POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Wtorek [22.06.2021, 13:31:48] • Polska

Dzień Ojca z Netto

Dzień Ojca z Netto

fot. Organizator

Niebawem Dzień Ojca, który wieńczy serię świąt poszczególnych członków rodziny. Świętowały już dzieci i ich mamy, a 23 czerwca nadchodzi czas na celebrowanie dnia taty. Netto przygotowało szeroki wybór upominków, które podkreślą wyjątkowy charakter tego dnia i wywołają uśmiech na twarzach obdarowanych mężczyzn.

Wraz ze zbliżającymi się wakacjami zbliża się także święto wszystkich ojców, którzy obchodzą swój dzień 23 czerwca. Warto już wcześniej pamiętać o mniejszych lub większych upominkach, które pozwolą nam wyrazić uczucia i wywołają uśmiech na twarzy każdego taty.

Coś smacznego
Jednymi z najpopularniejszych prezentów na Dzień Ojca są wszelkie słodkości. W Netto kupujący mają do wyboru m.in. wiśnie w czekoladzie Choco Bella (5,99 zł za 154 g), słodkości Rafaello (11,99 zł za 150 g) i Merci (15,99 za 250 g), bombonierki E. Wedel „Baryłki” (15,99 zł za 200 g), praliny Mieszko w dwóch rodzajach (10,99 zł za opakowanie ok. 240 g) czy różne rodzaje czekolad (np. Wedel – 2,99 zł za tabliczkę przy zakupie dwóch sztuk, różne rodzaje czekolady Milka – 9,99 zł za dużą tabliczkę ok. 300 g). Słodkości idealne do… kawy, którą również można zakupić w Netto. Do wyboru rozpuszczalna, np.  Amora Crema (9,69 zł za 170 g) lub Jacobs Krönung (18,99 zł za 200 g) albo mielona - Prima Finezja (11,99 zł za 500 g).

Kwiaty

Kwiaty to sprawdzony upominek na każde święto. Na pewno ucieszą także ojców. Odwiedzający „Kwiaciarnię Netto” znajdą w niej bogaty wybór kwiatów ciętych (bukiet siedmiu sztuk róż – 14,99 zł, bukiet dziesięciu goździków – 14,99 zł lub bukiet 20 sztuk róż – 29,99 zł), a w wybranych sklepach także kwiatów doniczkowych, które zostaną z nami na dłużej (goździki Oscar – 6,99 zł, chamedorę – 8,99 zł, chryzantemy Splash – 9,99 zł, gardenie – 23,99 zł, a nawet słoneczniki w doniczce – 9,99 zł).

Kubki i nie tylko

Także osoby poszukujące bardziej trwałych upominków znajdą w Netto coś dla siebie – np. szklane kubki o pojemności 400 ml lub kubki ceramiczne 300 ml w różne tematyczne wzory, w których kawa będzie smakować jeszcze lepiej, a nawet kufle do piwa o pojemności 500 ml (wszystkie po 9 zł za sztukę).

Ponadto w środę – Dzień Ojca – 23 czerwca wszystkie produkty Nivea, w tym m.in. łagodząca woda po goleniu, łagodzący balsam po goleniu, czy łagodzący krem do golenia, będą tańsze o 25 proc.

