POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Niedziela [10.07.2022, 13:53:09] • Świnoujście

Mistrz parkuje, reszta czeka

Mistrz parkuje, reszta czeka

fot. Czytelnik

Kierowca zaparkował w taki sposób, że skutecznie uniemożliwił jakikolwiek ruch innym samochodom. Pojazd stoi na samym wjeździe na teren ogródków działkowych Granica. Sytuacja trwa od soboty.

- Mistrz parkowania zablokował wczoraj wjazd na Ogródki działkowe ROD Granica i auto stoi do dziś. Ani wjechać, ani wyjechać - napisała czytelniczka.

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 43, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 43

Gość • Wtorek [12.07.2022, 21:09:58] • [IP: 31.11.128.**]

chcę działkę z domkiem i sadzić warzywka.

Gość • Poniedziałek [11.07.2022, 19:53:15] • [IP: 89.151.36.***]

Gość • Niedziela [10.07.2022, 21:44:11] • [IP: 176.221.122.***] Weź koło i p... się w czoło głupku...

pionier 52 • Poniedziałek [11.07.2022, 19:27:22] • [IP: 88.156.234.***]

A my mamy tzw, , muzykanta'' który mieszka na działce i cały dzień umila nam niechciana muzyką tzw disco-polo..wytrzymać tego hałasu nie można.

Gość • Poniedziałek [11.07.2022, 18:24:01] • [IP: 176.221.122.***]

Aha ci niemcy

Gość • Poniedziałek [11.07.2022, 18:01:20] • [IP: 46.205.146.**]

09:52:59] • [IP: 37.47.148.**] zamknąć otwór gębowy temu 148.**, to znaczy przeciąć światłowód, a nie leń sobie pisze na klawiaturze i to od razu idzie na forum. Nie potrafi się zachować, to niech idzie do skrzynki i niech wysyła tekst zamiast pisać przez internet.

Gość • Poniedziałek [11.07.2022, 15:04:39] • [IP: 176.221.123.**]

Czego wymagacie od właściciela Volkswagena. Sama marka jaką jeździ, świadczy o głupocie.

Gość • Poniedziałek [11.07.2022, 14:50:14] • [IP: 46.205.146.**]

Trzeba zwołać kilkunastu chłopa i przenieść to. Może właścicielowi coś się stało, nie wiadomo, ale by uchronić auto przed pozdrowieniami ostrzem gwoździa czy ochlapaniem farbą, dziełem miłosierdzia jest przenieść to-to.

Gość • Poniedziałek [11.07.2022, 14:25:43] • [IP: 37.30.96.**]

Taki mistrz to po prostu MISZCZ !

Gość • Poniedziałek [11.07.2022, 11:29:32] • [IP: 176.221.122.***]

Obywatele Ukrainy poruszający się po naszych drogach swoimi pojazdami nie są zobowiązani do okazywania dokumentu potwierdzającego ważność badań technicznych

Gość • Poniedziałek [11.07.2022, 11:10:16] • [IP: 37.8.231.***]

U mnie na podwórku stoi podobny rzęch.

Gość • Poniedziałek [11.07.2022, 09:52:59] • [IP: 37.47.148.**]

Zamknąć bramę a nie lenie muszą pod samą działkę autem podjechać. Nie potrafią się zachować to niech chodzą pieszo buraki.

Gość • Poniedziałek [11.07.2022, 09:26:56] • [IP: 46.205.149.***]

21:44 • [IP: 176.221.122.***] A w Polsce nie? To, jak jeździ wielu kierowców, swiadczy że oni nie wiedzą, jak to się robi.

Gość • Poniedziałek [11.07.2022, 08:32:02] • [IP: 176.221.122.***]

Gość • Niedziela [10.07.2022, 21:44:11] • [IP: 176.221.122.***] ty Stiepan nie denerwuj się, wracaj na front albo na zmywak

Gość • Poniedziałek [11.07.2022, 07:47:44] • [IP: 89.151.33.***]

czy polacy to naród niewolników ? (znaczna część) za wielu myśli ich pan nawet w rządzie jeden z drugim nie ma własnego zdania i czeka na wypowiedź swego pana i powtarza głupoty jak jego pan.Lata niewoli zrobiły swoje!!

Gość • Poniedziałek [11.07.2022, 00:55:15] • [IP: 176.221.122.*]

Gość • Niedziela [10.07.2022, 21:44:11] • [IP: 176.221.122.***] Nie, to bezdomny tam zaparkował bo torbił twoją matkę w krzakach

Gość • Niedziela [10.07.2022, 23:41:39] • [IP: 88.218.254.**]

Milion komentarzy a może zepsuł się ten samochód?

Gość • Niedziela [10.07.2022, 22:03:10] • [IP: 62.69.252.*]

Już ci pisałem że największym idiotą to jesteś ty IP, 176.221.122***

Gość • Niedziela [10.07.2022, 21:44:11] • [IP: 176.221.122.***]

To pewnie ukrainiec, tam na ukrainie kupuje się prawo jazdy w chipsach

Gość • Niedziela [10.07.2022, 21:16:04] • [IP: 88.218.253.**]

I prawidłowo, niech stoi. Zachowanie działkowców przy wyjeździe bądź wjeździe pozostawia wiele do życzenia. Zwłaszcza starszych kierowców

Gość • Niedziela [10.07.2022, 20:54:54] • [IP: 185.210.38.**]

Ale macie problem. Jak człowiek się zachowuje ja burak, to tak samo trzeba postąpić. Inaczej nie zrozumie. Dwie cegłówki na szybę i załatwione.

