POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Poniedziałek [09.05.2022, 11:02:40] • Świnoujście

Tak się bawią żołnierze NATO! Na okręcie odbyła się dyskoteka! Zobacz film!

Tak się bawią żołnierze NATO! Na okręcie odbyła się  dyskoteka! Zobacz film!

fot. Sławomir Ryfczyński

Wojna na Ukrainie, pandemia to wszystko sprawia, że czasami musimy odreagować i poczuć trochę normalności. Tego powrotu do normalności potrzebowali też żołnierze z kanadyjskiego okrętu NATO, którzy w sobotni wieczór zorganizowali sobie dyskotekę. Okręty NATO kilka dni temu wpłynęły do Świnoujścia. Jak przekazała nam Marynarka Wojenna jest to oficjalna wizyta Stałego Zespołu Sił Morskich NATO – Standing NATO Maritime Group 1.



W blasku świateł i unoszącego się dźwięku muzyki nad wodą można było zobaczyć i usłyszeć głośno bawiących się żołnierzy NATO. Głos dochodził aż do spacerujących przy nabrzeżu.
Dyskoteka odbywała się na pokładzie kanadyjskiego HMCS HALIFAX (FFH330) pomiędzy helikopterem a garażem śmigłowca. Z pewnością zabawa i głośne śpiewanie to jest to co jest potrzebne żołnierzom, którzy strzegą przecież bezpieczeństwa w państwach należących do NATO.

We wtorek, 10 maja o godzinie 13.00 będzie miała miejsce uroczystość przekazania dowodzenia w Komendzie Portu Wojennego Świnoujście.

Tak przy okazji chcielibyśmy też Was prosić o opinie, czy teraz gdy do Świnoujścia przypłynęły okręty NATO czujecie się bezpieczniej?

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 62, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 62

Gość • Wtorek [17.05.2022, 22:01:16] • [IP: 180.94.48.***]

najlepsze z kina zrobic kaplice - to juz gleboki katoland

Gość • Niedziela [15.05.2022, 17:34:38] • [IP: 178.238.251.***]

crew party normalka na cywilizowanych statkach...

Gość • Wtorek [10.05.2022, 12:16:12] • [IP: 120.148.39.*]

do [IP: 89.151.36.***] Rakiety od nas do Kaliningradu dolecą wczśniej niż te z Kaliningradu. Na takim odcinku różnica może niewielka ale jednak...:)

Gość • Wtorek [10.05.2022, 12:07:29] • [IP: 77.88.191.**]

Tylko w tym kraju lub gdzieś indziej na wschodzie takie rzeczy kogoś mogą zdziwić. Żyjecie w rzeczywistości z dawno minionych epok...

Gość • Wtorek [10.05.2022, 11:31:05] • [IP: 178.238.246.**]

brawo tak trzeba padła komenda balet to wykonujemy padła komenda atak to atakujemy

Gość • Wtorek [10.05.2022, 11:13:29] • [IP: 31.11.131.***]

Teraz nie maja gdzie sie bawic. Jak bylo Alibi to tam sie bawili przez 4 dni.

Gość • Wtorek [10.05.2022, 09:12:36] • [IP: 185.210.39.**]

Nie wiem po co w mieście garnizonowym istnieje Klub Garnizonowy. Tam nic się nie dzieje a jeszcze 10 lat temu tętniło tam życie. Współczuję żołnierzom i emerytom wojskowym

Gość • Wtorek [10.05.2022, 07:27:31] • [IP: 5.173.156.**]

Jak tu widać jakie to miasto przepełnione jadem i konfidentami. Ludzie marudzicie że za głośno a w tej miescinie nie ma gdzie wyjść. Wszytko po zamykane a jak się bawili to na terytorium Canady więc nic nam do tego. Ale jak się chodzi po mieście i co druga ge... to Niemca nikomu nie przeszkadza, chcieliście miasto starej geriatrii to takie macie.Wiec po co jęki i skowyty. Że komuś za głośno mu muzyka leciała. Tak samo jak mieszkańcy co wybudowali się koło strzelnicy że jest hałas zapomniałem że wojsko z procy powinno strzelac

Gość • Wtorek [10.05.2022, 07:14:03] • [IP: 92.40.170.***]

a co mają robić niech się bawią w mieście niema gdzie bo same niemieckie dziadki

Gość • Wtorek [10.05.2022, 06:32:26] • [IP: 178.238.252.**]

Pewnie, że odreagowanie, kazdemu się należy...dyskoteka samych mężczyzn, to chyba nie za zbytnio ale najważniejsze, że było wesoło.

Gość • Wtorek [10.05.2022, 04:55:54] • [IP: 5.173.27.***]

To straszne, po co te okręty z dyskoteką, po co ta wojna na Ukrainie Po co??

Gość • Wtorek [10.05.2022, 01:42:18] • [IP: 62.69.252.***]

zeby nie to wojsko to juz bys mial Putina u nas i nie marudz niech sie bawia i strzega nas przed durniami

Gość • Wtorek [10.05.2022, 01:23:19] • [IP: 176.221.123.***]

to taka śmiesznie wesoła mar woj. Raczej mniej wojskowa bardziej rozrywkowa. Coś w rodzaju orkiestry lub objazdowego teatru, dla laików turystów kuracjuszy. Wartość bojowa ? raczej rozrywkowa?

