POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Niedziela [10.07.2022, 13:53:09] • Świnoujście

Mistrz parkuje, reszta czeka

Mistrz parkuje, reszta czeka

fot. Czytelnik

Kierowca zaparkował w taki sposób, że skutecznie uniemożliwił jakikolwiek ruch innym samochodom. Pojazd stoi na samym wjeździe na teren ogródków działkowych Granica. Sytuacja trwa od soboty.

- Mistrz parkowania zablokował wczoraj wjazd na Ogródki działkowe ROD Granica i auto stoi do dziś. Ani wjechać, ani wyjechać - napisała czytelniczka.

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 43, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 43

Gość • Wtorek [12.07.2022, 21:09:58] • [IP: 31.11.128.**]

chcę działkę z domkiem i sadzić warzywka.

Gość • Poniedziałek [11.07.2022, 19:53:15] • [IP: 89.151.36.***]

Gość • Niedziela [10.07.2022, 21:44:11] • [IP: 176.221.122.***] Weź koło i p... się w czoło głupku...

pionier 52 • Poniedziałek [11.07.2022, 19:27:22] • [IP: 88.156.234.***]

A my mamy tzw, , muzykanta'' który mieszka na działce i cały dzień umila nam niechciana muzyką tzw disco-polo..wytrzymać tego hałasu nie można.

Gość • Poniedziałek [11.07.2022, 18:24:01] • [IP: 176.221.122.***]

Aha ci niemcy

Gość • Poniedziałek [11.07.2022, 18:01:20] • [IP: 46.205.146.**]

09:52:59] • [IP: 37.47.148.**] zamknąć otwór gębowy temu 148.**, to znaczy przeciąć światłowód, a nie leń sobie pisze na klawiaturze i to od razu idzie na forum. Nie potrafi się zachować, to niech idzie do skrzynki i niech wysyła tekst zamiast pisać przez internet.

Gość • Poniedziałek [11.07.2022, 15:04:39] • [IP: 176.221.123.**]

Czego wymagacie od właściciela Volkswagena. Sama marka jaką jeździ, świadczy o głupocie.

Gość • Poniedziałek [11.07.2022, 14:50:14] • [IP: 46.205.146.**]

Trzeba zwołać kilkunastu chłopa i przenieść to. Może właścicielowi coś się stało, nie wiadomo, ale by uchronić auto przed pozdrowieniami ostrzem gwoździa czy ochlapaniem farbą, dziełem miłosierdzia jest przenieść to-to.

Gość • Poniedziałek [11.07.2022, 14:25:43] • [IP: 37.30.96.**]

Taki mistrz to po prostu MISZCZ !

Gość • Poniedziałek [11.07.2022, 11:29:32] • [IP: 176.221.122.***]

Obywatele Ukrainy poruszający się po naszych drogach swoimi pojazdami nie są zobowiązani do okazywania dokumentu potwierdzającego ważność badań technicznych

Gość • Poniedziałek [11.07.2022, 11:10:16] • [IP: 37.8.231.***]

U mnie na podwórku stoi podobny rzęch.

Gość • Poniedziałek [11.07.2022, 09:52:59] • [IP: 37.47.148.**]

Zamknąć bramę a nie lenie muszą pod samą działkę autem podjechać. Nie potrafią się zachować to niech chodzą pieszo buraki.

Gość • Poniedziałek [11.07.2022, 09:26:56] • [IP: 46.205.149.***]

21:44 • [IP: 176.221.122.***] A w Polsce nie? To, jak jeździ wielu kierowców, swiadczy że oni nie wiedzą, jak to się robi.

Gość • Poniedziałek [11.07.2022, 08:32:02] • [IP: 176.221.122.***]

Gość • Niedziela [10.07.2022, 21:44:11] • [IP: 176.221.122.***] ty Stiepan nie denerwuj się, wracaj na front albo na zmywak

Gość • Poniedziałek [11.07.2022, 07:47:44] • [IP: 89.151.33.***]

czy polacy to naród niewolników ? (znaczna część) za wielu myśli ich pan nawet w rządzie jeden z drugim nie ma własnego zdania i czeka na wypowiedź swego pana i powtarza głupoty jak jego pan.Lata niewoli zrobiły swoje!!

