POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Czwartek [12.05.2022, 18:35:05] • Świnoujście

Uwaga na oszustów! Znów podszywają się pod Polską Grupę Energetyczną

Uwaga na oszustów! Znów podszywają się pod Polską Grupę Energetyczną

fot. Czytelnik

Nasz Czytelnik chce ostrzec innych mieszkańców przed oszustami. W ostatnim czasie dostał sms -a, który od razu wzbudził jego podejrzenia. Chodzi o wiadomość w której znajduje się ostrzeżenie o odłączeniu energii elektrycznej w przypadku nieuregulowania płatności.

Wiadomości tego typu nasi Czytelnicy otrzymują na swoje telefony co jakiś czas. Niestety jak widać oszuści nie ustają w próbach wyłudzenia pieniędzy.

Apelujemy zatem do naszych Czytelników o ostrożność!

Uwaga na oszustów! Znów podszywają się pod Polską Grupę Energetyczną

fot. Czytelnik

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 17, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-17 z 17

Gość • Piątek [13.05.2022, 19:56:51] • [IP: 176.221.123.***]

Płacimy podatki za ochronę. Na co one są wydawane?

Gość • Piątek [13.05.2022, 18:47:15] • [IP: 46.205.156.***]

Ikonka baterii na ekranie telefonu wskazuje, że rzeczywiście prąd lada chwila bedzie odłączony.

Gość • Piątek [13.05.2022, 14:48:39] • [IP: 37.248.175.***]

Też dostałem ale olałem.

Gość • Piątek [13.05.2022, 09:42:19] • [IP: 37.47.130.***]

żeby zgłosić takiego smsa na policję to trzeba zadzwonić na policję czy nawet tam pójść i tracić kilka godzin. To jest przecież śmieszne i pokazuje że państwo za PiS istnieje tylko teoretycznie jak za PO a wystarczyłoby zrobić numer telefonu w Policji na który można przekierować czyli wysłać takiego smsa i tam niech już się tym zajmują i człowiek traciłby tylko 30 sekund zamiast pół dnia. Brawo PiS !!

Gość • Piątek [13.05.2022, 07:50:35] • [IP: 149.202.98.***]

Smutne jest to, że są frajerzy, którzy się na to nabierają...

Gość • Czwartek [12.05.2022, 23:01:52] • [IP: 178.238.245.***]

Hehe, odlaczenie energii. Laczkiem będą odlaczać. :)

:))))))) • Czwartek [12.05.2022, 21:44:41] • [IP: 176.221.123.***]

We Wrocławiu jakiś facet zdemolował stoisko z hasłem" zmień sobie piec". Wpadł w szał, bo myślał, że to stoisko, gdzie można sobie zmienić płeć :))))) Precz z ideologią PGNIG i ENEA !!

Gość • Czwartek [12.05.2022, 21:43:17] • [IP: 37.47.190.***]

CIEKAWE CZY KTOŚ ZGŁOSIŁ TO NA POLICJĘ

Gość • Czwartek [12.05.2022, 21:11:52] • [IP: 37.248.174.***]

Zawsze płacę rachunki gotówką, nieraz reguluje należności przez komornika więc żaden oszust u mnie się nie napasie.

Gość • Czwartek [12.05.2022, 21:08:20] • [IP: 37.248.174.***]

Ulica Mysia?? Warszawą?? Głupich nie sieją, sami się rodzą.

Gość • Czwartek [12.05.2022, 20:15:29] • [IP: 31.0.79.***]

Ludzie dostają SMs przecież nie ma już nieznanych nr czyżby nie można było ustalić Kto i Skąd wysyła jakoś to dziwnie wygląda odpowiednie służby są bezradne czy po prostu nie chcę mieć z tym nic wspólnego

Gość • Czwartek [12.05.2022, 20:13:34] • [IP: 89.64.109.***]

Takie SMS-Y wysyłane do osób którym mózg wypaliła jedna z partii (nie wymieniam, bo to jest wszystko jedno która) jest ostrzeżeniem przed podjęciem SAMODZIELNEGO myślenia. Czy PGE jest Twoim dostawca energii elektrycznej? Czy nr umowy jest zgodny z numerem Twojej umowy? Czy jak nie zapłaciłeś 4, 34 zł to jest powód do odłączenia energii? Szybciej takiemu dostawcy będzie zależało o POLICZENIE odsetek niż odłączenie czego kolwiek (wyjątek - odłączenie mózgu bo myślenie to już zaczyna być sztuką).

