POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Środa [04.05.2022, 13:55:47] • Świnoujście

Mieszkaniec: Na Bieliku puste miejsce, a kierowcy stoją w kolejce

Mieszkaniec: Na Bieliku puste miejsce, a kierowcy stoją w kolejce

fot. Czytelnik

Kolejki na prom to odwieczny problem kierowców ze Świnoujścia. Denerwują tak samo w dzień powszedni jak również w weekend. Jeden z mieszkańców zauważył, że na długie kolejki na prom ma wpływ także złe rozmieszczenie samochodów na promie Bielik. - Jestem ciekawy, dlaczego zostawia się takie puste miejsca, chyba tylko po to, aby kierowcy czekali w kolejkach - opisuje mieszkaniec.

Na potwierdzenie swoich słów wysłał zdjęcie na którym widać wolne miejsce na Bieliku.

Mieszkaniec: Na Bieliku puste miejsce, a kierowcy stoją w kolejce

fot. Czytelnik

Tutaj niestety świnoujścianin nie mógł już dojechać ponieważ przed nim samochód zaparkował za blisko lewej strony.

Miejmy jednak nadzieję, że tego typu sytuacji będzie mniej i pracownicy Żeglugi Świnoujskiej bardziej uważnie będą ustawiali samochody na promie.

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 15, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-15 z 15

Gość • Piątek [13.05.2022, 08:46:38] • [IP: 94.254.168.**]

Nie rozumiem komentarzy typu ma podciągnąć itp. To nie Karsibór że wjeżdża turysta. Tu są sami mieszkańcy którzy nie pierwszy raz wjeżdżają to chyba wiedzą jak wjechać. Fakt en jest, że jest dużo nowych marynarzy którzy nie nadają się do tego typu pracy. Brak myślenia i wyobraźni przestrzennej.

Gość • Sobota [07.05.2022, 14:54:53] • [IP: 185.210.36.***]

Dziś po południu znów zobaczyłem rozmowną promiarkę, tym razem za pomocą telefonu lub innego urządzenia porozumiewała się z innym pracownikiem, który 80 m dalej stał przy pachołkach. Mimo to znów była pogrążona w rozmowie, przerywała ją, rozmawiając chyba z tamtym" pachołkarzem". Przeszedłem się wzdłuż niemal całkiem załadowanego promu, liczyłem, o ile można było" dopchnąć" samochody, naliczyłem, że w jednym rzędzie, który podliczałem ok.2, 5 metra (do 3m), a między ostatnim autem w tym rzędzie a trapem był 1 metr odstępu, co dałoby długość fiata Pandy. Ważne, by pracownicy promów tak jak kilku ich kolegów przyłożyli się do" podciągania" samochodów, by wyeliminować zbyt duże odległości między nimi. Każdy wie, że pracować można na różne sposoby jeśli chodzi o zaangażowanie. Na promach też, a na nich mamy do czynienia z interesem publicznym. A za ok.rok będzie po problemie, będzie tunel.

Gość • Sobota [07.05.2022, 13:35:57] • [IP: 176.221.123.***]

Kierowcy niech łaskawie nauczą się zajmować jedno miejsce nie wyjeżdżając za linie, co to za problem?Jak mają problem to niech sprzedadzą samochód i po problemie.

Gość • Sobota [07.05.2022, 11:51:18] • [IP: 178.238.245.**]

do: Gość • Środa [04.05.2022, 20:11:19] • [IP: 178.238.249.**] Racja ! Na jakiej zasadzie ustawiają samochody na promie skoro wszystkie pasy są równe? Dlaczego robią tunele? dlaczego w tunele na boki ustawiają kobiety a na środku mężczyzn? Czas z tym skończyć. Gdzie można zgłaszać uwagi do pracy panów promiarzy ? (Pani promiarka tylko wpuszcza na prom, ona nie ustawia)

Gość • Piątek [06.05.2022, 12:04:19] • [IP: 5.173.29.***]

Uważniej to niech jeżdżą kierowcy, i niech nie zostawiają wolnych miejsc. Jak kierowca nie widzi że jest wolne miejsce i nie chce dojechać to niech odda prawo jazdy.

Gość • Piątek [06.05.2022, 10:27:24] • [IP: 176.221.122.***]

na wigilię też zostawiam puste miejsce. amen

Gość • Czwartek [05.05.2022, 19:29:57] • [IP: 176.221.123.***]

Toalety na promie zamknięte, ale gdy były otwarte to ludzie narobili takiego syfu, że i tak nie dało się tam wejść

Gość • Czwartek [05.05.2022, 16:46:51] • [IP: 37.47.184.***]

Wy się odp...od wyglądu Pani promiarki!Ci, którzy najwięcej komentują czyjś wygląd to pewnie sami mister i miss universum.Rozumiem, że komentujecie kompetencje, ale wygląd to już nie wasza sprawa!

