POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Niedziela [19.06.2022, 11:27:46] • Świnoujście

Samochód wypadł z drogi, uderzył w drzewo i zatrzymał się w rowie

Samochód wypadł z drogi, uderzył w drzewo i zatrzymał się w rowie

fot. Sławomir Ryfczyński

Do zdarzenia doszło na łuku ulicy Grunwaldzkiej przy ogródkach działkowych. Jadący samochód najpierw uderzył w drzewo, które się przewróciło, następnie pojechał dalej i wpadł do rowu przy płocie ogródków działkowych.

W niedzielę około godziny 5.30 opel vectra wypadł z drogi na wysokości ogródków działkowych w rejonie przejścia Garz.

Samochód wypadł z drogi, uderzył w drzewo i zatrzymał się w rowie

fot. Sławomir Ryfczyński

Samochód uderzył w rosnące przy drodze drzewo, ale to go nie zatrzymało. Nieco dalej auto wpadło do rowu i ostatecznie zatrzymało się na płocie ogródka działkowego.

Samochód wypadł z drogi, uderzył w drzewo i zatrzymał się w rowie

fot. Sławomir Ryfczyński

Za kierownicą był młody obywatel Ukrainy, prawdopodobnie pod wpływem alkoholu. Z nieoficjalnych informacji wynika, że w samochodzie znajdowały się cztery osoby.

Samochód wypadł z drogi, uderzył w drzewo i zatrzymał się w rowie

fot. Sławomir Ryfczyński

Na miejsce przyjechali strażacy, pogotowie ratunkowe i policja.

Samochód wypadł z drogi, uderzył w drzewo i zatrzymał się w rowie

fot. Sławomir Ryfczyński

Na skutek uderzenia, kierowca w samochodzie prawdopodobnie był zakleszczony. W chwili przyjazdu służb na miejscu, oprócz poszkodowanego kierowcy, był tylko jeden pasażer. Pozostałe osoby oddaliły się.

Samochód wypadł z drogi, uderzył w drzewo i zatrzymał się w rowie

fot. Sławomir Ryfczyński

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 64, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 64

Gość • Środa [29.06.2022, 09:51:03] • [IP: 176.221.122.**]

Taaaaaaaaaa , komentarze już doszły do Zełenskiego, a to tylko facet przywalił w drzewo. Ot wypadek jakich wiele.

Gość • Niedziela [26.06.2022, 09:25:06] • [IP: 89.174.2.**]

Wraz z uczciwymi ludźmi z Ukrainy, którzy pracują i godnie żyją, przyjechali też patusy, alkoholicy, ćpuny...takich natychmiast DEPORTOWAĆ !! dość mamy swojej patologii 😫

Gość • Poniedziałek [20.06.2022, 12:32:52] • [IP: 88.218.254.**]

Baran... Polacy to też stado baranów, beczą jak im zagrają bezrozumnie i dlatego setki lat nie mają swojego kraju. Śnią o potędze dawno minionej, przepite.

Gość • Poniedziałek [20.06.2022, 11:53:10] • [IP: 5.173.157.**]

Deportować od razu całą czwórkę i na front jak nie potrafią się zachować.

Gość • Poniedziałek [20.06.2022, 06:33:51] • [IP: 88.218.254.**]

Do gość 19.06.2022, 19:39:26] • [IP: 88.218.254.**] Widze że dla ciebie trzeba być pisowcem peowcem, prawda cie nie interesuje. Poczytaj historię pogadaj z ukrami co tu są to się przekonasz. A póki co to baran sam jesteś i to banderowski.

Gość • Poniedziałek [20.06.2022, 03:27:42] • [IP: 46.205.147.***]

Ano ni ma rozumu MG76 19:18:13] • [IP: 37.248.221.***] - Przeczuwam skrzywdzoną niewinność w przeszłości, czy chcesz nam coś powiedzieć, płaczemy z tobą...

Gość • Poniedziałek [20.06.2022, 03:11:57] • [IP: 62.69.253.**]

no cóż, nie nam oceniać gościa, ale faktem jest że nic się nie robi by emigrantów przygotować do warunków panujących w Polsce... przyjeżdżają i skąd mają wiedzieć jakie są zwyczaje w Polsce?

