POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Niedziela [08.05.2022, 19:43:48] • Świnoujście

Mieszkaniec: Służby sprzątające miasto czekają aż śmieci same znikną? Zalegają już od kilku dni

Mieszkaniec: Służby sprzątające miasto czekają aż śmieci same znikną? Zalegają już od kilku dni

fot. Czytelnik

Mieszkaniec jest oburzony po tym co zobaczył w Parku Zdrojowym. Jak twierdzi w przesłanym do redakcji portalu iswinoujscie.pl liście śmieci widoczne na zdjęciu zalegają tak od kilku dni.

- Tak działają służby sprzątające w parku. Od kilku dni nikt nie robi nic ze śmieciami. Czyżby czekano na to, aż same znikną za sprawą czarodziejskiej różdżki? pyta mieszkaniec.

Mieszkaniec: Służby sprzątające miasto czekają aż śmieci same znikną? Zalegają już od kilku dni

fot. Czytelnik

Obawiamy się jednak, że śmieci same nie znikną i ktoś w końcu będzie musiał je posprzątać. Miejmy nadzieję, że służby sprzątające staną na wysokości zadania i posprzątają teren widoczny na zdjęciach, bo trzeba przyznać, że wygląda to wyjątkowo nieestetycznie.

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 1, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-1 z 1

Gość • Wtorek [10.05.2022, 12:42:49] • [IP: 37.47.188.**]

Zieloni czy jakoś tak sprzątają park zdrojowy druga sprawa miasto oszczędza więc proszę się nie dziwić

Oglądasz 1-1 z 1
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ Serdecznie zapraszam na wspólny koncert uczniów Państwowej Szkoły Muzycznej I stopnia w Świnoujściu i Orkiestry Wojskowej, który odbędzie się 19 lutego 2024 r. o godz. 17.00 w Sali Teatralnej MDK (wstęp wolny) ■ Projekt pod wodą: Dlaczego Park Zdrojowy w Świnoujściu nie wytrzymał deszczu? Park Zdrojowy w Świnoujściu jest znanym miejscem wypoczynku i rekreacji. Obszar pomiędzy ulicami Sikorskiego a Chrobrego został zalany wodą, co stanowi znaczny problem dla terenu, który jeszcze niedawno przechodził proces rewitalizacji. Ostatni, trzeci etap renowacji miał na celu odnowienie i przywrócenie blasku tej zielonej przestrzeni. Jednak pomimo zapewnień o kompleksowym podejściu do projektu, dzisiaj widoczne są poważne niedociągnięcia. Brak odpowiedniego systemu odwodnienia jest najbardziej widoczny w chwili, gdy deszcz pada; nie muszą to być ulewy, aby teren parku zamienił się w rozlewisko ■ W ostatni weekend (3,4 luty) zespoły ratownictwa medycznego udzielały pomocy 18 razy. Były to wezwania do zaburzeń i problemów kardiologicznych, zasłabnięć, duszności, infekcji, krwawienia z przewodu pokarmowego, udaru, jednego zdarzenia drogowego i złego samopoczucia ■