POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Niedziela [14.11.2021, 09:01:46] • Świnoujście

Sprawdź, czy masz cukrzycę!

Sprawdź, czy masz cukrzycę!

fot. Szpital Miejski im. Jana Garduły

W niedzielę (14 listopada) na promie Bielik medycy ze Szpitala Miejskiego im. Jana Garduły w Świnoujściu będą przeprowadzać bezpłatne badania poziomu cukru. Wydarzenie związane jest z obchodami Światowego Dnia Cukrzycy. – Zapraszamy wszystkich chętnych w godzinach od 10.00 do 13.00 – mówią pracownicy placówki.

Pracownicy naszego szpitala podkreślają, że nie chodzi tylko o badanie cukru, ale również edukację prozdrowotną. - Cukrzyca jest chorobą przewlekłą i nieuleczalną, ale można ograniczać jej skutki. Kluczowa jest kontrola i obserwacja organizmu - tłumaczą medycy.
 
Akcję szpital organizuje wspólnie z Żeglugą Świnoujską oraz Centrum Wolontariatu Speak Up. Dodajmy, że na świecie co 10 sekund pacjenci dowiadują się, że chorują na cukrzycę. Warto się zbadać!

Bartosz Turlejski


komentarzy: 1, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-1 z 1

Gość • Poniedziałek [15.11.2021, 19:13:27] • [IP: 88.218.253.***]

Lepiej nie sprawdzajcie. Jak będziecie w wieku 26+ to nic wam się nie należy w tym kraju i wszystko pełnopłatnie.

Oglądasz 1-1 z 1
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ W niedzielę 26 października 2025 r. o godz. 11.45 z Placu Mickiewicza przed Urzędem Miasta wystartuje Masa Krytyczna - Świnoujście na Rowery. Organizatorami wydarzenia są Urząd Miasta Świnoujście i OSiR „Wyspiarz”. Rowerowy przejazd po mieście odbędzie się po raz 24. Trasa dostępna jest na załączonej mapie. Rowerzyści wystartują o godz. 11.45 z Placu Mickiewicza będą mieli do pokonania trasę o długości ok.3,5 km. Przewidywany czas przejazdu wyniesie około 30 minut ■ Bezpieczny Senior – czwartek, 23 października O bezpieczeństwie i prawach seniorów będzie można porozmawiać w Galerii Art przy ul. Wojska Polskiego 1/1. Spotkania rozpoczną się o godz. 12.00. W programie m.in. wystąpienia Rzecznika Konsumenta, Komendanta Straży Miejskiej oraz przedstawiciela Policji. Dodatkowo informatycy pokażą, jak bezpiecznie korzystać z aplikacji i internetu ■ W Albi, we Francji, odbyły się Mistrzostwa Świata w biegu 24-godzinnym - Karolina Romańska: 201,293 km (oficjalny scratch), 174. open, 5. wśród Polek ■ Przejedziemy całą S3! Dwujezdniowa ekspresówka od Świnoujścia aż do granicy z Czechami! ■ W niedzielę 26 października 2025 r., o godzinie 11.45 z Placu Mickiewicza wystartuje Masa Krytyczna - Świnoujście na Rowery. Organizatorami wydarzenia są Urząd Miasta Świnoujście oraz Ośrodek Sportu i Rekreacji „Wyspiarz". Rowerowy przejazd po mieście odbędzie się po raz 24. Trasa dostępna jest na załączonej mapie. Rowerzyści będą mieli do pokonania dystans o długości ok. 3,5 km. Przewidywany czas przejazdu wyniesie około 30 minut ■