Gość • Niedziela [19.06.2022, 22:29:39] • [IP: 176.221.122.***]

Na Ukrainie wystarczy zapłacić za prawo jazdy

Gość • Niedziela [19.06.2022, 22:15:35] • [IP: 178.238.248.***]

147 Ale sie facet rospisales, ale ne na temat, czyli trutu rutu majtki z drutu

Gość • Niedziela [19.06.2022, 19:51:27] • [IP: 92.8.139.***]

tyla mniejsca tam a oni w drzewo akurad trafili piontek 3nastego hyba ale opela sie wyklepie nie takie klepalim

Gość • Niedziela [19.06.2022, 19:44:00] • [IP: 88.218.254.**]

Gość • Niedziela [19.06.2022, 19:05:06] • [IP: 46.205.147.***]Ja dziękuję za wasze leczenie..miotła i zamykanie chorych dzieci w klatkach przez zdewociałe chore niby zakonnice też byś tak robił albo i robisz taki fanatyk jest zdolny do każdej podłości.

Gość • Niedziela [19.06.2022, 19:40:41] • [IP: 88.218.254.**]

Gość • Niedziela [19.06.2022, 19:09:01] • [IP: 46.205.147.***]Brakło argumentów??Żałosny jesteś.

Gość • Niedziela [19.06.2022, 19:39:26] • [IP: 88.218.254.**]

Gość • Niedziela [19.06.2022, 19:31:51] • [IP: 88.218.254.**]Ale baran z ciebie..komusza czy pisowska szkoła??W sumie to samo.

Gość • Niedziela [19.06.2022, 19:37:30] • [IP: 5.173.152.**]

Ahahahha, zobaczymy jak Putin przyjdzie do Polski co będą mówić na temat pomocy od Niemców, widać że dużo chętnych pracować za takie same pieniądze ta czas pracy jak Ukraińcy, że aż wyjeżdżają do Niemców ahahah śmieszne. Samochód już rozbierają na cieszci nawet na miejscu że do następnego dnia nic nie pozostanie)))

Gość • Niedziela [19.06.2022, 19:31:51] • [IP: 88.218.254.**]

To dopiero początek popisów ukraińców, będzie tego coraz więcej. U nich picie i jeżdżenie to norma i wręczanie łapówek policjantom. Czemu tak wielu nie broni ojczyzny tylko siedzi np. w PL? Bo jej nie mają... od 30 lat sztucznie ich oderwali od ruskich. Wcześniej taki twór jak ukraina jako kraj nie istniał. Tam Litwini, Tatarzy, Polacy, Osmanie, Ruscy przewijali się w tyglu historii od XIIw do XXw.

AnonymousMG76 • Niedziela [19.06.2022, 19:18:13] • [IP: 37.248.221.***]

Droga redakcjo. Proszę monitorować sprawę aby zobaczyć czy Ukrainiec zostanie tak samo osądzony za swój występek jak byłyby Polak ukarany. Dziękuję

Gość • Niedziela [19.06.2022, 19:09:01] • [IP: 46.205.147.***]

17:24:44] • [IP: 88.218.254.** Tak, tak, i świstak zawija w papierki, a Konfucjusz, jak napisałeś pod artykułem" Zielona duma miasta..." o g.20:46, pisał i tworzył... w Rzymie. Taka jest wiarygodność tego człowieka 254.

Gość • Niedziela [19.06.2022, 19:06:28] • [IP: 37.248.216.***]

Ukropy nie należą do uni i nie będą należeć to dlaczego są traktowani jak obywatele unii. a nawet większe mają uprawnienia niż Polacy? Przynajmniej w Polsce? Bo w Niemczech nie mają takich przywileji, spędzania są w obozach jak przystało na uchodźców. Może jeszcze dacie im prawa wyborcze i ukrop będzie decydował jak Polak ma żyć?. Hańba.

