POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Sobota [04.06.2022, 10:01:58] • zachodniopomorskie

Konkurs na instalacje artystyczne promujące Pomorze Zachodnie - więcej czasu na przygotowanie projektów

Konkurs na instalacje artystyczne promujące Pomorze Zachodnie - więcej czasu na przygotowanie projektów

fot. Urząd Marszałkowski Województwa Zachodniopomorskiego

Do 20 czerwca przyjmowane będą zgłoszenia w konkursie na projekty wolnostojących instalacji promujących Pomorze Zachodnie. Tak jak słynna huśtawka na replikach dźwigozaurów. Autorzy najciekawszych prac mogą liczyć na nagrody w wysokości 10 tysięcy złotych!

Przyjazne środowisko, technologia i kreatywność, region otwarty na ludzi - to trzy tematy, które mają zainspirować projektantów, artystów, inżynierów.

Konkurs na wykonanie instalacji promujących Pomorze Zachodnie ogłoszono 26 maja 2022 r.

Termin składania prac został przedłużony do 20 czerwca 2022 r. (pierwotnie ogłoszonym terminem był 8 czerwca)

Szczegółowe informacje oraz niezbędny komplet dokumentów znajduje się na:
zamowienia.wzp.pl/umwz/public/postepowanie?postepowanie=29178384
Prace konkursowe należy składać poprzez Platformę na stronie zamowienia.wzp.pl

Instalacje promujące Pomorze Zachodnie powinny odzwierciedlać hasło “Kreatywne, Innowacyjne, Nowoczesne”, stając się harmonijnym uzupełnieniem krajobrazu lub elementem, który wyraźnie się z niego wybija. Wolnostojące konstrukcje mają upiększać przestrzeń publiczną, przykuwać uwagę, zaskakiwać i inspirować. Projekty swym charakterem i tematyką muszą promować Zachodniopomorskie - region atrakcyjny, sprzyjający przedsiębiorcom, otwarty na innowacje i nowoczesne pomysły biznesowe, ekologiczny.

Konkurs jest podzielony na trzy części tematyczne:
Część 1: Pomorze Zachodnie – przyjazne środowisko
Część 2: Pomorze Zachodnie – wiedza, technologia i kreatywność
Część 3: Pomorze Zachodnie - otwarte na Ludzi

Nagrodą w konkursie jest 10 000 zł brutto w każdej części oraz zaproszenie do negocjacji w trybie zamówienia z wolnej ręki w celu wykonania instalacji.
W każdej części uczestnik może złożyć tylko jedną pracę konkursową (w sumie jedna osoba może złożyć trzy prace konkursowe).

Konkurs zorganizowany jest w ramach projektu pn. „Wzmocnienie pozycji regionalnej gospodarki, Pomorze Zachodnie - Ster na innowacje - etap II” finansowanego ze środków Unii Europejskiej w RPO WZ na lata 2014-2020. Wartość dofinansowania 15 000 000,00 zł.

Biuro Prasowe
Urząd Marszałkowski Województwa Zachodniopomorskiego


komentarzy: 0, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ Nad ranem miejscami w centrum, na północy oraz w rejonach wschodnich prognozuje się formowanie gęstych mgieł ograniczających widzialność poziomą do 100-300 metrów ■ Przy placu zabaw na osiedlu Platan, dziecko, jadące na rowerze, potrąciło 4-letnią dziewczynkę. Na miejsce zostali wezwani ratownicy medyczni. Do potrącenia dziecka doszło 20 września około godziny 17:50 przy ulicy Malczewskiego. - Zgłoszenie dotyczyło 4-letniej dziewczynki, która miała zostać potrącona przez inne dziecko jadące na rowerze. 4-latka doznała powierzchownego urazu głowy, wraz z opiekunem pozostała na miejscu zdarzenia- poinformowała Paulina Heigel rzecznik prasowy WSPR w Szczecinie. ■