POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Wtorek [22.06.2021, 13:31:48] • Polska

Dzień Ojca z Netto

Dzień Ojca z Netto

fot. Organizator

Niebawem Dzień Ojca, który wieńczy serię świąt poszczególnych członków rodziny. Świętowały już dzieci i ich mamy, a 23 czerwca nadchodzi czas na celebrowanie dnia taty. Netto przygotowało szeroki wybór upominków, które podkreślą wyjątkowy charakter tego dnia i wywołają uśmiech na twarzach obdarowanych mężczyzn.

Wraz ze zbliżającymi się wakacjami zbliża się także święto wszystkich ojców, którzy obchodzą swój dzień 23 czerwca. Warto już wcześniej pamiętać o mniejszych lub większych upominkach, które pozwolą nam wyrazić uczucia i wywołają uśmiech na twarzy każdego taty.

Coś smacznego
Jednymi z najpopularniejszych prezentów na Dzień Ojca są wszelkie słodkości. W Netto kupujący mają do wyboru m.in. wiśnie w czekoladzie Choco Bella (5,99 zł za 154 g), słodkości Rafaello (11,99 zł za 150 g) i Merci (15,99 za 250 g), bombonierki E. Wedel „Baryłki” (15,99 zł za 200 g), praliny Mieszko w dwóch rodzajach (10,99 zł za opakowanie ok. 240 g) czy różne rodzaje czekolad (np. Wedel – 2,99 zł za tabliczkę przy zakupie dwóch sztuk, różne rodzaje czekolady Milka – 9,99 zł za dużą tabliczkę ok. 300 g). Słodkości idealne do… kawy, którą również można zakupić w Netto. Do wyboru rozpuszczalna, np.  Amora Crema (9,69 zł za 170 g) lub Jacobs Krönung (18,99 zł za 200 g) albo mielona - Prima Finezja (11,99 zł za 500 g).

Kwiaty

Kwiaty to sprawdzony upominek na każde święto. Na pewno ucieszą także ojców. Odwiedzający „Kwiaciarnię Netto” znajdą w niej bogaty wybór kwiatów ciętych (bukiet siedmiu sztuk róż – 14,99 zł, bukiet dziesięciu goździków – 14,99 zł lub bukiet 20 sztuk róż – 29,99 zł), a w wybranych sklepach także kwiatów doniczkowych, które zostaną z nami na dłużej (goździki Oscar – 6,99 zł, chamedorę – 8,99 zł, chryzantemy Splash – 9,99 zł, gardenie – 23,99 zł, a nawet słoneczniki w doniczce – 9,99 zł).

Kubki i nie tylko

Także osoby poszukujące bardziej trwałych upominków znajdą w Netto coś dla siebie – np. szklane kubki o pojemności 400 ml lub kubki ceramiczne 300 ml w różne tematyczne wzory, w których kawa będzie smakować jeszcze lepiej, a nawet kufle do piwa o pojemności 500 ml (wszystkie po 9 zł za sztukę).

Ponadto w środę – Dzień Ojca – 23 czerwca wszystkie produkty Nivea, w tym m.in. łagodząca woda po goleniu, łagodzący balsam po goleniu, czy łagodzący krem do golenia, będą tańsze o 25 proc.