Gość • Niedziela [19.06.2022, 19:05:06] • [IP: 46.205.147.***]

18:12 • 178.238.248.***] Chorego nie poddaje się aborcji lub eutanazji, do czego dążą partie wybierane na" ziemiach odzyskanych", chorego się leczy, dlatego Pomorza Zachodniego nie należy odłączać. Podstawowe statystyki pokazują, że najwięcej przemocy jest w rodzinach lub srodowiskach zwanych rodzinami, gdzie jest kolejny mąż, gdzie jest macocha. A za Wisłą i ja bywam, mieszkałem nawet tam prawie 3 lata, na Podkarpaciu i znam tamtych ludzi, są naprawdę dobrzy. Oczywiście, zło jest wszędzie, grzech, ale ilu świętych i ile dobrych rzeczy pochodzi i nadal spływa z ziem rdzennie polskich, najwięcej stamtąd. Pewien udział w tym ma i zachodnia Polska, tak skrzywdzona przesiedleniem - wyrwano Polaków z naszych ziem wschodnich, to jedna z przyczyn słabej polskości tamże, wybierania partii antypolskich jak N.Lewica czy PO, UW, UD (poszczególni politycy zdarzali sie w tych partiach porządni, np.Lidia Staroń czy Libicki, ale, znamienne, oboje juz nie są w PO, ten drugi jest w PSL).

Gość • Niedziela [19.06.2022, 18:56:05] • [IP: 176.221.122.**]

I NA UKRAINĘ WYSŁAĆ, PREZYDENT ŻEŁEŃSKI POTRZEBUJE MŁODYCH CHŁOPAKÓW, ABY ZA SWÓJ KRAJ WALCZYLI. WYDALIĆ Z POLSKI Z ZAKAZEM WJAZDU NA 10 LAT.

Gość • Niedziela [19.06.2022, 18:12:49] • [IP: 178.238.248.***]

147 Skoro tak, to proponuje odlaczyc ZACH POMO i po klopocie.Zawislana podkarpacka ciemnota to jest to.Czyli prawomyslna, ultrakatolicka, zapijaczona ciemnota.Czesto bywam za Wisla, tam tych mlodych myslicieli nie obowiazuja przepisy, jakies durnowate prawa jazdy.Na jakiej podstawie sadzisz, ze owoc slubny jest lepszy od owocu z konkubinatu.Jest to temat szeroki jak Wolga i jakrze bliski proboszcza.2 tys lat tego rezimu tego dowodzi

Tadzio R. • Niedziela [19.06.2022, 17:28:42] • [IP: 176.221.123.***]

Ponoć chciał ominąć procesję, która wyskoczyła nagle z pobliskich kniei krzycząc: GDZIE JEST KRZYŻ?? GDZIE JEST KRZYŻ??. . A poza tym to brawa dla Łopla, że mimo wieku poduchy odpaliły.

Gość • Niedziela [19.06.2022, 17:24:44] • [IP: 88.218.254.**]

Gość • Niedziela [19.06.2022, 16:17:11] • [IP: 46.205.147.***]Jednak jesteś prymitywny demagog.Z autopsji znam od 35 lat sytuację w Niemczech też ze strony Polaków co potrafią za granicą wyprawiać i nie są to sytuacje wymyślone.A 3, 5 miliona Ukraińców Przekroczyło granicę Polski a jaki procent zostało??Wasz morawiecki ich zaprosił a prywatnie ludzie pośpieszyli z pomocą ale teraz sami już pomocy potrzebują więc pora na wasz wspaniały rząd.Oczywiście...naklepią więcej banknotów bez pokrycia albo ziobro przestanie mącić i dostaną kasę z tej złej UE.Rydzyk już pazerne rączki zaciera..

Gość • Niedziela [19.06.2022, 17:19:59] • [IP: 46.205.147.***]

16:23] • 178.238.247.***] Odczytuję Twój wpis jako ironiczny wobec polskich (czy naprawdę polskich? no, mieszkających w Polsce) szowinistów narodowych, którzy tu uogólniają złe postawy Ukraińców na wszystkich przedstawicieli tego narodu. Nie wiem, czy każdy jest w stanie odebrać Twój sarkazm.

