POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Czwartek [04.08.2022, 10:05:22] • Świnoujście

Nutella® kocha Świnoujście

Nutella® kocha Świnoujście

fot. Organizator

Od sierpnia wystartowała druga edycja akcji „Nutella® kocha Polskę 2022”, która potrwa do 30 września. Producent popularnego kremu do smarowania wraz z Polskim Towarzystwem Turystyczno – Krajoznawczym (PTTK) po raz kolejny przygotowali propozycję 16 lokalizacji, które znajdą się na etykietach słoików z limitowanej edycji. Wśród nich nie mogło zabraknąć Świnoujścia!

Zeszłoroczne zainteresowanie kampanią sprawiło, że Nutella® po raz kolejny postanowiła udowodnić, że piękno jest wokół nas i wystarczy tylko się rozejrzeć by je dostrzec.

Zwiedzanie symbolu Świnoujścia, czyli charakterystycznego białego wiatraka Stawa Młyny lub wizyta w Wolińskim Parku Narodowym i zachwyt jego klifami, bukowymi lasami, unikalną deltą Świny i Jeziorem Turkusowym to atrakcje, które z pewnością zostaną na dłużej w pamięci każdego z nas. Pokonanie 300 schodów najwyższej nad Bałtykiem latarni morskiej wynagrodzi nam wspaniały widoku z jej szczytu. Dla osób, które lubią zabytki architektury militarnej polecamy zwiedzanie Zachodniego Fortu Artyleryjskiego, gdzie będziemy mogli zapoznać się z XIX-wieczną sztuką fortyfikowania.

- Zachęceni sukcesem pierwszej edycji naszej akcji z 2021 postanowiliśmy również w tym roku zaprosić naszych konsumentów do odkrywania uroków Polski wraz
z kremem Nutella®. We współpracy z PTTK i przy aktywnym zaangażowaniu ze strony fanów marki stworzyliśmy mapę wyjątkowych miejsc. W tym roku uzupełniamy ją o kolejne 16 lokalizacji, które znajdą się na etykietach słoików z limitowanej edycji, a są to: Suwalszczyzna, Pojezierze Ełckie, Toruń, Kraków, Dębki, Gdynia, Świnoujście, Zalew Wiślany, Tatry, Wieliczka, Warszawa, Gdańsk, Dunajec, Zamek Ogrodzieniec, Zalipie i Zamość – tłumaczy Łukasz Sasin – Country Marketing Manager marki Nutella®.

Akcja „Nutella® kocha Polskę 2022” startuje już 1 sierpnia i potrwa do 30 września. W tym czasie każdy kto kupi słoik kremu Nutella® z limitowanej edycji może połączyć przyjemne z pożytecznym: poznać bliżej nasz piękny kraj i wygrać nagrody. Zasady są bardzo proste: wystarczy kupić promocyjny słoik kremu Nutella®, zarejestrować zakup na stronie internetowej nutella.pl i zakręcić kołem fortuny. Na zwycięzców czeka voucher turystyczny o wartości 5000 zł, idealny na letnie podróże po naszym pięknym kraju, oraz vouchery na usługi fotograficzne.

Na specjalnej, dedykowanej zakładce Nutella® kocha Polskę na stronie internetowej nutella.pl konsumenci znajdą stworzoną przez PTTK listę atrakcji godnych odwiedzenia w każdej ze wspomnianych lokalizacji.

Szczegóły akcji promocyjnej dostępne są na stronie internetowej www.nutella.pl.

KATARZYNA KOZIEŁ
MENEDŻER DS. PR
AM ART-MEDIA AGENCJA PR Sp. z o.o.


komentarzy: 32, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 32

Gość • Piątek [05.08.2022, 15:37:34] • [IP: 84.159.214.***]

Rozsądni tego nie jedzą, Chcesz być eko, bio i co tam jeszcze, to nie dotykaj tego dziadostwa. Ta korporacja niszczy naturę.

peciapaya • Piątek [05.08.2022, 14:42:20] • [IP: 116.94.208.***]

zgadzam sie co do komarow, . dajcie im nutelle to sie odwala od ludzi.

Gość • Piątek [05.08.2022, 12:03:22] • [IP: 176.221.123.***]

Żądamy od władz miasta o dobieranie z rozwagą sponsorów Naszego Miasta. Widzę po wpisach że świnoujścianie to bardzo świadomi ludzie.

Gość • Piątek [05.08.2022, 11:14:21] • [IP: 46.205.157.**]

Dwa razy w życiu to próbowałem, nigdy mnie do tego nie ciągnęło, choć lubię czekoladę. Natomiast zawsze musi być w moim domu miód, najlepiej lipowy, wrzosowy, spadziowy lub gryczany. Bardzo zdrowy! (tylko że mniejsze dzieci oraz starsze osoby nie mogą go jeść za dużo).

