POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Sobota [13.08.2022, 11:15:49] • Świnoujście

Pracują aż się sypie. Dzięki nim wejścia na plażę nie są zasypane piaskiem

 Pracują aż się sypie. Dzięki nim wejścia na plażę nie są zasypane piaskiem

fot. iswinoujscie.pl

Świnoujska plaża ma swoich bohaterów i nie są to tylko ratownicy. Bardzo często na świnoujskiej plaży można zauważyć pracowników służb sprzątających. To oni nie patrząc na godzinę i palące słońce pracują w pocie czoła, by oczyścić z piasku wejścia na plażę.

Tak było w tygodniu, gdy pracownicy przy pomocy specjalnego urządzenia szybko i sprawnie oczyścili z piasku wejście na plażę przy bazie ratowników.

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 17, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-17 z 17

Gość • Niedziela [14.08.2022, 23:09:46] • [IP: 185.210.39.**]

Na Warszowie nie sprzątają bo wszystko tam pod ochroną.. łącznie z mieszkańcami

Gość • Niedziela [14.08.2022, 12:36:33] • [IP: 31.60.118.**]

No tak bo dzban turysta nie może mieć ani ziarenka piasku w butach idąc po plaży. Siedźcie lepiej w śmierdzących smażalniach i żryjcie stare ryby z marketów z frytkami zamiast wchodzić na plażę.

Gość • Niedziela [14.08.2022, 09:58:22] • [IP: 176.221.122.**]

A na Warszowie szkoda pieniędzy na sprzątanie to zlikwidowali śmietniki, brawo urząd brawo. Kibelek też zróbmy jeden, będzie trochę grosza z oszczędności za wywóz. No, po prostu ręce same składają się do oklasków, jaki to zaradny urząd mamy. Ale najważniejszy parkomat stoi na środku. BRAWO

Gość • Niedziela [14.08.2022, 09:50:02] • [IP: 77.189.170.**]

Ja juz osobiscie im podziekowalam bo do teraz to byl tam tylko piasek. A co z wejsciem kolo radisona? Tam stare wejscie rozebrane w czasie budowy i nic, jak na pustyni. Ja tam nie mam szansy na wejscie. Musze isc dalej do interferie. Mam chore kolana. O molo to mozemy zapomniec wiec czemu nie dostosowac tego wejscia do potrzeb osob niepelnosprawnych? Przywrocic stan z przed radisona. Chociaz to minimum. Co wy na to?

Dariusz • Niedziela [14.08.2022, 09:33:42] • [IP: 37.8.230.**]

Brawo Jurka, dobra robota-tylko że to Syzyfowa praca, ale trzeba to robić.

Gość • Sobota [13.08.2022, 19:59:27] • [IP: 178.238.247.**]

👏👏👏dla ludzi dbających o porządek na plaży.Nie jest to łatwa i ciekawa praca.Gfyby korzystający z kąpieliska bardziej dbali o plażę i zabierali ze sobą śmierci, ci ludzi nie mieliby tak dużo roboty.

Gość • Sobota [13.08.2022, 16:48:32] • [IP: 37.47.190.**]

Ukraińcy w remondisie mają ponad 4 tys zł na rękę ty miska ryżu a ty ile masz?

Gość • Sobota [13.08.2022, 16:00:59] • [IP: 31.0.70.**]

Gość • Sobota [13.08.2022, 15:24:55] • [IP: 176.221.123.***]

a kiedys sie zamiatalo...

Gość • Sobota [13.08.2022, 14:56:45] • [IP: 176.221.122.**]

Żeby chociaż raz w tygodniu usunąć piasek z chodnika i ścieżki od Prochowni w kierunku płazy proszę bo od miesiąca go tylko przybywa.

Gość • Sobota [13.08.2022, 13:40:19] • [IP: 37.47.155.**]

Przecież to jest odśnieżarka😂, a jak by ktoś sobie tam spał i by mu włosy potargał ?

Gość • Sobota [13.08.2022, 13:15:38] • [IP: 94.254.238.***]

Dalej w tej melinie piaskowej można małe conieco kupić od pseudo bramkaży czy trza na miasto szukać

Gość • Sobota [13.08.2022, 12:58:19] • [IP: 5.173.152.***]

Zamknąć plażę! Skażona woda z Odry już płynie.

Gość • Sobota [13.08.2022, 12:05:48] • [IP: 89.151.32.**]

To pracownik OSiR czy Remondiss?

Gość • Sobota [13.08.2022, 11:24:35] • [IP: 62.69.254.**]

Na warszowie zasypane ani jednego śmietnika na plaży.

Gość • Sobota [13.08.2022, 11:18:48] • [IP: 89.151.38.**]

Gdyby jeszcze oczyszczono wejście z piasku na przedłużeniu u. Bałtyckiej

Gość • Sobota [13.08.2022, 11:17:22] • [IP: 37.248.225.**]

ZAPIE... ZA MICHĘ RYŻU?

Oglądasz 1-17 z 17
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ Cykl turniejów o puchar KS Prawobrzeże Świnoujście 2022 2 Października 2022 roku, w niedzielę, odbędzie się kolejny turniej pn. „Cykl turniejów o puchar KS Prawobrzeże Świnoujście 2022” Uczestnikami rozgrywek będą dzieci zrzeszone w następujących klubach: Akademia Baltica Świnoujście, Ina Goleniów, Gryf Kamień Pomorski, Czarni Szczecin oraz gospodarz – Klub Sportowy Prawobrzeże Świnoujście. To wydarzenie sportowe odbędzie się na Boisku im. Tadeusza Kaczmarka w Świnoujściu - Warszów przy ul. Białoruskiej 4. Rozpoczynamy o godz. 10.00. Wszystkich kibiców serdecznie zapraszamy! ■ Mieszkaniec: W dniu 11.09 zostawiłem torbę na parkingu przy Sky Towers, Wyspiańskiego 39, w ktòrej był m.in. iPad. Uczciwego znalazcę wynagrodzę. Proszę o kontakt: 602895099 ■ Przy placu zabaw na osiedlu Platan, dziecko, jadące na rowerze, potrąciło 4-letnią dziewczynkę. Na miejsce zostali wezwani ratownicy medyczni. Do potrącenia dziecka doszło 20 września około godziny 17:50 przy ulicy Malczewskiego. - Zgłoszenie dotyczyło 4-letniej dziewczynki, która miała zostać potrącona przez inne dziecko jadące na rowerze. 4-latka doznała powierzchownego urazu głowy, wraz z opiekunem pozostała na miejscu zdarzenia- poinformowała Paulina Heigel rzecznik prasowy WSPR w Szczecinie. ■