Gość • Niedziela [19.06.2022, 16:35:06] • [IP: 62.69.252.***]

Ip46 dobry wpis tylko tabletki zmień na mocniejsze

Oglądasz 1-25 z 64
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ Wtorek: Na obszarze prawie całego kraju będą występować temperatury maksymalne wzrastające do 30°C/33°C powodując upały. Miejscami mogą także pojawiać się słabe burze ■ Pożar na działkach Przy ulicy Krzywej na terenie ogródków działkowych doszło do pożaru. Palił się duży kontener na śmieci po brzegi wypełniony odpadami. Na działki przyjechali strażacy. Na miejsce zadysponowano jeden wóz strażacki. Strażacy w niecałą godzinę poradzili sobie z zagrożeniem. - Podano jeden prąd wody w natarciu na palące się śmieci - poinformowała straż pożarna w Świnoujściu. Pożar wybuchł w niedzielę rano, przed godziną 6:00 ■ No i stało się to co zwykle, czy inwazja komarów na Świnoujście wystartowała. Komary równo żrą starszych i młodszych, biednych i bogatych, Polaków i Niemców. Niestety władze miasta zdają się problemu nie dostrzegać. Już w zeszłym tygodniu pojawiły się małe krwiopijcze bestie, które nie pozwalały spokojnie chodzić ulicami czy posiedzieć na plaży. Spóźnione jak co roku opryski robione „po taniości” jak widać znowu powodują, że wolny czas to teraz lepiej spędzić w domu, niż na działce czy z przyjaciółmi albo rodziną na promenadzie. W zeszłym tygodniu redakcja zadała pytanie gdzie i kiedy były ostatnie opryski i jak miasto zamierza teraz walczyć z komarami. Niestety kilka dni to za mało dla świnoujskiego magistratu, żeby dać prostą informację. Póki co mieszkańcom i turystom pozostaje wykupywanie znowu wszystkich możliwych środków na komary i pośpiewywanie znanej piosenki Crazy Boys „lato z komarami lato swędzące bez przerwy lato, komary i nerwy latoooooo”. ■ Dlaczego często do działań wyjeżdża kilka wozów strażackich? Zgodnie z ogólnokrajowymi zasadami dysponowania jednostek ochrony przeciwpożarowej do zgłoszenia o charakterze medycznym, dysponowanych jest minimum 6 strażaków Państwowej Straży Pożarnej. Ze względu na zapewnienie ciągłej gotowości do realizacji pozostałych ustawowych zadań i możliwości wystąpienia zdarzeń o innym charakterze, do większości zdarzeń dysponowane są minimum dwa bojowe pojazdy pożarnicze - wyjaśnił kpt. Paweł Piorun ■ Świnoujście najbardziej zadłużonym miastem w Polsce! 6.935 zł. tyle wynosi dług w przeliczeniu na jednego mieszkańca Świnoujścia! Taką informację podał dzisiaj Portal Samorządowy, który opisał roczne sprawozdanie Krajowej Rady Regionalnej izby Obrachunkowej. Świnoujście wyprzedziło Szczecin i Wałbrzych. Powiaty grodzkie są najbardziej zadłużoną grupą samorządów – czytamy na stronie portalu. Do tej pory słyszymy co chwilę informację prezydenta o sukcesach jego i współpracowników. Jakoś zapomniał jednak głośno powiedzieć, że te „sukcesy” opiera na zadłużania Miasta i Mieszkańców ■ W wyniku przeprowadzonych działań naprawczych, jakość wody w sieci wodociągowej w kwartale ulic Żeromskiego 31 do Żeromskiego 21, cała ul. M. Konopnickiej oraz dla budynków przy ul. B. Prusa 7 i 9 w Świnoujściu przy ul. Olsztyńskiej nie wykazuje przekroczenia norm mikrobiologicznych. Woda nadaje się do spożycia bez ograniczeń. Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Świnoujściu w dniu dzisiejszym tj. 18.07.2022 r. wydał stwierdzenie przydatności wody do spożycia ■