POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Wtorek [26.07.2022, 08:42:36] • Świnoujście

Stowarzyszenie „Biegacze Świnoujście”serdecznie zaprasza na V edycję biegu „Nocna 9”

Stowarzyszenie „Biegacze Świnoujście”serdecznie zaprasza na V edycję biegu „Nocna 9”

fot. Tomasz Szafrański

Bieg odbędzie się 14.08.2022 r. o godz. 21.00 a trasa będzie przebiegać po parkowych ścieżkach Parku Zdrojowego.

Liczymy, że na starcie staną nie tylko biegacze ze Świnoujścia ale i goście aktualnie przebywający w naszym pięknym mieście.

Trasa biegu przebiegnie przez parkowe alejki o zmiennej nawierzchni o łącznej długości 9 km
(5 pętli po 1800 m).

• Limit uczestników: 100 osób
• Opłata startowa: 30 zł.

Celem zawodów jest popularyzacja biegania jako najprostszej formy ruchu oraz rekreacji ruchowej jako jednego z elementów zdrowego trybu życia, promowanie aktywności fizycznej w okolicznościach przyrody, umożliwienie sprawdzenia swoich sił i możliwości w rywalizacji sportowej jak również promocja miasta Świnoujścia oraz Województwa Zachodniopomorskiego jako atrakcyjnego miejsca na mapie biegowej Polski.

Jak możecie się zapisać??? Nic prostszego Wystarczy wejść na stronę:

www.sport-time.com.pl/competitions/view?id=537 i dokonać rejestracji.

Oprócz wyjątkowego biegu czekać na Was będą pyszne domowe wypieki oraz mnóstwo świeżych owoców. Gdy emocje biegowe już opadną i puchary dla najszybszych zawodników zostaną wręczone wśród wszystkich uczestników biegu rozlosujemy liczne nagrody o których usłyszycie niebawem.

Zapraszamy!!!!!!!


komentarzy: 10, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-10 z 10

Gość • Środa [27.07.2022, 14:08:18] • [IP: 37.248.175.*]

Myślę że że pomiar czasu i medale darmowe?

Gość • Środa [27.07.2022, 12:34:52] • [IP: 92.118.167.***]

Do Gośćddtr: Co rok te zawody były bezpłatne. Jest to pierwsza edycja, w której jest opłata startowa- ciekawe swoją drogą dlaczego. Nagrody były od zawsze sponsorowane przez lokalnych przedsiębiorców. Widocznie organizator tym razem chce sobie kilka groszy (bo z tego co widać to nie miliony) dorobić- może na buty biegowe?

Gość • Wtorek [26.07.2022, 16:51:34] • [IP: 95.48.39.**]

Super! Oby więcej takich inicjatyw :)

Gośćddtr • Wtorek [26.07.2022, 16:22:43] • [IP: 5.174.45.***]

ludzie nie krytykujcie jak zawsze tylko spróbujcie pobiegać w tej imprezie... Naprawdę startowe za 30 zł to jest pikuś (najniższe w całej Polsce) organizatorzy biegów w Polsce życzą sobie co najmniej 100 zł opłaty startowej...A tu macie wg tego co pisze organizator puchary dla najlepszych i losowanie nagród... Jeżeli chcenie się przekonać jeździe do innego miasta, zapłacicie 100 zł startowego (co najmniej) i nagrody zabiorą wam albo ukraińscy czy kenijscy zawodowcy, albo żołnierze wojska polskiego (których wy utrzymujecie ze swoich podatków, albo polscy zawodowcy- biegacze którzy ostatnio skompromitowali się podczas MS w USA...Szykuje się piękna impreza biegowa w Świnoujściu, mogę wam tylko pozazdrościć i żałować, że nie mieszkam w waszym mieście...

Gość • Wtorek [26.07.2022, 13:35:10] • [IP: 89.171.85.***]

Super!!Jak najwięcej takich wydarzeń sportowych!Impreza z roku na rok coraz lepiej zorganizowana.

Gość • Wtorek [26.07.2022, 12:34:40] • [IP: 85.194.243.***]

Gratisowe wściekłe komarzyce dla uczestników 😁

Gość • Wtorek [26.07.2022, 12:08:05] • [IP: 46.205.145.***]

9:11- znam takich, którzy regularnie odbierają medale na różnych powiatowych, ojtęgowych startach, którzy biegają częściowo po betonie i dobrze sie mają. Np.trening polegał na biegu z Warszowa ciągiem pieszo-rowerowym, twardym do latarni, stamtąd w bok w las, na końcu po tartanie wokół boiska na Warszowie

Gość • Wtorek [26.07.2022, 10:34:24] • [IP: 176.221.122.***]

buhahaha krezusi 30 zl od osoby chca sie dorobic

Gość • Wtorek [26.07.2022, 09:11:34] • [IP: 213.155.174.***]

Hahaha ale cwaniactwo." Celem jest popularyzacja biegania" i płacenia za to. 30 zł razy 100= 3000 zł. Ale cwaniaki mają głowy aby z niczego robić kasę. No ale głupich nie sieją, bo jak inaczej nazwać tych, którzy płacą za to a sobie pobiegać? Bieganie w tym wydaniu nie jest wcale zdrowe, a wręcz szkodliwe. Nie biega się po betonie, a oni to robią. Jeśli ktoś chce pobiegać, to robi to po miękkim podłożu, np po lesie. No ale przecież głównie chodzi o lans w damskich kalesonach po mieście, a w lesie sarny i dziki mają to gdzieś. Niech się przyznają lepiej ci biegacze od 7 boleści ilu miało problemy z kolanami od biegania po betonie. Mieli problemy ale nie przyznają się, że to od biegania po betonie :D.

Gość • Wtorek [26.07.2022, 08:51:34] • [IP: 31.10.140.**]

A może by tak konkurs dodatkowy: kogo ugryzie najwięcej komarów ten wygra

Oglądasz 1-10 z 10
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ Cykl turniejów o puchar KS Prawobrzeże Świnoujście 2022 2 Października 2022 roku, w niedzielę, odbędzie się kolejny turniej pn. „Cykl turniejów o puchar KS Prawobrzeże Świnoujście 2022” Uczestnikami rozgrywek będą dzieci zrzeszone w następujących klubach: Akademia Baltica Świnoujście, Ina Goleniów, Gryf Kamień Pomorski, Czarni Szczecin oraz gospodarz – Klub Sportowy Prawobrzeże Świnoujście. To wydarzenie sportowe odbędzie się na Boisku im. Tadeusza Kaczmarka w Świnoujściu - Warszów przy ul. Białoruskiej 4. Rozpoczynamy o godz. 10.00. Wszystkich kibiców serdecznie zapraszamy! ■ Mieszkaniec: W dniu 11.09 zostawiłem torbę na parkingu przy Sky Towers, Wyspiańskiego 39, w ktòrej był m.in. iPad. Uczciwego znalazcę wynagrodzę. Proszę o kontakt: 602895099 ■ Przy placu zabaw na osiedlu Platan, dziecko, jadące na rowerze, potrąciło 4-letnią dziewczynkę. Na miejsce zostali wezwani ratownicy medyczni. Do potrącenia dziecka doszło 20 września około godziny 17:50 przy ulicy Malczewskiego. - Zgłoszenie dotyczyło 4-letniej dziewczynki, która miała zostać potrącona przez inne dziecko jadące na rowerze. 4-latka doznała powierzchownego urazu głowy, wraz z opiekunem pozostała na miejscu zdarzenia- poinformowała Paulina Heigel rzecznik prasowy WSPR w Szczecinie. ■