POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Środa [27.07.2022, 17:54:31] • Świnoujście

Cyrk Safari - jeden z największych Cyrków w Świnoujściu!

Cyrk Safari - jeden z największych Cyrków w Świnoujściu!

fot. Organizator

W nowym widowisku 2022 Cyrku Safari pt. ,,Alegria'' udział biorą międzynarodowi artyści z Francji, Ukrainy, Szwecji, Rosji,Włoch i Polski!

Będzie można zobaczyć między innymi: wesołych klaunów, duet akrobatyczny na sztrabatach, wysoki trapez, koło parterowe, groteskę akrobatyczną, pokazy kaskaderskie na rowerach, wielką iluzję, transformacje.

Uwaga ! Atrakcje programu - 11-letni młody artysta oraz szalone akrobacje na trampolinie !

Cyrk Safari w Świnoujściu już w ten weekend !
Świnoujście
Port Jachtowy - ulica Jachtowa
Spektakle:
30 lipca 2022 (sobota) - godz. 18:00
31 lipca 2022 (niedziela) - godz. 14:00 i 17:00

Bilety już od 30 zł do zakupienia w Kasie Cyrku w dniu programu.
Więcej info - Facebook/Instagram/YouTube: CyrkSafari

Szykujcie się na prawdziwą fiestę radości, śmiechu i szczęścia ! Zapraszamy!


komentarzy: 32, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 32

Gość • Niedziela [31.07.2022, 17:01:36] • [IP: 46.205.145.***]

Kartą nie można zapłacić . ... wiocha

Gość • Piątek [29.07.2022, 15:15:07] • [IP: 31.11.128.***]

Wszędzie kłamią kręcą itd w urzędach w sejmie itd każdy myśli o sobie i ma was głęboko w du... Aby tylko zarobić dla siebie i nasrać na was, 🥃 aszczegolnie na promenadzie pracodawcy mają w dupie pracowników wykorzystują itd a głupi mieszkańcy albo przyjezdni wczasowiczów idą pochodzić po promenadzie gdzie każdy kazdego ma w du...i zarabiają na waszym naiwniactwie o kupicie bułkę czy loda a lepiej kupić sobie i w domu zrobić sobie deser

Gość • Piątek [29.07.2022, 05:38:01] • [IP: 46.205.145.**]

Prawdziwy cyrk to głowa Donalda, okrągły, z błaznem pośrodku w kształcie galaretowatej kuli, którego wygłupy objawia na zewnątrz język:" Silni panowie przyjdą po szefa Narodowego Banku Polskiego, zorganizujemy się na ulicy i ruszymy na PiS; PiS, PiS-em, o PiSie, PiS-u..."

Gość • Piątek [29.07.2022, 01:25:35] • [IP: 37.47.180.***]

31.0.176.***] nie opozycja z rudym. Będą mówić że stocznie rozwalił pis a tunel to nawet chcieli wybudować ale wiecie rozumiecie.piniendzy nie ma i nie będzie.

Gość • Czwartek [28.07.2022, 12:53:32] • [IP: 46.231.59.**]

Mam nadzieję, ze za sprzątanie tych ulotek powciskanych za wycieraczki obsada cyrku zapłaci ??

Gość • Czwartek [28.07.2022, 12:49:45] • [IP: 185.246.208.***]

Największy jest tylko jeden i wszyscy wiedzą gdzie jest zlokalizowany...

Gość • Czwartek [28.07.2022, 12:44:21] • [IP: 213.155.174.***]

Największy cyrk w UM.

Gość • Czwartek [28.07.2022, 11:13:40] • [IP: 31.0.176.***]

PIS Z SEJMU PRZYJECHAŁ?

Lolek • Czwartek [28.07.2022, 11:05:20] • [IP: 79.161.223.***]

Kto mieszka w Polsce ten się w Cyrku nie śmieje.

Gość • Czwartek [28.07.2022, 09:52:54] • [IP: 31.11.130.**]

Po co ta polityka?? Chcesz usłyszeć znów jak Młodzież skanduje Je... pis??

Gość • Czwartek [28.07.2022, 09:03:58] • [IP: 5.173.28.**]

Najwiekszym cyrkiem w swinoujsciu jest urzad miasta

Gość • Czwartek [28.07.2022, 08:59:26] • [IP: 37.248.173.***]

I tak będziecie ujadać cały czas. Cyrk jest dla dzieci, nie dla Was ujadacze. Nic Wam nie pasuje. Idz jeden z drugim do Urzędu i tam plujcie jedem im proto w twarz. A nie tu się chowacie bohaterowie, ujadacze.

Gość • Czwartek [28.07.2022, 08:06:09] • [IP: 88.218.253.***]

cyrk ze zwierzętami. Brawo!!

Gość • Czwartek [28.07.2022, 07:31:16] • [IP: 5.174.93.***]

Cyrk to TBS lokum w Świnoujściu i MOPR z dyrektor na czele

Gość • Czwartek [28.07.2022, 00:33:30] • [IP: 176.221.123.***]

Prawdziwy cyrk czy przebierani avengersi i myszka Miki?

Gość • Środa [27.07.2022, 23:45:05] • [IP: 178.238.252.***]

Artyści z Rosji, co Putin zawiśnie na linie ?

Gość • Środa [27.07.2022, 23:32:31] • [IP: 89.151.36.**]

Po co płacić za bilety jak można mieć darmowy cyrk , tylko trzeba włączyć TVN-24...

Gość • Środa [27.07.2022, 22:44:02] • [IP: 185.210.37.*]

cyrk to jest Żmuerkiewicz i spółka nie potrzebują nawet maalować twarzy bo już śmiesznie wyglądają na tle miasta.

