POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Niedziela [10.07.2022, 13:53:09] • Świnoujście

Mistrz parkuje, reszta czeka

Mistrz parkuje, reszta czeka

fot. Czytelnik

Kierowca zaparkował w taki sposób, że skutecznie uniemożliwił jakikolwiek ruch innym samochodom. Pojazd stoi na samym wjeździe na teren ogródków działkowych Granica. Sytuacja trwa od soboty.

- Mistrz parkowania zablokował wczoraj wjazd na Ogródki działkowe ROD Granica i auto stoi do dziś. Ani wjechać, ani wyjechać - napisała czytelniczka.

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 43, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 43

Gość • Wtorek [12.07.2022, 21:09:58] • [IP: 31.11.128.**]

chcę działkę z domkiem i sadzić warzywka.

Gość • Poniedziałek [11.07.2022, 19:53:15] • [IP: 89.151.36.***]

Gość • Niedziela [10.07.2022, 21:44:11] • [IP: 176.221.122.***] Weź koło i p... się w czoło głupku...

pionier 52 • Poniedziałek [11.07.2022, 19:27:22] • [IP: 88.156.234.***]

A my mamy tzw, , muzykanta'' który mieszka na działce i cały dzień umila nam niechciana muzyką tzw disco-polo..wytrzymać tego hałasu nie można.

Gość • Poniedziałek [11.07.2022, 18:24:01] • [IP: 176.221.122.***]

Aha ci niemcy

Gość • Poniedziałek [11.07.2022, 18:01:20] • [IP: 46.205.146.**]

09:52:59] • [IP: 37.47.148.**] zamknąć otwór gębowy temu 148.**, to znaczy przeciąć światłowód, a nie leń sobie pisze na klawiaturze i to od razu idzie na forum. Nie potrafi się zachować, to niech idzie do skrzynki i niech wysyła tekst zamiast pisać przez internet.

Gość • Poniedziałek [11.07.2022, 15:04:39] • [IP: 176.221.123.**]

Czego wymagacie od właściciela Volkswagena. Sama marka jaką jeździ, świadczy o głupocie.

Gość • Poniedziałek [11.07.2022, 14:50:14] • [IP: 46.205.146.**]

Trzeba zwołać kilkunastu chłopa i przenieść to. Może właścicielowi coś się stało, nie wiadomo, ale by uchronić auto przed pozdrowieniami ostrzem gwoździa czy ochlapaniem farbą, dziełem miłosierdzia jest przenieść to-to.

Gość • Poniedziałek [11.07.2022, 14:25:43] • [IP: 37.30.96.**]

Taki mistrz to po prostu MISZCZ !

Gość • Poniedziałek [11.07.2022, 11:29:32] • [IP: 176.221.122.***]

Obywatele Ukrainy poruszający się po naszych drogach swoimi pojazdami nie są zobowiązani do okazywania dokumentu potwierdzającego ważność badań technicznych

Gość • Poniedziałek [11.07.2022, 11:10:16] • [IP: 37.8.231.***]

U mnie na podwórku stoi podobny rzęch.

Gość • Poniedziałek [11.07.2022, 09:52:59] • [IP: 37.47.148.**]

Zamknąć bramę a nie lenie muszą pod samą działkę autem podjechać. Nie potrafią się zachować to niech chodzą pieszo buraki.

Gość • Poniedziałek [11.07.2022, 09:26:56] • [IP: 46.205.149.***]

21:44 • [IP: 176.221.122.***] A w Polsce nie? To, jak jeździ wielu kierowców, swiadczy że oni nie wiedzą, jak to się robi.

Gość • Poniedziałek [11.07.2022, 08:32:02] • [IP: 176.221.122.***]

Gość • Niedziela [10.07.2022, 21:44:11] • [IP: 176.221.122.***] ty Stiepan nie denerwuj się, wracaj na front albo na zmywak

Gość • Poniedziałek [11.07.2022, 07:47:44] • [IP: 89.151.33.***]

czy polacy to naród niewolników ? (znaczna część) za wielu myśli ich pan nawet w rządzie jeden z drugim nie ma własnego zdania i czeka na wypowiedź swego pana i powtarza głupoty jak jego pan.Lata niewoli zrobiły swoje!!

