POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Wtorek [07.12.2021, 09:49:15] • Świnoujście

Prawobrzeże Świnoujście zdobywcą Pucharu Polski w Futsalu ZZPN!

Prawobrzeże Świnoujście zdobywcą Pucharu Polski w Futsalu ZZPN!

fot. Organizator

W niedzielę 5 grudnia w Hali Rega Arena w Płotach odbył się finał Pucharu Polski w Futsalu ZZPN. Do turnieju zgłosiło się dziewięć drużyn. Zespoły podzielone zostały na dwie grupy. Zdobywca pierwszego miejsca awansował do finału:
 Grupa I: Pogoń Połczyn Zdrój, Pomorzanin Sławoborze, KS Mustang, Saturn Mielno, Futsal Kołobrzeg. Grupa II: Arkonia Szczecin, Czarni Czarnówko, Prawobrzeże Świnoujście, Sędziowie ZZPN.

Do finału przeszła występująca na codzień w Kipsta 4 Lidze Pogoń Połczyn Zdrój i klub grający w Keeza Klasie Okręgowej - KS Prawobrzeże Świnoujście. Oba zespoły wygrały wszystkie mecze w swojej grupie. W meczu o Puchar Polski w Futsalu ZZPN lepszy okazał się KS Prawobrzeże Świnoujście pokonując Pogoń Połczyn Zdrój 2:0. Tryumfatorzy zostali nagrodzeni pucharem, który wręczył Wiceprezes ZZPN Jarosław Burzak. Tym samym to KS Prawobrzeże Świnoujście zagra w turnieju na szczeblu centralnym i będzie reprezentował Zachodniopomorski Związek Piłki Nożnej.

Dziękujemy wszystkim drużynom za udział, a klubowi Prawobrzeże Świnoujście gratulujemy i życzymy powodzenia w zmaganiach na szczeblu centralnym!

Prawobrzeże Świnoujście zdobywcą Pucharu Polski w Futsalu ZZPN!

fot. Organizator

Wszystkie wyniki:

Grupa I:
Pomorzanin Sławoborze 10:1 KS Mustang
Pogoń Połczyn Zdrój 2:1 Futsal Kołobrzeg
Saturn Mielno 1:7 Pomorzanin Sławoborze
KS Mustang 0:4 Pogoń Połczyn Zdrój
Futsal Kołobrzeg 4:0 Saturn Mielno
Pomorzanin Sławoborze 0:2 Pogoń Połczyn Zdrój
KS Mustang 2:1 Saturn Mielno
Futsal Kołobrzeg 2:4 Pomorzanin Sławoborze
Pogoń Połczyn Zdrój 3:0 Saturn Mielno
KS Mustang 0:6 Futsal Kołobrzeg

Grupa II:
Arkonia Szczecin 5:2 Czarni Czarnówko
Prawobrzeże Świnoujście 2:1 Sędziowie ZZPN
Czarni Czarnówko 2:4 Sędziowie ZZPN
Arkonia Szczecin 2:3 Prawobrzeże Świnoujście
Prawobrzeże Świnoujście 12:0 Czarni Czarnówko

Finał:
Prawobrzeże Świnoujście 2:0 Pogoń Połczyn Zdrój

Tekst: zzpn.pl


komentarzy: 0, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ Planowana przerwa technologiczna dnia 23.05.2022 r. Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej Sp. z o.o. w Świnoujściu informuje, iż coroczna przerwa technologiczna w dostawie energii cieplnej na cele centralnego ogrzewania, wentylacji i ciepłej wody użytkowej nastąpi dnia 23.05.2022 r. od godziny 00:00 do godziny 24:00. Przedmiotowa przerwa związana jest z koniecznością wykonania niezbędnych remontów źródła ciepła i sieci ciepłowniczych. ■ Latouche-Tréville francuski niszczyciel rakietowy do zwalczania okrętów podwodnych wpłynął do Świnoujścia ■ Mamy nowego milionera w Świnoujściu! Zagrał w lotto i zgarnął sporą kasę! Dużo szczęścia miał jeden z mieszkańców Świnoujścia. W ostatnim czasie postanowił zagrać w lotto. Tym razem był to bardzo dobry pomysł, ponieważ świnoujścianin wygrał naprawdę sporo pieniędzy. Od teraz może mówić o sobie milioner ponieważ wygrał 1,2 mln złotych w losowaniu Eurojackpot. Losowanie odbyło się w piątek, 6 maja. Szczęśliwym punktem lotto okazał się punkt zlokalizowany przy ulicy Piastowskiej w Świnoujściu. Wygrana wysokości 1 242 016, 00 zł to tzw. wygrana III stopnia. ■ Dar Młodzieży w Świnoujściu! W dniach 10 – 12 maja w ramach Gościnnego Portu będziemy gościć jednostkę szkoleniową Uniwersytetu Morskiego w Gdyni. Dar Młodzieży zacumuje na nabrzeżu udostępnionym przez Fairplay Towage Polska Sp. zo.o. Sp. k., na wysokości Kapitanatu Portu. W środę 11 maja żaglowiec udostępni swój pokład zwiedzającym – zapraszamy w godzinach 10.00 – 12.00 oraz 13.00 – 17.00. Wstęp jest bezpłatny ■ Największą flagę narodową jaka powiewała w Polsce mogliśmy podziwiać na szczycie latarni morskiej ■ Nie żyje Ukrainka. Morderca był na miejscu zdarzenia Do tragedii doszło przy osiedlu Platan. W jednym z mieszkań miało miejsce morderstwo kobiety narodowości ukraińskiej. Sprawca znajdował się na miejscu zdarzenia. Oprócz nich było tam również dziecko. ■