POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Piątek [22.07.2022, 18:17:46] • Świnoujście

Samochód uderzył w budynek, kierowca uciekł. Został schwytany po pościgu

Samochód uderzył w budynek, kierowca uciekł. Został schwytany po pościgu

fot. iswinoujscie.pl

Kierowca srebrnego opla mógł spowodować tragedię, na szczęście nikt w tym czasie nie szedł chodnikiem. Samochód uderzył w ścianę budynku ZWiK-u.

Wczoraj, 21 lipca 2022 r. około godziny 20.00 zakończył się szaleńczy rajd kierującego srebrnym oplem. Według relacji świadków, mężczyzna już wcześniej tego dnia jeździł jak szalony ulicą Kościuszki.

Samochód uderzył w budynek, kierowca uciekł. Został schwytany po pościgu

fot. iswinoujscie.pl

Według relacji świadka, po uderzeniu w ścianę budynku, kierowca wyszedł z samochodu i zaczął uciekać. Na szczęście ruszyło za nim dwóch świadków.

Samochód uderzył w budynek, kierowca uciekł. Został schwytany po pościgu

fot. iswinoujscie.pl

Przyjechała policja i strażacy: funkcjonariusze
podjechali do wieżowca koło CH Uznam i tam skuli w kajdanki sprawcę. Uciekiniera przewieźli na miejsce zdarzenia.

Samochód uderzył w budynek, kierowca uciekł. Został schwytany po pościgu

fot. iswinoujscie.pl

Wezwano również karetkę pogotowia, ratownicy medyczni zbadali sprawcę wypadku - prawdopodobnie miał około 1 promila alkoholu. 29-latek został zakuty w kajdanki i przewieziony do KMP.

Samochód uderzył w budynek, kierowca uciekł. Został schwytany po pościgu

fot. Mieszkanka

Na szczegółowe informacje czekamy od rzecznika policji.

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 47, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 47

Gość • Piątek [05.08.2022, 21:25:18] • [IP: 94.254.232.**]

Pełno bezmyślnych WŚCIEKŁYCH kierowców...karać ostro i zainstalować WSZĘDZIE 👀 monitoring WSZĘDZIE!!

Gość • Poniedziałek [25.07.2022, 21:46:12] • [IP: 185.210.39.**]

NA Piastowskiej od ronda w kierunku miasta pełno jeździ podobnych przygłupów. 150metrów od ronda do skrzyżowania i co? Oczywiście gaz do dechy bo trzeba poświrować na tym mega długim odcinku.

Gość • Poniedziałek [25.07.2022, 10:56:16] • [IP: 62.69.252.***]

szkoda ze nie zginal ehhh

Gość • Niedziela [24.07.2022, 22:28:50] • [IP: 5.173.24.***]

Szok że to nie BW

Gość • Niedziela [24.07.2022, 09:47:17] • [IP: 176.221.123.**]

Jeżdżą jeżdżą, codziennie gdy idę do pracy i z pracy w tygodniu mijam gdzieś po drodze przynajmniej jeden patrol, w wer dy chadzam innymi drogami i chyba jeszcze więcej ich mijam

Gość • Niedziela [24.07.2022, 09:02:04] • [IP: 94.254.169.**]

Pewnie się opił wody ze ZWiKu i mu zaszkodziło. Salmonella czy jak widziałem u niektórych żelazo ?

Gość • Niedziela [24.07.2022, 08:51:27] • [IP: 93.205.238.**]

A gdyby przechodzili ludzie to debil

Gość • Sobota [23.07.2022, 22:19:17] • [IP: 37.47.94.***]

Ta pi...pa od mustanga robak jakiś jeździ jak bonzo. ...ta psiarnia jest ślepa!! Cymbał jakiś.,. ..

Gość • Sobota [23.07.2022, 22:14:30] • [IP: 37.47.94.***]

Do164.127.214.jechal nawalony nawet nie hamował w cymbał się walnij debilu

Gość • Sobota [23.07.2022, 18:36:52] • [IP: 178.235.254.***]

Takich gnoi pelno tutaj. ..ostanio jedn przed pasami wyscig sobie robil.

Gość • Sobota [23.07.2022, 18:25:44] • [IP: 89.151.34.***]

Chwast.

Gość • Sobota [23.07.2022, 17:32:49] • [IP: 37.47.186.***]

BMW oni zawsze tak kończą

Gość • Sobota [23.07.2022, 16:34:07] • [IP: 188.146.138.***]

Należy jak na Ukrainie przywiązać streszem do słupa ze spuszczonymi spodniami przed Uznamem niech wszyscy zobaczą asa drogowego

Gość • Sobota [23.07.2022, 16:05:22] • [IP: 176.221.123.**]

Policja" patroluje" głównie w okolicy McDonald's

Gość • Sobota [23.07.2022, 15:15:42] • [IP: 164.127.214.***]

Do pana redaktora, proponuje następnym razem najpierw się dobrze dowiedzieć wszystkiego a potem pisać i wstawiać rzetelny artykuł z prawdą bo byłem od początku do końca akcji

Gość • Sobota [23.07.2022, 14:02:02] • [IP: 37.248.174.**]

Traf ma prawko?

Gość • Sobota [23.07.2022, 11:33:30] • [IP: 46.205.157.***]

10:39 • [IP: 176.221.122.**] On jest bezjajeczny, jest przedstawicielem dwudziestej trzeciej płci wg klasyfikacji ideologii gender (LGBTQ) - genderyści uważają, że mamy 53 płcie.