Gość • Niedziela [10.07.2022, 18:43:37] • [IP: 5.173.156.***]

2. Do likwidacji ROD lub jego części, o której mowa w ust. 1, stosuje się odpowiednio przepisy art. 21 oraz art. 22 ust. 1 i 2. Uprawnienie do odtworzenia oraz do odszkodowania nie przysługuje za nasadzenia, urządzenia i obiekty wykonane niezgodnie z prawem.

Gość • Niedziela [10.07.2022, 18:29:13] • [IP: 176.221.122.***]

Ręce opadają, bezmyślność.

Gość • Niedziela [10.07.2022, 18:06:35] • [IP: 37.248.179.*]

Gość • Niedziela [10.07.2022, 13:56:44] • [IP: 176.221.123.***]...Można też zadzwonić do Torunia do Ojca naszego że bezdomny zostawił samochód, Ojciec go przyjmie z podziękowaniem..🐟🐟🐫

Gość • Niedziela [10.07.2022, 18:06:18] • [IP: 185.210.39.**]

Pewnie jakiś Świnoujski VIP albo West Coast Madafaka.

Gość • Niedziela [10.07.2022, 17:45:26] • [IP: 31.11.130.**]

Gdzie Ci Mężczyźni ??

Oglądasz 1-25 z 43
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ Sobota: Prognozowany jest upał. Temperatura maksymalna w dzień wyniesie 30°C/32°C a minimalna w nocy 17°C/19°C. Skutki: ryzyko udaru słonecznego; uszkodzenia dróg z asfaltową nawierzchnią; wzrost zagrożenia pożarowego ■ Pożar na działkach Przy ulicy Krzywej na terenie ogródków działkowych doszło do pożaru. Palił się duży kontener na śmieci po brzegi wypełniony odpadami. Na działki przyjechali strażacy. Na miejsce zadysponowano jeden wóz strażacki. Strażacy w niecałą godzinę poradzili sobie z zagrożeniem. - Podano jeden prąd wody w natarciu na palące się śmieci - poinformowała straż pożarna w Świnoujściu. Pożar wybuchł w niedzielę rano, przed godziną 6:00 ■ No i stało się to co zwykle, czy inwazja komarów na Świnoujście wystartowała. Komary równo żrą starszych i młodszych, biednych i bogatych, Polaków i Niemców. Niestety władze miasta zdają się problemu nie dostrzegać. Już w zeszłym tygodniu pojawiły się małe krwiopijcze bestie, które nie pozwalały spokojnie chodzić ulicami czy posiedzieć na plaży. Spóźnione jak co roku opryski robione „po taniości” jak widać znowu powodują, że wolny czas to teraz lepiej spędzić w domu, niż na działce czy z przyjaciółmi albo rodziną na promenadzie. W zeszłym tygodniu redakcja zadała pytanie gdzie i kiedy były ostatnie opryski i jak miasto zamierza teraz walczyć z komarami. Niestety kilka dni to za mało dla świnoujskiego magistratu, żeby dać prostą informację. Póki co mieszkańcom i turystom pozostaje wykupywanie znowu wszystkich możliwych środków na komary i pośpiewywanie znanej piosenki Crazy Boys „lato z komarami lato swędzące bez przerwy lato, komary i nerwy latoooooo”. ■ Dlaczego często do działań wyjeżdża kilka wozów strażackich? Zgodnie z ogólnokrajowymi zasadami dysponowania jednostek ochrony przeciwpożarowej do zgłoszenia o charakterze medycznym, dysponowanych jest minimum 6 strażaków Państwowej Straży Pożarnej. Ze względu na zapewnienie ciągłej gotowości do realizacji pozostałych ustawowych zadań i możliwości wystąpienia zdarzeń o innym charakterze, do większości zdarzeń dysponowane są minimum dwa bojowe pojazdy pożarnicze - wyjaśnił kpt. Paweł Piorun ■ Świnoujście najbardziej zadłużonym miastem w Polsce! 6.935 zł. tyle wynosi dług w przeliczeniu na jednego mieszkańca Świnoujścia! Taką informację podał dzisiaj Portal Samorządowy, który opisał roczne sprawozdanie Krajowej Rady Regionalnej izby Obrachunkowej. Świnoujście wyprzedziło Szczecin i Wałbrzych. Powiaty grodzkie są najbardziej zadłużoną grupą samorządów – czytamy na stronie portalu. Do tej pory słyszymy co chwilę informację prezydenta o sukcesach jego i współpracowników. Jakoś zapomniał jednak głośno powiedzieć, że te „sukcesy” opiera na zadłużania Miasta i Mieszkańców ■ W wyniku przeprowadzonych działań naprawczych, jakość wody w sieci wodociągowej w kwartale ulic Żeromskiego 31 do Żeromskiego 21, cała ul. M. Konopnickiej oraz dla budynków przy ul. B. Prusa 7 i 9 w Świnoujściu przy ul. Olsztyńskiej nie wykazuje przekroczenia norm mikrobiologicznych. Woda nadaje się do spożycia bez ograniczeń. Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Świnoujściu w dniu dzisiejszym tj. 18.07.2022 r. wydał stwierdzenie przydatności wody do spożycia ■