Gość • Czwartek [12.05.2022, 19:58:11] • [IP: 5.174.60.***]

Dostałem dzisiaj takiego esemesa

Gość • Czwartek [12.05.2022, 19:45:02] • [IP: 79.186.209.***]

też taki dostałam ale nie zaregowałam bo mam termin do 15 maja, co dziwne oszusci na prawie a zwykły człowiek nawet w sądzie przegra.

Gość • Czwartek [12.05.2022, 19:35:56] • [IP: 178.238.252.**]

Dzisiaj, przyszedł do mnie taki sms z nr.451 548 398...mam uregulowane rachunki, więc bardzo mnie zdziwił.Wchodzę na iswinoujscie i wszystko jasne...

Wyspiarz • Czwartek [12.05.2022, 19:21:44] • [IP: 87.215.10.***]

Odrazy powinno wzbudzić podejrzenia ze link nie jest PGN TYLKO jakiś dziwny ja odrazu usunołem smsa bez otwierania pozatym umowę mam z ENEA to tym bardziej było PODEJRZANE ale osoby mniej obeznane mogą się naciąć trzeba być czujnym

Gość • Czwartek [12.05.2022, 19:05:41] • [IP: 31.0.89.***]

Też dostałam takiego sms-a i nie dałam się nabrać.

Oglądasz 1-17 z 17
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ Planowana przerwa technologiczna dnia 23.05.2022 r. Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej Sp. z o.o. w Świnoujściu informuje, iż coroczna przerwa technologiczna w dostawie energii cieplnej na cele centralnego ogrzewania, wentylacji i ciepłej wody użytkowej nastąpi dnia 23.05.2022 r. od godziny 00:00 do godziny 24:00. Przedmiotowa przerwa związana jest z koniecznością wykonania niezbędnych remontów źródła ciepła i sieci ciepłowniczych. ■ Latouche-Tréville francuski niszczyciel rakietowy do zwalczania okrętów podwodnych wpłynął do Świnoujścia ■ Mamy nowego milionera w Świnoujściu! Zagrał w lotto i zgarnął sporą kasę! Dużo szczęścia miał jeden z mieszkańców Świnoujścia. W ostatnim czasie postanowił zagrać w lotto. Tym razem był to bardzo dobry pomysł, ponieważ świnoujścianin wygrał naprawdę sporo pieniędzy. Od teraz może mówić o sobie milioner ponieważ wygrał 1,2 mln złotych w losowaniu Eurojackpot. Losowanie odbyło się w piątek, 6 maja. Szczęśliwym punktem lotto okazał się punkt zlokalizowany przy ulicy Piastowskiej w Świnoujściu. Wygrana wysokości 1 242 016, 00 zł to tzw. wygrana III stopnia. ■ Dar Młodzieży w Świnoujściu! W dniach 10 – 12 maja w ramach Gościnnego Portu będziemy gościć jednostkę szkoleniową Uniwersytetu Morskiego w Gdyni. Dar Młodzieży zacumuje na nabrzeżu udostępnionym przez Fairplay Towage Polska Sp. zo.o. Sp. k., na wysokości Kapitanatu Portu. W środę 11 maja żaglowiec udostępni swój pokład zwiedzającym – zapraszamy w godzinach 10.00 – 12.00 oraz 13.00 – 17.00. Wstęp jest bezpłatny ■ Największą flagę narodową jaka powiewała w Polsce mogliśmy podziwiać na szczycie latarni morskiej ■ Nie żyje Ukrainka. Morderca był na miejscu zdarzenia Do tragedii doszło przy osiedlu Platan. W jednym z mieszkań miało miejsce morderstwo kobiety narodowości ukraińskiej. Sprawca znajdował się na miejscu zdarzenia. Oprócz nich było tam również dziecko. ■