Gość • Czwartek [05.05.2022, 15:53:12] • [IP: 89.151.33.**]

Pamiętam tą sytuację, nie był wtedy pełny prom. A jak pod marketem ktoś stanie na dwóch miejscach, to do kogo mieć pretensję ?

Gość • Czwartek [05.05.2022, 10:17:25] • [IP: 37.47.146.**]

To prawda ta kobieta ptomiarka jest do niczego i jeszcze ten wygląd meski

Gość • Środa [04.05.2022, 22:15:21] • [IP: 176.221.123.**]

Ta pani co pracuje to niestety się nie nadaje. Wpuszcza auta jak leci, a jak zapytałem się ją o coś to dostałem mocny opier...

Gość • Środa [04.05.2022, 22:01:17] • [IP: 46.205.148.***]

Naprawdę wiele zależy od państwa (nie panów, jest juz jedna kobieta) promiarzy. Jeden facio nieustannie chodzi w tę i tamtą stronę, ustawia auta, każe podjechać lub cofnąć się, inny gada z drugim i stoi w jednym miejscu. Ostatnio stale widzę panią promiarkę, ale ona zawsze rozmawia z promiarzem na trapie promu, gdzie wjeżdżają auta - żadne z nich nie ruszy się, by sprawdzić ustawienie aut, ale nie tylko to, też czy palant wyłączył silnik, a dymi pasażerom obok, stojącym z rowerami. Często to ostanio widzę: ona i on pogrążeni w rozmowie, stoją w miejscu na środku wjazdu na prom, przy trapie.

Gość • Środa [04.05.2022, 20:11:19] • [IP: 178.238.249.**]

Wszystkie 4 pasy parkowania na Bielikach są jednakowej szerokości. Proszę o wyjaśnienie dlaczego ustawiając wjeżdżające samochody pracownicy promów tworzą tunele, utrudniając w ten sposób wjazd kolejnych pojazdów na pasy zewnętrzne po obu stronach. Utrudnienia te są powodem tworzenia sporych wolnych przestrzeni. Widać to również na załączonych zdjęciach.

pionier 52 • Środa [04.05.2022, 19:41:41] • [IP: 88.156.234.***]

a co z toaletami na promach? ludzie mają, , robić'' im pod drzwiami...?

Gość • Środa [04.05.2022, 14:02:02] • [IP: 192.95.4.***]

Jak sobie parkujecie - tak macie.

Oglądasz 1-15 z 15
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ Planowana przerwa technologiczna dnia 23.05.2022 r. Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej Sp. z o.o. w Świnoujściu informuje, iż coroczna przerwa technologiczna w dostawie energii cieplnej na cele centralnego ogrzewania, wentylacji i ciepłej wody użytkowej nastąpi dnia 23.05.2022 r. od godziny 00:00 do godziny 24:00. Przedmiotowa przerwa związana jest z koniecznością wykonania niezbędnych remontów źródła ciepła i sieci ciepłowniczych. ■ Latouche-Tréville francuski niszczyciel rakietowy do zwalczania okrętów podwodnych wpłynął do Świnoujścia ■ Mamy nowego milionera w Świnoujściu! Zagrał w lotto i zgarnął sporą kasę! Dużo szczęścia miał jeden z mieszkańców Świnoujścia. W ostatnim czasie postanowił zagrać w lotto. Tym razem był to bardzo dobry pomysł, ponieważ świnoujścianin wygrał naprawdę sporo pieniędzy. Od teraz może mówić o sobie milioner ponieważ wygrał 1,2 mln złotych w losowaniu Eurojackpot. Losowanie odbyło się w piątek, 6 maja. Szczęśliwym punktem lotto okazał się punkt zlokalizowany przy ulicy Piastowskiej w Świnoujściu. Wygrana wysokości 1 242 016, 00 zł to tzw. wygrana III stopnia. ■ Dar Młodzieży w Świnoujściu! W dniach 10 – 12 maja w ramach Gościnnego Portu będziemy gościć jednostkę szkoleniową Uniwersytetu Morskiego w Gdyni. Dar Młodzieży zacumuje na nabrzeżu udostępnionym przez Fairplay Towage Polska Sp. zo.o. Sp. k., na wysokości Kapitanatu Portu. W środę 11 maja żaglowiec udostępni swój pokład zwiedzającym – zapraszamy w godzinach 10.00 – 12.00 oraz 13.00 – 17.00. Wstęp jest bezpłatny ■ Największą flagę narodową jaka powiewała w Polsce mogliśmy podziwiać na szczycie latarni morskiej ■ Nie żyje Ukrainka. Morderca był na miejscu zdarzenia Do tragedii doszło przy osiedlu Platan. W jednym z mieszkań miało miejsce morderstwo kobiety narodowości ukraińskiej. Sprawca znajdował się na miejscu zdarzenia. Oprócz nich było tam również dziecko. ■