POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Czwartek [10.06.2021, 08:23:59] • Szczecin

Ustrzel okazję prosto z wojska!

Ustrzel okazję prosto z wojska!

fot. Organizator

Agencja Mienia Wojskowego Oddział Regionalny w Szczecnie serdecznie zaprasza do wzięcia udziału w publicznym przetargu pisemnym na sprzedaż mienia pochodzącego prosto z wojska! Odzież, elementy umundurowania i wyposażenie wojskowe, a także kosiarki, agregaty, frezarki, tokarka czy samochód marki Lublin II i przyczepy transportowe! To wszystko i wiele więcej w atrakcyjnej ofercie od AMW.

Swoją ofertę należy złożyć w kancelarii OR AMW w Szczecinie przy ul. Potulickiej 2, w terminie do dnia 11.06.2021 r. (piątek) do godz. 14:00.

Otwarcie ofert na sprzedaż 108 pozycji odbędzie się 14 czerwca br. o godz. 12:00.

Więcej informacji o oferowanych pozycjach znajdą Państwo pod adresem:
amw.com.pl/pl/uzbrojenie-i-sprzet-wojskowy/sprzet-wojskowy-i-wyposazenie/sprzedaz-przetargowa-1/1692

AMW serdecznie zaprasza do udziału w przetargu i ustrzelenia okazji.

Izabela Kaczmarska
Specjalista Działu
ds. Marketingu i PR


komentarzy: 0, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ Nowy rok szkolny 2025/2026 rozpoczęło łącznie 4330 uczniów uczęszczających do szkół, dla których organem prowadzącym jest Gmina Miasto Świnoujście. Wśród nich 323 dzieci po raz pierwszy przekroczyło próg szkoły podstawowej, rozpoczynając tym samym swoją przygodę z edukacją. Z kolei naukę w szkołach ponadpodstawowych rozpoczęło 195 uczniów. Do miejskich przedszkoli przyjęto również 255 nowych przedszkolaków w wieku od 3 do 6 lat. We wszystkich placówkach oświatowych podlegających pod Urząd Miasta Świnoujście pracuje 811 osób. W tym gronie znajduje się 577 nauczycieli wspierających dzieci i młodzież na każdym etapie edukacji, a także 234 pracowników obsługi i administracji, dbających o sprawne funkcjonowanie szkół i przedszkoli ■