Gość • Sobota [23.07.2022, 11:25:01] • [IP: 178.238.246.***]

Ja jezdzil tak wyjezdzil, ale pisac, prawdopodobnie mial 1 promil alkoholu, nie wiedzac o tym, to jakies rozpowszechnianie nie sprawdzonych informacji.

Gość • Sobota [23.07.2022, 10:39:58] • [IP: 176.221.122.**]

Za jaja i na latarnię !!

Gość • Sobota [23.07.2022, 10:35:49] • [IP: 5.174.114.**]

Kolejny świnoujski matołek. ..

Gość • Sobota [23.07.2022, 09:12:50] • [IP: 89.174.2.**]

RASOWY CHWAST jakich więcej i więcej... zaostrzyć KK i KKW i do roboty ciężkiej więźniów w ZK...wbrew lewaków EU i wszelkim obrońcom praw człowieka" ...

Gość • Sobota [23.07.2022, 08:49:07] • [IP: 178.238.252.**]

[IP: 62.198.132.***] Coś w tym jest...

• Sobota [23.07.2022, 07:27:39] • [IP: 5.173.158.**]

Spier... aż buty zgubił!

Gość • Sobota [23.07.2022, 04:37:17] • [IP: 62.69.229.**]

No tak, upały ustąpiły, woda zamarzła, zrobiło się ślisko na ulicy to i w poślizg wpaść łatwo.

Gość • Sobota [23.07.2022, 00:15:36] • [IP: 176.221.122.**]

Ten od granatowego Forda Mustanga kiedyś tak samo skończy lub jeszcze gorzej. Nasza Policja to nic nie widzi i nic nie słyszy, fajnie mają ! My tak nie mamy!

Oglądasz 1-25 z 47
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ Wtorek: Na obszarze prawie całego kraju będą występować temperatury maksymalne wzrastające do 30°C/33°C powodując upały. Miejscami mogą także pojawiać się słabe burze ■ Pożar na działkach Przy ulicy Krzywej na terenie ogródków działkowych doszło do pożaru. Palił się duży kontener na śmieci po brzegi wypełniony odpadami. Na działki przyjechali strażacy. Na miejsce zadysponowano jeden wóz strażacki. Strażacy w niecałą godzinę poradzili sobie z zagrożeniem. - Podano jeden prąd wody w natarciu na palące się śmieci - poinformowała straż pożarna w Świnoujściu. Pożar wybuchł w niedzielę rano, przed godziną 6:00 ■ No i stało się to co zwykle, czy inwazja komarów na Świnoujście wystartowała. Komary równo żrą starszych i młodszych, biednych i bogatych, Polaków i Niemców. Niestety władze miasta zdają się problemu nie dostrzegać. Już w zeszłym tygodniu pojawiły się małe krwiopijcze bestie, które nie pozwalały spokojnie chodzić ulicami czy posiedzieć na plaży. Spóźnione jak co roku opryski robione „po taniości” jak widać znowu powodują, że wolny czas to teraz lepiej spędzić w domu, niż na działce czy z przyjaciółmi albo rodziną na promenadzie. W zeszłym tygodniu redakcja zadała pytanie gdzie i kiedy były ostatnie opryski i jak miasto zamierza teraz walczyć z komarami. Niestety kilka dni to za mało dla świnoujskiego magistratu, żeby dać prostą informację. Póki co mieszkańcom i turystom pozostaje wykupywanie znowu wszystkich możliwych środków na komary i pośpiewywanie znanej piosenki Crazy Boys „lato z komarami lato swędzące bez przerwy lato, komary i nerwy latoooooo”. ■ Dlaczego często do działań wyjeżdża kilka wozów strażackich? Zgodnie z ogólnokrajowymi zasadami dysponowania jednostek ochrony przeciwpożarowej do zgłoszenia o charakterze medycznym, dysponowanych jest minimum 6 strażaków Państwowej Straży Pożarnej. Ze względu na zapewnienie ciągłej gotowości do realizacji pozostałych ustawowych zadań i możliwości wystąpienia zdarzeń o innym charakterze, do większości zdarzeń dysponowane są minimum dwa bojowe pojazdy pożarnicze - wyjaśnił kpt. Paweł Piorun ■ Świnoujście najbardziej zadłużonym miastem w Polsce! 6.935 zł. tyle wynosi dług w przeliczeniu na jednego mieszkańca Świnoujścia! Taką informację podał dzisiaj Portal Samorządowy, który opisał roczne sprawozdanie Krajowej Rady Regionalnej izby Obrachunkowej. Świnoujście wyprzedziło Szczecin i Wałbrzych. Powiaty grodzkie są najbardziej zadłużoną grupą samorządów – czytamy na stronie portalu. Do tej pory słyszymy co chwilę informację prezydenta o sukcesach jego i współpracowników. Jakoś zapomniał jednak głośno powiedzieć, że te „sukcesy” opiera na zadłużania Miasta i Mieszkańców ■ W wyniku przeprowadzonych działań naprawczych, jakość wody w sieci wodociągowej w kwartale ulic Żeromskiego 31 do Żeromskiego 21, cała ul. M. Konopnickiej oraz dla budynków przy ul. B. Prusa 7 i 9 w Świnoujściu przy ul. Olsztyńskiej nie wykazuje przekroczenia norm mikrobiologicznych. Woda nadaje się do spożycia bez ograniczeń. Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Świnoujściu w dniu dzisiejszym tj. 18.07.2022 r. wydał stwierdzenie przydatności wody do spożycia ■