POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Niedziela [05.06.2022, 09:16:12] • Świnoujście

Dzień Dziecka na 243. parkrunie

Dzień Dziecka na 243. parkrunie

fot. Marcin Ruciński

To już tradycja, że dzieci królują na parkrunie, który odbywa się w terminie najbliższym Dnia Dziecka. Dzisiejszy parkrun dedykowany był najmłodszym uczestnikom sobotnich spotkań.

Dzieci nie tylko biegały, ale też uwijały się jako wolontariusze. Gabryś spróbował swoich sił w dopingowaniu biegaczy i chodziarzy przez tubę. Rower bezpieczeństwa, którego podjął się tym razem Sławek wspierała dzielnie Zuzia. Natomiast Małgosia i Marcelina zadbały o nawodnienie i węglowodany sportowców. Na Najmłodszych na mecie czekały medale przygotowane przez Monikę i Arkadiusza oraz niespodzianki od Urzędu Miasta Świnoujście, Uzdrowiska Świnoujście oraz Hotelu Trzy Wyspy.

Dzień Dziecka na 243. parkrunie

fot. Marcin Ruciński

243. parkrun to rekordy życiowe dla 4 osób, natomiast 4 osoby zadebiutowały. Na parkrun zawitali goście z Bogatyni, Poznania, Berlina, Londynu a także Dietenbach parkrun, Freiburg. Szczegółowe wyniki dostępne tutaj:
www.parkrun.pl/swinoujscie/results/latestresults/

Dzień Dziecka na 243. parkrunie

fot. Marcin Ruciński

Dzisiejszy parkrun wspierało 16 wolontariuszy za co bardzo dziękujemy.

Zapraszamy w następną sobotę o godz 9.00.

Dzień Dziecka na 243. parkrunie

fot. Marcin Ruciński

Zespół parkrun Świnoujście


komentarzy: 0, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ Cykl turniejów o puchar KS Prawobrzeże Świnoujście 2022 2 Października 2022 roku, w niedzielę, odbędzie się kolejny turniej pn. „Cykl turniejów o puchar KS Prawobrzeże Świnoujście 2022” Uczestnikami rozgrywek będą dzieci zrzeszone w następujących klubach: Akademia Baltica Świnoujście, Ina Goleniów, Gryf Kamień Pomorski, Czarni Szczecin oraz gospodarz – Klub Sportowy Prawobrzeże Świnoujście. To wydarzenie sportowe odbędzie się na Boisku im. Tadeusza Kaczmarka w Świnoujściu - Warszów przy ul. Białoruskiej 4. Rozpoczynamy o godz. 10.00. Wszystkich kibiców serdecznie zapraszamy! ■ Mieszkaniec: W dniu 11.09 zostawiłem torbę na parkingu przy Sky Towers, Wyspiańskiego 39, w ktòrej był m.in. iPad. Uczciwego znalazcę wynagrodzę. Proszę o kontakt: 602895099 ■ Przy placu zabaw na osiedlu Platan, dziecko, jadące na rowerze, potrąciło 4-letnią dziewczynkę. Na miejsce zostali wezwani ratownicy medyczni. Do potrącenia dziecka doszło 20 września około godziny 17:50 przy ulicy Malczewskiego. - Zgłoszenie dotyczyło 4-letniej dziewczynki, która miała zostać potrącona przez inne dziecko jadące na rowerze. 4-latka doznała powierzchownego urazu głowy, wraz z opiekunem pozostała na miejscu zdarzenia- poinformowała Paulina Heigel rzecznik prasowy WSPR w Szczecinie. ■