Gość • Poniedziałek [11.07.2022, 00:55:15] • [IP: 176.221.122.*]

Gość • Niedziela [10.07.2022, 21:44:11] • [IP: 176.221.122.***] Nie, to bezdomny tam zaparkował bo torbił twoją matkę w krzakach

Gość • Niedziela [10.07.2022, 23:41:39] • [IP: 88.218.254.**]

Milion komentarzy a może zepsuł się ten samochód?

Gość • Niedziela [10.07.2022, 22:03:10] • [IP: 62.69.252.*]

Już ci pisałem że największym idiotą to jesteś ty IP, 176.221.122***

Gość • Niedziela [10.07.2022, 21:44:11] • [IP: 176.221.122.***]

To pewnie ukrainiec, tam na ukrainie kupuje się prawo jazdy w chipsach

Gość • Niedziela [10.07.2022, 21:16:04] • [IP: 88.218.253.**]

I prawidłowo, niech stoi. Zachowanie działkowców przy wyjeździe bądź wjeździe pozostawia wiele do życzenia. Zwłaszcza starszych kierowców

Gość • Niedziela [10.07.2022, 20:54:54] • [IP: 185.210.38.**]

Ale macie problem. Jak człowiek się zachowuje ja burak, to tak samo trzeba postąpić. Inaczej nie zrozumie. Dwie cegłówki na szybę i załatwione.

Gość • Niedziela [10.07.2022, 18:43:37] • [IP: 5.173.156.***]

2. Do likwidacji ROD lub jego części, o której mowa w ust. 1, stosuje się odpowiednio przepisy art. 21 oraz art. 22 ust. 1 i 2. Uprawnienie do odtworzenia oraz do odszkodowania nie przysługuje za nasadzenia, urządzenia i obiekty wykonane niezgodnie z prawem.

Gość • Niedziela [10.07.2022, 18:29:13] • [IP: 176.221.122.***]

Ręce opadają, bezmyślność.

Gość • Niedziela [10.07.2022, 18:06:35] • [IP: 37.248.179.*]

Gość • Niedziela [10.07.2022, 13:56:44] • [IP: 176.221.123.***]...Można też zadzwonić do Torunia do Ojca naszego że bezdomny zostawił samochód, Ojciec go przyjmie z podziękowaniem..🐟🐟🐫

Gość • Niedziela [10.07.2022, 18:06:18] • [IP: 185.210.39.**]

Pewnie jakiś Świnoujski VIP albo West Coast Madafaka.

Gość • Niedziela [10.07.2022, 17:45:26] • [IP: 31.11.130.**]

Gdzie Ci Mężczyźni ??

