POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Poniedziałek [09.05.2022, 16:41:30] • Świnoujście

Najlepszy czas na parkrun

Najlepszy czas na parkrun

fot. Marcin Ruciński

Wiosna w pełnym rozkwicie, o czym przypomina bujnie kwitnąca roślinność i śpiew ptaków. Tak, to zdecydowanie najlepszy czas na wszelką aktywność fizyczną. Temperatura nie męczy, a piękno natury wyzwala dodatkowe endorfiny.

Po raz 239. spotkaliśmy się w Parku Zdrojowym, by jak co tydzień aktywnie rozpocząć weekend. Chętnych do porannego wysiłku było 48-u, z czego 22 to kobiety, a 26 mężczyźni. Tym razem zadebiutowało 8 osób, a dwie poprawiły swoje życiówki na naszej trasie. Gościliśmy biegaczy z Gdyni, Warszawy i Bogatyni, a także naszych sąsiadów zza pobliskiej granicy.

Najlepszy czas na parkrun

fot. Marcin Ruciński

Najbardziej spieszyło się dzisiaj Jackowi Giba i Karolinie Romańskiej, a najwyższy współczynnik wieku uzyskali: wśród mężczyzn również Jacek Giba - 76.83%, a wśród kobiet Teresa Domalewska - 71.14%.

Wszystkim uczestnikom gratulujemy i życzymy równie udanych kolejnych startów.

Najlepszy czas na parkrun

fot. Marcin Ruciński

Dziękujemy 13-u wolontariuszom za zorganizowanie biegu, który, mamy nadzieję, był dla Was przyjemnością i już dziś zapraszamy na kolejną sobotę z parkrunem.

Do zobaczenia!

Zespół parkrun Świnoujście
Tekst Joanna Szafrańska


komentarzy: 0, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ Cykl turniejów o puchar KS Prawobrzeże Świnoujście 2022. Drugiego Października 2022 roku, w niedzielę, odbędzie się kolejny turniej pn. „Cykl turniejów o puchar KS Prawobrzeże Świnoujście 2022” Uczestnikami rozgrywek będą dzieci zrzeszone w następujących klubach: Akademia Baltica Świnoujście, Ina Goleniów, Gryf Kamień Pomorski, Czarni Szczecin oraz gospodarz – Klub Sportowy Prawobrzeże Świnoujście. To wydarzenie sportowe odbędzie się na Boisku im. Tadeusza Kaczmarka w Świnoujściu - Warszów przy ul. Białoruskiej 4. Rozpoczynamy o godz. 10.00. Wszystkich kibiców serdecznie zapraszamy! ■ Mieszkaniec: W dniu 11.09 zostawiłem torbę na parkingu przy Sky Towers, Wyspiańskiego 39, w ktòrej był m.in. iPad. Uczciwego znalazcę wynagrodzę. Proszę o kontakt: 602895099 ■ Przy placu zabaw na osiedlu Platan, dziecko, jadące na rowerze, potrąciło 4-letnią dziewczynkę. Na miejsce zostali wezwani ratownicy medyczni. Do potrącenia dziecka doszło 20 września około godziny 17:50 przy ulicy Malczewskiego. - Zgłoszenie dotyczyło 4-letniej dziewczynki, która miała zostać potrącona przez inne dziecko jadące na rowerze. 4-latka doznała powierzchownego urazu głowy, wraz z opiekunem pozostała na miejscu zdarzenia- poinformowała Paulina Heigel rzecznik prasowy WSPR w Szczecinie. ■