Gość • Piątek [05.08.2022, 10:19:37] • [IP: 2.106.93.**]

Ktoś to jeszcze je??

Gość • Piątek [05.08.2022, 02:36:07] • [IP: 223.218.245.***]

Olej palmowy, cukier. Nutella już dawno jest passe. Pecunia non olet Sławeczku :D

Gość • Piątek [05.08.2022, 01:48:58] • [IP: 31.0.88.***]

Kto na to pozwolił aby na tak niezdrowym produkcie promować nasze miasto.Jestem urodzona na wyspie i nie utożsamiam się z tym kremem.UM podpisał się pod tym?

Gość • Czwartek [04.08.2022, 22:43:57] • [IP: 176.221.123.***]

Zróbcie coś z tymi komarami bo krwicy można dostać

Gość • Czwartek [04.08.2022, 22:00:34] • [IP: 37.248.172.**]

Szczerze to nigdy nie lubiłem Nutelli. Nawet będąc dzieckiem. I nie chodzi mi o markę ale o smak. No ale kwestia gustu.

Gość • Czwartek [04.08.2022, 21:24:12] • [IP: 37.248.224.***]

36 CARYCA 5Y JESTEŚ TAK DURNYM WYZNAWCĄ PISLAMU ŻE NAWET NIECHCA CIE W PIS.

Gość • Czwartek [04.08.2022, 20:03:42] • [IP: 89.151.36.**]

Gość • Czwartek [04.08.2022, 17:21:51] • [IP: 37.248.224.***] Same sprzeczności. To przecież niemiecie a PO-srańcy to volksdojcze. Ludzie z PiS są normalni i takiego gówna nie jedzą...

Gość • Czwartek [04.08.2022, 17:21:51] • [IP: 37.248.224.***]

COŚ DLA GUWNOZJADOÓW PIS. NORMALNY CZŁOWIEK TEGO NIE RUSZY.

Gość • Czwartek [04.08.2022, 17:00:58] • [IP: 176.221.122.***]

Nutella zamiast robic akcje promocyjne niech poprawi swoj sklad. Moze ludzie ktorzy nie potrafia czytac nadal kupuja ten badziew, ale takich jest co raz mniej!

Gość • Czwartek [04.08.2022, 15:24:27] • [IP: 31.0.58.**]

Akcja marketingowa kolejnej wielkiej korporacji która traci na sprzedaży zchemiizwanego produktu który z orzechami i naturalną czekoladą ma niewiele wspólnego... Wiele lat tamu Polacy marzyli o McDonaldzie coca-coli żelkach Haribo chipsach lays nutelli itp. ...wiele kolejnych lat musiało minąć aby ludzie zrozumieli czym jest korporacyjna smaczna i kolorowa żywności... Macie co chcieliście smacznego😁

Gość • Czwartek [04.08.2022, 15:09:06] • [IP: 79.186.49.***]

A kto na to pozwolił. ZA ILE producent smarowidła wykorzystuje symbol naszego miasta?

Gość • Czwartek [04.08.2022, 14:11:01] • [IP: 37.248.219.***]

Wokół tego smarowidła jest obecnie DUŻA AFERA ! Ja osobiście przestałem ją jeść !!

Gość • Czwartek [04.08.2022, 13:23:42] • [IP: 94.254.237.***]

Sama chemia! Jak można takie coś promować !!

Gość • Czwartek [04.08.2022, 13:19:20] • [IP: 178.238.251.**]

Po rozsmarowaniu posypać drobno zmielonymi muszlami, będzie trochę natury w tej chemicznej małałydze

Gość • Czwartek [04.08.2022, 12:57:58] • [IP: 37.47.153.***]

Symbol Świnoujścia na Nutelli wcale mi się to nie podoba!!

PLO • Czwartek [04.08.2022, 12:37:15] • [IP: 31.61.178.***]

To ta robiona z gorszej jakości składników?

Gość • Czwartek [04.08.2022, 12:36:57] • [IP: 2.106.93.**]

Nutella to sam cukier i szkodliwy tłuszcz.

Gość • Czwartek [04.08.2022, 12:27:22] • [IP: 178.238.250.**]

Olej palmowy

Gość • Czwartek [04.08.2022, 11:57:27] • [IP: 88.218.253.***]

ALE JA NIE KOCHAM NUTELLI - :-( ( Sama chemia i NIC ZDROWEGO !

Gość • Czwartek [04.08.2022, 11:56:40] • [IP: 176.221.123.**]

miód..miód z Polskich pasiek jest 100000 razy zdrowszy i przede wszystkim smaczniejszy od tego wynalazku...z olejem palmowym, cukrem...