Coś praktycznego

Najnowsza oferta Netto to także bogaty wybór przyrządów, akcesoriów i ozdób ogrodowych, w tym oświetlenia solarnego w atrakcyjnych cenach, które mogą być ciekawym pomysłem na prezent dla ojców lubujących się w pracach ogrodowych. W tym zakresie Netto przygotowało m.in. bogaty wybór ciekawych ozdób, które upiększą każdy ogród, balkon czy taras, np. ozdobne żaby: ceramiczną lub pełniącą rolę poidełka dla ptaków (39 zł), a także liczne solarne dekoracje: młyn (49 zł), kaktus lub ananas (22 zł), kwiatki (9 zł), kule (9 zł), lampiony (22 zł), łańcuchy (od 25 zł w zależności od rodzaju i długości) czy zestawy lamp (29 lub 49 zł w zależności od wielkości i rodzaju). Amatorów praktycznych prezentów na pewno ucieszą także sekatory (różne rodzaje od 14 zł), uchwyty do powieszenia na narzędzia ogrodowe (19 zł) albo podkaszarki elektryczne (49 zł). Z kolei wyposażenie do nawadniania i podlewania ułatwi zadanie każdemu tacie, który dzięki odpowiedniemu sprzętowi będzie miał teraz więcej czasu na rozkoszowanie się swoim ogrodem i relaks. W Netto kupujący znajdą m.in. stojak z bębnem na węża ogrodowego (35 zł), zestaw do podlewania z wężem długości 15 m, pistoletem wielofunkcyjnym i łącznikiem do kranu (49 zł), elastycznego węża ogrodowego (49 zł), zestaw do węża ogrodowego (pistolet i trzy złączki – 12 zł), zestaw ze zraszaczem do nawadniania (12 zł), kule nawadniające (9 zł za dwie sztuki), timer do nawadniania (22 zł), rozbudowany zestaw do nawadniania grządek (35 zł), zraszacz ogrodowy teleskopowy (59 zł), a nawet kurtynę ogrodową (39 zł), która przyniesie wytchnienie w gorące letnie dni.

Oferta kwiatów i słodkości ważna od 21 do 27 czerwca.
Oferta naczyń i akcesoriów ogrodowych ważna od 21 czerwca do wyczerpania zapasów.

Więcej informacji o Netto na:
• Stronie www: netto.pl
• Profilu na Facebooku: Netto Polska

Ewa Zaborska
Project Executive


komentarzy: 0, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
■ 14.08, godz. 19.00 Koncert zespołu Stary Szmugler – Port Kultury Pomorza Zachodniego 2021, Muszla Koncertowa przy Promenadzie, wstęp wolny, organizator MDK Świnoujście ■
■ Adidasy zamiast auta? Miasto przedstawia koncepcję zarządzania ruchem Po „haraczu” za parkowanie w centrum, pojawiły się kolejne pomysły, które mają dotknąć świnoujskich kierowców. Niewiele czasu na wyrażenie opinii w tej sprawie dał mieszkańcom Urząd Miasta ■ Zachwaszczone skwery na głównych ciągach komunikacyjnych. Zieleń w mieście to bardzo ważna rzecz, nie tyko ze względów estetycznych. W naszym mieście jest dużo roślin ozdobnych posadzonych na skwerach, w donicach, gazonach i na ulicznych wysepkach. Jednak najwyraźniej od czasu nasadzenia przestano się interesować stanem tych roślin - toną w wybujałych chwastach. O sprawie poinformował mieszkaniec ■ Siedem lat temu, w czerwcu 2014 dyrektor Urzędu Morskiego w Szczecinie podpisał z Centrum Unijnych Projektów Transportowych umowę na dofinansowanie ważnej inwestycji. Same tylko prace przygotowawacze do modernizacji toru wodnego Świnoujście-Szczecin do głębokości 12,5 m prawie dwa miliardy złotych. Dopiero po ich wykonaniu ruszyły zasadnicze roboty. Na Zalewie Szczecińskim postały sztuczne wyspy, tor wodny pogłębiono do planowanej głębokości, umocnione zostały nabrzeża, powstały nowe obrotnice dla statków, połączono i udrożniono stare kanały. Wtorek, 6 lipca na wzgórzu górującym nad Zalewem Szczecińskim oficjalnie podsumowano dotychczas wykonane prace. ■ PLK zwiększają możliwości kolei w obsłudze towarowej portów Pomorza Zachodniego ■ Po wielogodzinnej dyskusji Rada Miasta przyjęła przedłożone sprawozdanie finansowe i udzieliła prezydentowi Świnoujścia absolutorium z wykonania budżetu miasta w roku 2020 ■