Coś praktycznego

Najnowsza oferta Netto to także bogaty wybór przyrządów, akcesoriów i ozdób ogrodowych, w tym oświetlenia solarnego w atrakcyjnych cenach, które mogą być ciekawym pomysłem na prezent dla ojców lubujących się w pracach ogrodowych. W tym zakresie Netto przygotowało m.in. bogaty wybór ciekawych ozdób, które upiększą każdy ogród, balkon czy taras, np. ozdobne żaby: ceramiczną lub pełniącą rolę poidełka dla ptaków (39 zł), a także liczne solarne dekoracje: młyn (49 zł), kaktus lub ananas (22 zł), kwiatki (9 zł), kule (9 zł), lampiony (22 zł), łańcuchy (od 25 zł w zależności od rodzaju i długości) czy zestawy lamp (29 lub 49 zł w zależności od wielkości i rodzaju). Amatorów praktycznych prezentów na pewno ucieszą także sekatory (różne rodzaje od 14 zł), uchwyty do powieszenia na narzędzia ogrodowe (19 zł) albo podkaszarki elektryczne (49 zł). Z kolei wyposażenie do nawadniania i podlewania ułatwi zadanie każdemu tacie, który dzięki odpowiedniemu sprzętowi będzie miał teraz więcej czasu na rozkoszowanie się swoim ogrodem i relaks. W Netto kupujący znajdą m.in. stojak z bębnem na węża ogrodowego (35 zł), zestaw do podlewania z wężem długości 15 m, pistoletem wielofunkcyjnym i łącznikiem do kranu (49 zł), elastycznego węża ogrodowego (49 zł), zestaw do węża ogrodowego (pistolet i trzy złączki – 12 zł), zestaw ze zraszaczem do nawadniania (12 zł), kule nawadniające (9 zł za dwie sztuki), timer do nawadniania (22 zł), rozbudowany zestaw do nawadniania grządek (35 zł), zraszacz ogrodowy teleskopowy (59 zł), a nawet kurtynę ogrodową (39 zł), która przyniesie wytchnienie w gorące letnie dni.

Oferta kwiatów i słodkości ważna od 21 do 27 czerwca.
Oferta naczyń i akcesoriów ogrodowych ważna od 21 czerwca do wyczerpania zapasów.

Więcej informacji o Netto na:
• Stronie www: netto.pl
• Profilu na Facebooku: Netto Polska

Ewa Zaborska
Project Executive


komentarzy: 0, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
■ Rada Miasta zdecydowała o powołaniu komisji doraźnej , która zajmie się opracowaniem projektu statutu Dzielnicy Posejdon. Będzie to pierwsza lewobrzeżna część miasta, która ma zostać jednostką wydzieloną i działać na podstawie własnego statutu. Wcześniej takie jednostki powstały w prawobrzeżnej części Świnoujścia. ■
■ Rada Miasta powołała komisję doraźną ds.opracowania statutu Osiedla Posejdon. Osiedle to będzie pierwszą dzielnicą lewobrzeżnej części miasta działające na zasadach "jednostki wydzielonej" miasta. ■ Ruch na przejściu drogowym Świnoujście - Garz ma zostać wznowiony od połowy listopada. ■ Zwłoki 39 - letniego mężczyzny przy wydmach. Ciało 39 - letniego mężczyzny znaleziono przy wydmach w Świnoujściu. Zwłoki znajdowały się na wejściu numer 12 przy ulicy Żeromskiego. Na miejsce przyjechała policja oraz pogotowie ratunkowe. Pomimo podjętej przez ratowników medycznych reanimacji mężczyzny nie udało się uratować. Z naszych nieoficjalnych informacji wynika, że odnaleziony mężczyzna był bezdomny. Do zdarzenia doszło w piątek, 22 października około godziny 8:30. ■ „DIADEM 2021” Dwa dni transgranicznych ćwiczeń i finał w Świnoujściu. Od Heringsdorfu po Świnoujście polskie i niemieckie służby ratownicze ćwiczą by w sytuacjach nadzwyczajnych móc skutecznie nieść pomoc poszkodowanym. Zakończenie tego wielkiego wspólnego treningu wyznaczono na terenie Uznam Arena w Świnoujściu. W ćwiczeniach udział wzięło 120 niemieckich i polskich ratowników, kilkudziesięciu pozorantów, instruktorów oraz fachowców z zakresu zarządzania. Szczególnym kontekstem jest nadzwyczajna sytuacja związana z pandemią. Ćwiczenia rozpoczęły się przy promenadzie w Heringsdorfie. Następnie uczestnicy ćwiczenia przenieśli się pod stację Pogotowia Ratunkowego w tym mieście. Punkt mobilizacyjny oraz centrum dowodzenia akcją ulokowane zostały na parkingu przygranicznym w Ahlbeck. Działania ratowników w tym okresie wymaga szczególnej wiedzy i świetnej koordynacji. Aby więc, w sytuacji szczególnego zagrożenia nie trzeba było szukać porozumienia, przedstawiciele wszystkich służb z obu stron granicy trenują wspólnie. Ćwiczenia z pewnością mocno przyczynią się do rozwoju naszej dobrej współpracy i ustabilizuje naszą sieć kontaktów czerwonokrzyskich, znacznie wykraczających poza oba regiony transgraniczne.■