POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Czwartek [09.06.2022, 08:08:33] • Świnoujście

Pomóżmy odnaleźć kotkę Melę

 Pomóżmy odnaleźć kotkę Melę

fot. Czytelnik

Kotka Mela zaginęła w okolicach ulicy Grunwaldzkiej 58 Silver Corner - obok sklepu ogrodniczego.

Mela ma 14 lat, jest kotką typowo domową, nienauczoną samodzielnego życia. Za pomoc w jej odnalezieniu przewidziana jest nagroda pieniężna. Jeżeli ktoś ma informacje, które pomogą odszukać Melę, proszony jest o kontakt - 509775523.


komentarzy: 11, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-11 z 11

Gość • Sobota [11.06.2022, 22:49:16] • [IP: 88.218.252.**]

TERAZ WIEM DLACZEGO TE SZASZLYKIBYLY TAKIE NIE DOBRENA PROMENADZIE

Gość • Sobota [11.06.2022, 13:02:18] • [IP: 5.173.154.**]

Mam nadzieję, że kotka szybko odnajdzie drogę do domu. Jeżeli wcześniej nigdy nie wychodziła na wolność, to może się zgubić, uciekając przed psami, ludźmi i w panice wpaść pod samochód. Oby tak się nie stało!

Gość • Czwartek [09.06.2022, 22:52:49] • [IP: 88.218.252.**]

KOT SIE WYBRAL NA DZIEWCZYNKI ILE BEDZIE SIEDZIAL W DOMU

Gość • Czwartek [09.06.2022, 20:38:11] • [IP: 46.215.161.***]

O wszystkich zaginięciach kotów należy zgłaszać do Warszawy na Żoliborz do Jarosława, On podejmie zdecydowane kroki w celu odnalezienia zaginionego Futrzaka...💘

Pazdzioch • Czwartek [09.06.2022, 20:33:06] • [IP: 83.20.245.***]

I zagadka rozwiązana Leon uciekł z Mela

Gość • Czwartek [09.06.2022, 18:18:27] • [IP: 89.151.34.**]

Ja w sprawie Leona się przypomnę.. Nie ma kota do tej pory.. Bardzo proszę o kontakt 605 233 794 jak ktoś zobaczy Leona(zdjęcie jest w ogłoszeniu zwierzęta) i dziękuję wszystkim za telefony (odzew był duży) jesteście kochani. Ale niestety szukamy dalej.

Gość • Czwartek [09.06.2022, 16:28:26] • [IP: 62.69.231.**]

Oby się znalazła. Z pewnoscią jest w pobliżu, szukać po zmoroku. Sprawdzić piwnice, wszystkie pomieszczenia (typu komórki, garaże itp) znajdujące się w pobliżu. Upewnić się czy nie ma jej w domu, np: za pojemnikiem na pościel. Wystraszony i ograniczony kot nie będzie miałczał.

Gość • Czwartek [09.06.2022, 13:17:47] • [IP: 185.53.147.**]

Jak sie bedzie robic ciemno szukac w poblizu domu, dobrze jest wystawic jakis kocyk aby kotka czula swoj zapach.Dobrze jest postawic miseczke z jedzeniem i woda.Powodzenia i nie zwracac uwagi na debilne komentarze.

Gość • Czwartek [09.06.2022, 12:26:30] • [IP: 5.173.156.**]

Abstrahujac od tragedii domowego, nieupilnowanego kota- jaki silver corner? Te wszystkie wavy i towery- sloma z butow wystaje i wstydza sie polskiej mowy, eh...