Gość • Poniedziałek [11.07.2022, 00:55:15] • [IP: 176.221.122.*]

Gość • Niedziela [10.07.2022, 21:44:11] • [IP: 176.221.122.***] Nie, to bezdomny tam zaparkował bo torbił twoją matkę w krzakach

Gość • Niedziela [10.07.2022, 23:41:39] • [IP: 88.218.254.**]

Milion komentarzy a może zepsuł się ten samochód?

Gość • Niedziela [10.07.2022, 22:03:10] • [IP: 62.69.252.*]

Już ci pisałem że największym idiotą to jesteś ty IP, 176.221.122***

Gość • Niedziela [10.07.2022, 21:44:11] • [IP: 176.221.122.***]

To pewnie ukrainiec, tam na ukrainie kupuje się prawo jazdy w chipsach

Gość • Niedziela [10.07.2022, 21:16:04] • [IP: 88.218.253.**]

I prawidłowo, niech stoi. Zachowanie działkowców przy wyjeździe bądź wjeździe pozostawia wiele do życzenia. Zwłaszcza starszych kierowców

Gość • Niedziela [10.07.2022, 20:54:54] • [IP: 185.210.38.**]

Ale macie problem. Jak człowiek się zachowuje ja burak, to tak samo trzeba postąpić. Inaczej nie zrozumie. Dwie cegłówki na szybę i załatwione.

Gość • Niedziela [10.07.2022, 18:43:37] • [IP: 5.173.156.***]

2. Do likwidacji ROD lub jego części, o której mowa w ust. 1, stosuje się odpowiednio przepisy art. 21 oraz art. 22 ust. 1 i 2. Uprawnienie do odtworzenia oraz do odszkodowania nie przysługuje za nasadzenia, urządzenia i obiekty wykonane niezgodnie z prawem.

Gość • Niedziela [10.07.2022, 18:29:13] • [IP: 176.221.122.***]

Ręce opadają, bezmyślność.

Gość • Niedziela [10.07.2022, 18:06:35] • [IP: 37.248.179.*]

Gość • Niedziela [10.07.2022, 13:56:44] • [IP: 176.221.123.***]...Można też zadzwonić do Torunia do Ojca naszego że bezdomny zostawił samochód, Ojciec go przyjmie z podziękowaniem..🐟🐟🐫

Gość • Niedziela [10.07.2022, 18:06:18] • [IP: 185.210.39.**]

Pewnie jakiś Świnoujski VIP albo West Coast Madafaka.

Gość • Niedziela [10.07.2022, 17:45:26] • [IP: 31.11.130.**]

Gdzie Ci Mężczyźni ??

