POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Poniedziałek [25.10.2021, 20:31:58] • zachodniopomorskie

KRZYK z kolejną nagrodą a w roku 2022 XX-lecie grupy

KRZYK z kolejną nagrodą a w roku 2022 XX-lecie grupy

fot. Organizator

MASZEWSKI TEATR ZDOBYŁ II NAGRODĘ W NAGŁOWICACH ( woj. świętokrzyskie ) na V OGÓLNOPOLSKIM FESTIWALU TEATRALNYM (22-24 X).

To była już 30 prezentacja spektaklu "HEJ, TY" w reżyserii Anny Giniewskiej i Marka Kościółka i kolejna nagroda dla tego spektaklu, w którym grają Aleksandra Czubińska oraz Nikola Palej (obecnie studentki Akademii Sztuki w Szczecinie).

KRZYK z kolejną nagrodą a w roku 2022 XX-lecie grupy

fot. Organizator

To kolejna promocja Maszewa, regionu, jak i całego województwa w wykonaniu małego teatru z Maszewa, który w roku 2022 będzie obchodził swoje XX-lecie.

Tym razem II nagrodę KRZYK otrzymał od jury w składzie: Justyna Czarnota (pedagożka teatralna pracująca od wielu lat w Instytucie Teatralnym im. Zbigniewa Raszewskiego w Warszawie), Beata Pszeniczna (aktorka teatralna i filmowa, związana z kieleckim Teatrem im St. Żeromskiego w Kielcach) oraz Daniel Wydrych (dziennikarz I Programu Polskiego Radia).

KRZYK z kolejną nagrodą a w roku 2022 XX-lecie grupy

fot. Organizator

Warto nadmienić, że ten spektakl maszewskiego zespołu był już nagradzany na kilkunastu festiwalach w kraju, reprezentował również Polskę w Rosji, Słowacji i w Czechach.

KRZYK z kolejną nagrodą a w roku 2022 XX-lecie grupy

fot. Organizator

Jeśli ktoś chciałby zaprosić maszewski teatr do siebie z tym przedstawieniem, to jest jeszcze na to szansa, gdyż spektakl przestanie być pokazywany z końcem 2022 roku. (2) Teatr Krzyk | Facebook

Foto: Materiały Teatru Krzyk


komentarzy: 0, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ W najbliższych dniach w tunelu pod Świną nastąpią zmiany w organizacji ruchu. W dniach 25/26.11, 26/27.11, 27/28.11 w godzinach od 22.00 do 5:00 ruch w tunelu będzie odbywał się wahadłowo. Wahadłowa organizacja ruchu obowiązywać będzie również w nocy z 28 na 29 listopada w godzinach od 22:00 do 23:00, a od 23:00 do 05:00 tunel zostanie całkowicie zamknięty ■ Stowarzyszenie Importerów i Dystrybutorów Pirotechniki apeluje do władz Świnoujścia o uwzględnienie w konsultacjach głosów branży: – Zwracając się do Prezydent Miasta Świnoujścia liczymy, że głos branży reprezentowanej przez największych polskich importerów oraz dystrybutorów wyrobów pirotechnicznych, pozwoli na wypracowanie kompromisowych rozwiązań. Zdecydowanie sprzeciwiamy się planom wprowadzenia ograniczeń lub zakazów użycia fajerwerków przez niektóre z władz samorządowych – informuje Stowarzyszenie ■ Na rok 2026 została wyznaczona apteka „Centrum Zdrowia – 24H”, prowadzona w Świnoujściu przy ul. Grunwaldzkiej 21, do pełnienia dyżurów w godzinach od 21:00 do 23:00, codziennie w okresie od 1 stycznia do 31 grudnia 2026 roku ■