Gość • Środa [27.07.2022, 22:36:01] • [IP: 37.187.147.***]

Kto mieszka w Polsce, ten się w cyrku nie śmieje...

Gość • Środa [27.07.2022, 21:39:41] • [IP: 176.221.123.***]

Nie lubie Cyrku bo mecza zwierzeta

Gość • Środa [27.07.2022, 21:35:41] • [IP: 178.238.247.**]

Cyrk to Europa, bili, soro etc

Gość • Środa [27.07.2022, 21:15:05] • [IP: 31.0.176.***]

Występy Pinokio i majstra Dzepetto nikt nie przebije.

Gość • Środa [27.07.2022, 21:12:21] • [IP: 31.11.129.**]

Kurde a jakie są pozostałe cyrki w Świnoujściu ? A tak właściwie to już cyrk na wiejskiej w Warszawie mi wystarczy i ich rozgłośnia TVP...

Gość • Środa [27.07.2022, 21:06:03] • [IP: 37.248.172.***]

JAKA JEST CENA BILETOW DLA DOROSŁEGO?? KROS POSIADA JAKIES INFO...ORAZ CZY KTOS BYŁ JUZ NA TYM CYRKU?? JESLI TAK PROSZE O INFO CZY WARTO IŚC Z 3 LATKIEM?? POPROSZE POMOCNE PODPOWIEDZI DZIEKI.

Gość • Środa [27.07.2022, 20:46:08] • [IP: 37.248.112.**]

Jaka jest cena konkrerna za bilety ktoś wie ?? Bo od 30 zł to nie wiele mówi pewnie dotyczy dzieci do 3 lat. JAKA CENA JEST ZA DOROSLEGO??

Oglądasz 1-25 z 32
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ Sobota: Prognozowany jest upał. Temperatura maksymalna w dzień wyniesie 30°C/32°C a minimalna w nocy 17°C/19°C. Skutki: ryzyko udaru słonecznego; uszkodzenia dróg z asfaltową nawierzchnią; wzrost zagrożenia pożarowego ■ Pożar na działkach Przy ulicy Krzywej na terenie ogródków działkowych doszło do pożaru. Palił się duży kontener na śmieci po brzegi wypełniony odpadami. Na działki przyjechali strażacy. Na miejsce zadysponowano jeden wóz strażacki. Strażacy w niecałą godzinę poradzili sobie z zagrożeniem. - Podano jeden prąd wody w natarciu na palące się śmieci - poinformowała straż pożarna w Świnoujściu. Pożar wybuchł w niedzielę rano, przed godziną 6:00 ■ No i stało się to co zwykle, czy inwazja komarów na Świnoujście wystartowała. Komary równo żrą starszych i młodszych, biednych i bogatych, Polaków i Niemców. Niestety władze miasta zdają się problemu nie dostrzegać. Już w zeszłym tygodniu pojawiły się małe krwiopijcze bestie, które nie pozwalały spokojnie chodzić ulicami czy posiedzieć na plaży. Spóźnione jak co roku opryski robione „po taniości” jak widać znowu powodują, że wolny czas to teraz lepiej spędzić w domu, niż na działce czy z przyjaciółmi albo rodziną na promenadzie. W zeszłym tygodniu redakcja zadała pytanie gdzie i kiedy były ostatnie opryski i jak miasto zamierza teraz walczyć z komarami. Niestety kilka dni to za mało dla świnoujskiego magistratu, żeby dać prostą informację. Póki co mieszkańcom i turystom pozostaje wykupywanie znowu wszystkich możliwych środków na komary i pośpiewywanie znanej piosenki Crazy Boys „lato z komarami lato swędzące bez przerwy lato, komary i nerwy latoooooo”. ■ Dlaczego często do działań wyjeżdża kilka wozów strażackich? Zgodnie z ogólnokrajowymi zasadami dysponowania jednostek ochrony przeciwpożarowej do zgłoszenia o charakterze medycznym, dysponowanych jest minimum 6 strażaków Państwowej Straży Pożarnej. Ze względu na zapewnienie ciągłej gotowości do realizacji pozostałych ustawowych zadań i możliwości wystąpienia zdarzeń o innym charakterze, do większości zdarzeń dysponowane są minimum dwa bojowe pojazdy pożarnicze - wyjaśnił kpt. Paweł Piorun ■ Świnoujście najbardziej zadłużonym miastem w Polsce! 6.935 zł. tyle wynosi dług w przeliczeniu na jednego mieszkańca Świnoujścia! Taką informację podał dzisiaj Portal Samorządowy, który opisał roczne sprawozdanie Krajowej Rady Regionalnej izby Obrachunkowej. Świnoujście wyprzedziło Szczecin i Wałbrzych. Powiaty grodzkie są najbardziej zadłużoną grupą samorządów – czytamy na stronie portalu. Do tej pory słyszymy co chwilę informację prezydenta o sukcesach jego i współpracowników. Jakoś zapomniał jednak głośno powiedzieć, że te „sukcesy” opiera na zadłużania Miasta i Mieszkańców ■ W wyniku przeprowadzonych działań naprawczych, jakość wody w sieci wodociągowej w kwartale ulic Żeromskiego 31 do Żeromskiego 21, cała ul. M. Konopnickiej oraz dla budynków przy ul. B. Prusa 7 i 9 w Świnoujściu przy ul. Olsztyńskiej nie wykazuje przekroczenia norm mikrobiologicznych. Woda nadaje się do spożycia bez ograniczeń. Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Świnoujściu w dniu dzisiejszym tj. 18.07.2022 r. wydał stwierdzenie przydatności wody do spożycia ■