Oglądasz 1-25 z 43
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ Naczelnik Wydziału Ochrony Srodowiska i Leśnictwa Tułodziecka-Terenda; "uważam za ogromny sukces, że mamy w Świnoujściu parking na którym możemy przechować odholowane pojazdy i wraki ■ Radna Agatowska: apeluję do wydziału gospodarki komunalnej i środowiska o spotkanie z Policją i ustalenie zasad dotyczących usuwania samochodów i wraków zaparkowanych w pasie drogowym ulic ■ 94 wnioski na zakup węgla w Świnoujściu, w większości wnosokują o to mieszkańcy praworzeża ■ Prezydent Miasta; „postanowiłem wyłączyć po zmroku oświetlenie promenady i parków bo nikt z tego teraz nie korzysta” ■ 1 grudnia o godz. 9.00 odbędzie się seminarium dla radnych na którym zaprezentowany zostanie projekt przyszłorocznego budżetu miasta ■ Od godziny 9.14 rozpoczęły się obrady 70 sesji Rady Miasta. W związku z remontem sali konferencyjnej rady Miasta radni spotkali się tym razem w Bibliotece Miejskiej ■ Ćwiczenia „NEPTUN-22” w Świnoujściu – utrudnienia w ruchu. 25 listopada 2022 roku, od godziny 07:30 do godziny 14:30, na terenie dzielnicy Warszów w Świnoujściu, odbędą się ćwiczenia dowódczo-sztabowe pod kryptonimem „NEPTUN-22”, w związku z czym, należy spodziewać się utrudnień w ruchu w rejonie terminala LNG i przyległego kompleksu leśnego. W tym czasie ruch pojazdów na ul. Ku Morzu, na odcinku od zjazdu z wiaduktu do ronda przy parkingu, zostanie wstrzymany. Organizatorzy ćwiczeń - Komenda Wojewódzka Policji w Szczecinie oraz Komenda Miejska Policji w Świnoujściu przepraszają za możliwe utrudnienia. ■ W ciągu dnia w pasie częściowo centralnym i zachodnim będą występować spadki temperatury powietrza i gruntu do oraz poniżej 0°C powodujące oblodzenia wilgotnych i mokrych nawierzchni dróg oraz chodników, ponadto w województwie podkarpackim i lubelskim od rana będą występować gęste mgły ograniczające widzialność poziomą do 50 - 100 m. ■ Taksówkarze (przedsiębiorcy) chcący zachować dotychczasowe licencje wydane przed 1 stycznia 2020r. powinni do 31 grudnia 2022r. złożyć wniosek o dostosowanie licencji do obecnych ustawowych wymogów. Wniosek należy złożyć w Wydziale Komunikacji Urzędu Miasta Świnoujście ■ Mężczyzna wypadł przez okno na 4. piętrze. Do tego zdarzenia doszło nad ranem 3.11.2022r. Z okna znajdującego się na czwartym piętrze budynku przy ulicy Matejki 1a, wypadł mężczyzna. Na skutek upadku doznał licznych obrażeń, został przewieziony do szczecińskiego szpitala ■ Multipleks Cinema3D zlokalizowany w Galerii Corso od 28 października br. funkcjonuje pod nową nazwą Multikino. Zmienione zostały wszystkie logotypy znajdujące się w centrum handlowym w Świnoujściu oraz na jego fasadzie ■ Portal iswinoujscie.pl wygrał w sądzie z gminą miasto Świnoujście. Wygrana właściciela i naczelnego redakcji dotyczy nieprawnego żądania usunięcia z portalu, artykułu: „Czy Urząd Miasta ustawił zakup auta dla prezydenta Janusza Żmurkiewicza?” ■ Rano i przed południem w głębi województw północnych, wschodnich oraz miejscami na południu spodziewane są gęste mgły ograniczające widzialność poziomą do 100-300 metrów ■ Ze Świnoujścia znika stacja dializ. To początek horroru dla pacjentów. Już w grudniu swoją działalność zakończy stacja dializ w Świnoujściu. To bardzo zła wiadomość dla wszystkich pacjentów korzystających ze stacji dializ znajdującej się w "Rusałce" ■ Miejska Biblioteka Publiczna im. Stefana Flukowskiego w Świnoujściu ma przyjemność zaprosić w dniu 18 października (wtorek) o godz. 17:00 – na spotkanie autorskie z Panem Markiem Żymłą. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do Galerii Biblioteki Głównej przy ul. Piłsudskiego 15. Wstęp wolny! ■ Mieszkańcy Świnoujścia, zainteresowani zakupem węgla opałowego, proszeni są o zgłaszanie zapotrzebowania w Miejskim Ośrodku Pomocy Rodzinie, pod numerem telefonu 091 32 25 491. W terminie do 10 października 2022 roku należy zgłosić zapotrzebowanie na cały sezon grzewczy. Szacowana cena opału wyniesie około 2600-2800 zł brutto za tonę. W ofercie znajdzie się: miał węglowy, groszek oraz orzech 2. W Świnoujściu węgiel będzie można nabyć w miejskiej spółce PEC lub w innych podmiotach wskazanych przez Prezydenta Miasta. Opał pochodzić będzie z zasobów zorganizowanych przez PGE Paliwa sp. z o.o. oraz spółkę OT Port. ■ Informacja banku. Punkt kasowy w urzędzie. Jak informuje Bank Pekao S.A., od dnia 3 października 2022r. do odwołania punkt kasowy banku przy ul. Wojska Polskiego 1/5 (budynek urzędu miasta) będzie czynny od poniedziałku do piątku w godz. 7.45 – 15.30, dla petentów urzędu miasta w godz. 08.00 – 15.15. Przerwa w obsłudze w godz. 12.00 -12.15 ■