POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Środa [11.05.2022, 20:42:57] • Świnoujście

Zostań hybrydowym Wolontariuszem i pomagaj w poszukiwaniach osób zaginionych w Świnoujściu

Stowarzyszenie Cztery Pory Roku z centralą w Warszawie serdecznie zaprasza pełnoletnich Mieszkańców Świnoujścia do aplikowania na hybrydowy wolontariat w zachodniopomorskim projekcie poszukiwawczym. Na wolną funkcję społeczną aktualnie rekrutujemy po jednej osobie z każdego powiatu/miasta na prawach pwiatu z Zachodniego Pomorza. Docelowo będzie 21 Wolontariuszy-Poszukiwaczy w województwie zachodniopomorskim.

Zrekrutowani będą szukać osoby zaginione online i w terenie, m.in. w Świnoujściu, jak również w innych powiatach/miastach na prawach powiatu województwa zachodniopomorskiego. W zamian za realizowaną współpracę, Wolontariusze będą otrzymywać co jakiś czas, bony towarowe o różnych nominałach na indywidualne zakupy w sklepie Netto.

Zadania, które społeczni Poszukiwacze będą wykonywać, to obsługa Petentów i propagowanie oferty projektu w zakresie poszukiwań osób zaginionych oraz pozyskiwanie funduszy, jak również pozyskiwanie i analiza informacji oraz wyciąganie adekwatnych wniosków, a także ustalanie tropów w sprawach poszukiwawczych.

• pomaganie jest sztuką. Będziemy wiedzieć, komu nasza pomoc jest potrzebna. Bez zbędnego stresu będziemy odnajdywać zaginione osoby. Zanim do tego przystąpimy, poznamy się i zintegrujemy oraz będziemy się szkolić – zachęca do społecznego zaangażowania Aneta Nowak – Koordynatorka.

Po więcej informacji o projekcie zapraszamy na stronę internetową bezpiecznego i wyzwaniowego przedsięwzięcia: zaginelizachodniopomorskie.blogspot.com/

Zainteresowane/-i wolontariatem mogą się zgłaszać poprzez wysłanie wiadomości mejlowej na adres: zaginelizp@gmail.com wraz z CV.

Podsumowując, wiedzcie, że pomagając innym – pomagamy sobie, zgodnie z misją Stowarzyszenia z Warszawy. Wystarczy przeznaczyć od kilku do kilkunastu godzin miesięcznie swojego wolnego czasu na zaangażowanie społeczne, by osiągać niesamowite sukcesy.

ANETA NOWAK
Koordynatorka projektu pn. Zaginęła-Zaginął na Zachodnim Pomorzu


komentarzy: 2, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-2 z 2

Gość • Środa [18.05.2022, 14:39:52] • [IP: 195.35.80.**]

, , Zadania, które społeczni Poszukiwacze będą wykonywać, to obsługa Petentów i propagowanie oferty projektu w zakresie poszukiwań osób zaginionych oraz pozyskiwanie funduszy, jak również pozyskiwanie i analiza informacji oraz wyciąganie adekwatnych wniosków, a także ustalanie tropów w sprawach poszukiwawczych." czyli de facto praca dla dziwnej firmy znikąd za free. ...

Gość • Sobota [14.05.2022, 14:50:25] • [IP: 94.254.184.***]

Nam zaginęła kompetentna inżynier zajmująca się remontami publicznymi. Trzeba poszukać taką, która potrafi zaprojektować spowolniony odcinek ulicy dla taksówek i autobusów, na który nie będą wjeżdżali intruzi. Niestety, odcinek ulicy Słowackiego to skandaliczne partactwo pod patronatem Lady Beton.

Oglądasz 1-2 z 2
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ Planowana przerwa technologiczna dnia 23.05.2022 r. Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej Sp. z o.o. w Świnoujściu informuje, iż coroczna przerwa technologiczna w dostawie energii cieplnej na cele centralnego ogrzewania, wentylacji i ciepłej wody użytkowej nastąpi dnia 23.05.2022 r. od godziny 00:00 do godziny 24:00. Przedmiotowa przerwa związana jest z koniecznością wykonania niezbędnych remontów źródła ciepła i sieci ciepłowniczych. ■ Latouche-Tréville francuski niszczyciel rakietowy do zwalczania okrętów podwodnych wpłynął do Świnoujścia ■ Mamy nowego milionera w Świnoujściu! Zagrał w lotto i zgarnął sporą kasę! Dużo szczęścia miał jeden z mieszkańców Świnoujścia. W ostatnim czasie postanowił zagrać w lotto. Tym razem był to bardzo dobry pomysł, ponieważ świnoujścianin wygrał naprawdę sporo pieniędzy. Od teraz może mówić o sobie milioner ponieważ wygrał 1,2 mln złotych w losowaniu Eurojackpot. Losowanie odbyło się w piątek, 6 maja. Szczęśliwym punktem lotto okazał się punkt zlokalizowany przy ulicy Piastowskiej w Świnoujściu. Wygrana wysokości 1 242 016, 00 zł to tzw. wygrana III stopnia. ■ Dar Młodzieży w Świnoujściu! W dniach 10 – 12 maja w ramach Gościnnego Portu będziemy gościć jednostkę szkoleniową Uniwersytetu Morskiego w Gdyni. Dar Młodzieży zacumuje na nabrzeżu udostępnionym przez Fairplay Towage Polska Sp. zo.o. Sp. k., na wysokości Kapitanatu Portu. W środę 11 maja żaglowiec udostępni swój pokład zwiedzającym – zapraszamy w godzinach 10.00 – 12.00 oraz 13.00 – 17.00. Wstęp jest bezpłatny ■ Największą flagę narodową jaka powiewała w Polsce mogliśmy podziwiać na szczycie latarni morskiej ■ Nie żyje Ukrainka. Morderca był na miejscu zdarzenia Do tragedii doszło przy osiedlu Platan. W jednym z mieszkań miało miejsce morderstwo kobiety narodowości ukraińskiej. Sprawca znajdował się na miejscu zdarzenia. Oprócz nich było tam również dziecko. ■