miejscu zdarzenia- poinformowała Paulina Heigel rzecznik prasowy WSPR w Szczecinie. ■