Gość9052022 • Poniedziałek [09.05.2022, 23:37:25] • [IP: 188.33.232.***]

bez sensu z tą dyskoteką - w knajpach jest na to miejsce

Gość • Poniedziałek [09.05.2022, 21:59:51] • [IP: 5.173.26.***]

wojna sie przez to nie skonczy ze sobie piwo wypija

Gość • Poniedziałek [09.05.2022, 21:53:42] • [IP: 178.238.247.**]

A Bruksela zadowolona??!!

Gość • Poniedziałek [09.05.2022, 21:50:21] • [IP: 46.114.174.***]

Wiedzą jak się bawić! Polskie wojsko to tylko ze sztandarami po kościołach paraduje a jedyna dobra muzyka jaką można usłyszeć to Ave Maryja.

Gość • Poniedziałek [09.05.2022, 19:43:54] • [IP: 176.221.123.**]

Super 👍👍

Gość • Poniedziałek [09.05.2022, 18:18:25] • [IP: 185.210.38.***]

a w Świnoujskim Klubie Garnizonowym zieje nudą Kiedyś jedna z lepszych miejscówek na tańce dla dorosłych

Gość • Poniedziałek [09.05.2022, 18:08:42] • [IP: 31.183.130.***]

Do :Gość  Poniedziałek [09.05.2022, 14:29:04]  [IP: 31.11.129.***]... Вивчk
2;йте польськ
091;!

Gość • Poniedziałek [09.05.2022, 18:02:50] • [IP: 31.183.130.***]

Do : Gość  Poniedziałek [09.05.2022, 13:39:48]  [IP: 89.151.36.***]... Ty Mykoła zanim te swoje widły złapiesz, to już odparujesz

Gość • Poniedziałek [09.05.2022, 17:38:00] • [IP: 31.11.129.***]

Gość  Poniedziałek [09.05.2022, 15:57:01]  [IP: 31.0.45.***] a tu wojny nie ma więc można się bawić :)

Gość • Poniedziałek [09.05.2022, 17:27:55] • [IP: 176.221.122.**]

No i git.

Gość • Poniedziałek [09.05.2022, 16:47:59] • [IP: 37.248.219.***]

Zrobili sobie imprezę przy soku i wodzie mineralnej. U nas pewnie na tabsach i spirycie by pojechali i pewnie by ktoś zginął. Pamiętamy imprezkę piesków jak jeden wypad z balkonu więc cicho byc!

Gość • Poniedziałek [09.05.2022, 16:27:15] • [IP: 195.116.253.***]

No i spoko w tym mieście i tak już praktycznie nie ma się gdzie bawić wszystko co lepsze już pozamykane, a tym co jeszcze są otwarte to daleko do tych sprzed lat... teraz najlepiej u siebie zrobić imprezę o ile jakieś debile się nie przyczepią, że im hałas przeszkadza. Impreza na statku spoko tak jak inni napisali należy się im za te 2tyg w morzu, że woleli u siebie to też spoko blisko by się kimnąć nikt postronny nic nie powie, a i problemów na mieście też uniknęli w ten sposób ;) Klub garnizonowy ? Jak są na swoim okręcie to są u siebie - terytorialnie i o to chodzi jak ktoś ma jakieś" ale" to sobie może najwyżej pisemko napisać z żalami do ambasady xD

Oglądasz 1-25 z 62
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ Planowana przerwa technologiczna dnia 23.05.2022 r. Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej Sp. z o.o. w Świnoujściu informuje, iż coroczna przerwa technologiczna w dostawie energii cieplnej na cele centralnego ogrzewania, wentylacji i ciepłej wody użytkowej nastąpi dnia 23.05.2022 r. od godziny 00:00 do godziny 24:00. Przedmiotowa przerwa związana jest z koniecznością wykonania niezbędnych remontów źródła ciepła i sieci ciepłowniczych. ■ Latouche-Tréville francuski niszczyciel rakietowy do zwalczania okrętów podwodnych wpłynął do Świnoujścia ■ Mamy nowego milionera w Świnoujściu! Zagrał w lotto i zgarnął sporą kasę! Dużo szczęścia miał jeden z mieszkańców Świnoujścia. W ostatnim czasie postanowił zagrać w lotto. Tym razem był to bardzo dobry pomysł, ponieważ świnoujścianin wygrał naprawdę sporo pieniędzy. Od teraz może mówić o sobie milioner ponieważ wygrał 1,2 mln złotych w losowaniu Eurojackpot. Losowanie odbyło się w piątek, 6 maja. Szczęśliwym punktem lotto okazał się punkt zlokalizowany przy ulicy Piastowskiej w Świnoujściu. Wygrana wysokości 1 242 016, 00 zł to tzw. wygrana III stopnia. ■ Dar Młodzieży w Świnoujściu! W dniach 10 – 12 maja w ramach Gościnnego Portu będziemy gościć jednostkę szkoleniową Uniwersytetu Morskiego w Gdyni. Dar Młodzieży zacumuje na nabrzeżu udostępnionym przez Fairplay Towage Polska Sp. zo.o. Sp. k., na wysokości Kapitanatu Portu. W środę 11 maja żaglowiec udostępni swój pokład zwiedzającym – zapraszamy w godzinach 10.00 – 12.00 oraz 13.00 – 17.00. Wstęp jest bezpłatny ■ Największą flagę narodową jaka powiewała w Polsce mogliśmy podziwiać na szczycie latarni morskiej ■ Nie żyje Ukrainka. Morderca był na miejscu zdarzenia Do tragedii doszło przy osiedlu Platan. W jednym z mieszkań miało miejsce morderstwo kobiety narodowości ukraińskiej. Sprawca znajdował się na miejscu zdarzenia. Oprócz nich było tam również dziecko. ■