Oglądasz 1-25 z 43
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ Ostrzeżenie meteorologiczne ważne od godz. 22:00 dnia 02-02-2023 do godz. 11:00 dnia 03-02-2023 OBLODZENIE / GOŁOLEDŹ, OPADY MARZNĄCE Przebieg: Prognozuje się spadek temperatury poniżej 0°C co będzie prowadzić do lokalnych oblodzeń na wilgotnych i mokrych nawierzchniach dróg, natomiast nad ranem od zachodu nasunie się front i będą występować marznące opady mieszane powodujące gołoledź. Skutki: utrudnienia komunikacyjne; śliskie powierzchnie dróg i chodników; zjawisko gołoledzi ■ Pogoda w Polsce kształtowana będzie przez rozległy układ niskiego ciśnienia znad Skandynawii. Z północnego-zachodu napływać będzie nieco chłodniejsza masa powietrza polarno-morskiego o równowadze chwiejnej ■ Od 1 lutego w Świnoujściu znów zacznie działać stacja dializ. Po tym, jak pod koniec ubiegłego roku z prowadzenia stacji zrezygnowała prywatna firma, pacjenci musieli dojeżdżać do najbliższej jednostki w Szczecinie ■ Zanim w tunelu pod Świną pojadą samochody, władze miasta chcą zaprosić mieszkańców do podwodnego spaceru pomiędzy wyspami. Nie znamy jeszcze terminu tej przechadzki. Prezydent Świnoujścia konsultuje datę z wykonawcą tunelu ■ Na skrzyżowaniu ulic Grunwaldzkiej i Nowokarsiborskiej nie będzie ronda lecz skrzyżowanie z sygnalizacją świetlną ■ Od najbliższego piątku, 27 stycznia wznawia działalność stacja dializ w Świnoujściu ■ Kiedy 8 lat temu przygotowywana była dokumentacja projektowa przebudowy ulicy Wojska Polskiego na odcinku od ulicy Leśmiana do ulicy Matejki projektant uwzględnił zatoczkę dla przystanku autobusowego przy ul. Wojska Polskiego vis’a vis Urzędu Miasta (budynek12). Przystanek powstał, ale nie taki jak przewidywał projekt. Miała być zatoka autobusowa a wyszedł przystanek przychodnikowy, który przy okazji blokuje ruch samochodów. Czy to przypadek, nie sądzę... Konia z rzędem więc temu kto wytłumaczy dlaczego w tak newralgicznym miejscu autobusy miejskie nie mogą schować się spokojnie w zatoczce przy jezdni. Powstaje więc pytanie kto zdecydował i zmienił na gorsze rozwiązanie ■ Dramatyczny wypadek na S3 w pobliżu Skwierzyny. W zderzeniu kampera z wojskową ciężarówką zginął 44 - letni mieszkaniec Świnoujścia i jego 10 - letnia córka ■ Tragiczny wypadek wydarzył się na S3 w pobliżu miejscowości Skwierzyna w województwie lubuskim na drodze prowadzącej do Zielonej Góry. W zderzeniu kampera z wojskową ciężarówką amerykańskiej armii zginęli na miejscu 44 – letni mieszkaniec Świnoujścia i jego 10 – letnia córka. Zdjęcia z miejsca wypadku są wstrząsające. Widać na nich, że po kamperze którym podróżowały ofiary wypadku zostało jedynie podwozie. 44 – latek był znanym nie tylko w Świnoujściu ale także w całej Polsce miłośnikiem i pasjonatem caravaningu ■ Wygląda na to, że zeszłoroczne liście będą nam towarzyszyć przez całą zimę. Dopóki nie rozwieje ich wiatr lub nie usuną wiosenne porządki. Miasto, w bardzo wielu punktach pokryte jest liśćmi w różnym stopniu rozkładu. Zależnie od pogody, albo wirują unoszone podmuchami wiatru, albo, po dłuższych opadach, które mamy od kilku dni, zalegają na chodnikach, przy krawężnikach, na skwerach. A przecież tak niewiele trzeba, aby było czyściej, ładniej... ■ Spłonął punkt gastronomiczny na promenadzie! Świadkowie pożaru usłyszeli huk. Zobacz film! ■ Na pomoc pogorzelcom z Kodrąbka W domu państwa Piątkowskich wybuchł pożar, który pozbawił ich całego dorobku. Z ogniem, który wybuchł rano, walczyło 7 zastępów Straży Pożarnej, jednak po ugaszeniu zostało tylko pogorzelisko. Państwo Piątkowscy zdołali opuścić płonący dom, lecz nie zdążyli zabrać ze sobą niczego - uciekli z pożaru w piżamach. Żeby znów mogli zamieszkać pod własnym dachem, trzeba przeprowadzić gruntowny remont całego domu, kupić meble i sprzęty, które spłonęły. Konieczna jest wymiana wszystkich drzwi, okien, podłóg, trzeba skuć tynki i położyć je od nowa, wymalować, wymienić instalację elektryczną i wiele innych rzeczy. Dlatego została zorganizowana akcja zbierania pieniędzy na rzecz pogorzelców z Kodrąbka, liczy się każda złotówka, nie bądźmy obojętni wobec tej tragedii. https://zrzutka.pl/jmufu4 ■