Gość • Czwartek [04.08.2022, 11:46:33] • [IP: 46.204.12.***]

10:35 - dokończenie postu:. ...Mówi, że miał też problemy z nastrojem, wpadał w euforię a potem w wielki smutek. Gdy zakończył eksperyment powiedział:" Spojrzałem w lustro i zobaczyłem patrzącego na mnie czarnookiego zombie, proszącego mnie o zjedzenie cholernego selera. Teraz mogę powiedzieć, że nie lubię Nutelli". W trakcie swojego wyzwania David Allegretti tęsknił za innymi, wyrazistymi smakami, a pierwszą rzeczą jaką zjadł po tygodniu z Nutellą była kanapka z wieprzowiną!

Oglądasz 1-25 z 32
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ Sobota: Prognozowany jest upał. Temperatura maksymalna w dzień wyniesie 30°C/32°C a minimalna w nocy 17°C/19°C. Skutki: ryzyko udaru słonecznego; uszkodzenia dróg z asfaltową nawierzchnią; wzrost zagrożenia pożarowego ■ Pożar na działkach Przy ulicy Krzywej na terenie ogródków działkowych doszło do pożaru. Palił się duży kontener na śmieci po brzegi wypełniony odpadami. Na działki przyjechali strażacy. Na miejsce zadysponowano jeden wóz strażacki. Strażacy w niecałą godzinę poradzili sobie z zagrożeniem. - Podano jeden prąd wody w natarciu na palące się śmieci - poinformowała straż pożarna w Świnoujściu. Pożar wybuchł w niedzielę rano, przed godziną 6:00 ■ No i stało się to co zwykle, czy inwazja komarów na Świnoujście wystartowała. Komary równo żrą starszych i młodszych, biednych i bogatych, Polaków i Niemców. Niestety władze miasta zdają się problemu nie dostrzegać. Już w zeszłym tygodniu pojawiły się małe krwiopijcze bestie, które nie pozwalały spokojnie chodzić ulicami czy posiedzieć na plaży. Spóźnione jak co roku opryski robione „po taniości” jak widać znowu powodują, że wolny czas to teraz lepiej spędzić w domu, niż na działce czy z przyjaciółmi albo rodziną na promenadzie. W zeszłym tygodniu redakcja zadała pytanie gdzie i kiedy były ostatnie opryski i jak miasto zamierza teraz walczyć z komarami. Niestety kilka dni to za mało dla świnoujskiego magistratu, żeby dać prostą informację. Póki co mieszkańcom i turystom pozostaje wykupywanie znowu wszystkich możliwych środków na komary i pośpiewywanie znanej piosenki Crazy Boys „lato z komarami lato swędzące bez przerwy lato, komary i nerwy latoooooo”. ■ Dlaczego często do działań wyjeżdża kilka wozów strażackich? Zgodnie z ogólnokrajowymi zasadami dysponowania jednostek ochrony przeciwpożarowej do zgłoszenia o charakterze medycznym, dysponowanych jest minimum 6 strażaków Państwowej Straży Pożarnej. Ze względu na zapewnienie ciągłej gotowości do realizacji pozostałych ustawowych zadań i możliwości wystąpienia zdarzeń o innym charakterze, do większości zdarzeń dysponowane są minimum dwa bojowe pojazdy pożarnicze - wyjaśnił kpt. Paweł Piorun ■ Świnoujście najbardziej zadłużonym miastem w Polsce! 6.935 zł. tyle wynosi dług w przeliczeniu na jednego mieszkańca Świnoujścia! Taką informację podał dzisiaj Portal Samorządowy, który opisał roczne sprawozdanie Krajowej Rady Regionalnej izby Obrachunkowej. Świnoujście wyprzedziło Szczecin i Wałbrzych. Powiaty grodzkie są najbardziej zadłużoną grupą samorządów – czytamy na stronie portalu. Do tej pory słyszymy co chwilę informację prezydenta o sukcesach jego i współpracowników. Jakoś zapomniał jednak głośno powiedzieć, że te „sukcesy” opiera na zadłużania Miasta i Mieszkańców ■ W wyniku przeprowadzonych działań naprawczych, jakość wody w sieci wodociągowej w kwartale ulic Żeromskiego 31 do Żeromskiego 21, cała ul. M. Konopnickiej oraz dla budynków przy ul. B. Prusa 7 i 9 w Świnoujściu przy ul. Olsztyńskiej nie wykazuje przekroczenia norm mikrobiologicznych. Woda nadaje się do spożycia bez ograniczeń. Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Świnoujściu w dniu dzisiejszym tj. 18.07.2022 r. wydał stwierdzenie przydatności wody do spożycia ■