POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Wtorek [22.02.2022, 15:33:19] • Świnoujście

Strażacy nieustannie wyjeżdżali do akcji. Usuwali połamane przez wiatr drzewa

Strażacy nieustannie wyjeżdżali do akcji. Usuwali połamane przez wiatr drzewa

fot. Czytelnik

Początek tygodnia niestety nie przyniósł poprawy pogody. To oznaczało, że świnoujscy strażacy znów będą mieli dużo pracy. W poniedziałek, 21 lutego wyjeżdżali głównie do usuwania wiatrołomów. W południe wiatr złamał wierzchołek drzewa przy ulicy Wyspiańskiego na terenie hotelu Cesarskie Ogrody, kilka godzin później przewrócił drzewo przy ulicy Wojska Polskiego.

Przy ulicy Wyspiańskiego strażacy przy pomocy drabiny i pilarki usunęli zagrożenie. Podobnie sytuacja wyglądała na przeciwko stacji Shell przy Wojska Polskiego. Tam również do akcji potrzebna była drabina. Na czas działań strażaków przejazd ulicą był niemożliwy.

Strażacy nieustannie wyjeżdżali do akcji. Usuwali połamane przez wiatr drzewa

fot. Czytelnik

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 4, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-4 z 4

Gość • Wtorek [22.02.2022, 18:49:05] • [IP: 149.202.98.***]

Ale z terenu" Ruskiego Szpitala", to powinie właściciel tego bunkra usuwać takie zagrożenia na swój koszt, a nie posożytuje na ciężko pracujących ludziach. Największy Świnoujski pasożyt tam podmieszkuje, więc niech się ten pryk dorzuci do tej akcji.

Gość • Wtorek [22.02.2022, 18:00:14] • [IP: 185.210.39.**]

Gdzie są oszołomy używające drzew do walki propagandowej??

Gość • Wtorek [22.02.2022, 17:32:42] • [IP: 83.20.217.**]

Brawo dla, Energetyków, Górników, Rybaków Marynarzy Żołnierzy itd... - a jest takie powiedzenie trzeba było się uczyć i iść na Ministra lub Dyrektora.

Gość • Wtorek [22.02.2022, 17:13:53] • [IP: 5.173.29.**]

Brawo dla strazakow

Oglądasz 1-4 z 4
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ Informujemy, że w związku z ogłoszeniem 26 kwietnia 2025 roku dniem żałoby narodowej w Polsce po śmierci papieża Franciszka, zaplanowana na ten dzień Ekologiczna Gra Miejska zostaje odwołana. Serdecznie dziękujemy za zrozumienie i zapraszamy do udziału w innych naszych wydarzeniach w przyszłości. Z poważaniem, Organizatorzy ■