POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Poniedziałek [10.05.2021, 09:45:47] • Świnoujście

Lekkoatletyczny Mitting Ootwarcia Sezonu z udziałem zawodników z sekcji LA OSiR „WYSPIARZ”

Lekkoatletyczny Mitting Ootwarcia Sezonu z udziałem zawodników z sekcji LA OSiR „WYSPIARZ”

fot. OSiR Wyspiarz

Zawody sportowe w ramach Mityngu Lekkoatletycznego odbyły się w dniu 01 maja 2021r. w Kołobrzegu.

W tegorocznych zawodach wystartowało 203 zawodników i zawodniczek reprezentujących 21 klubów z województwa pomorskiego i zachodniopomorskiego. Wśród nich wystartowali również młodzi zawodnicy z sekcji LA OSiR "WYSPIARZ" w składzie:

Dawid Pecyna, Kamil Gajewski, Marcel Maciejewski, Natalia Koszykowska, Lena Szepke, Emilia Stalka, Natalia Nieckarz, Gabriela Salamonik, Nadia Pecyna, Franciszek Gralak, Rafał Kowalczyk, Jan Mathews, Bartosz Litra, Gabirel Kasprzyk, Adam Grudzień, Julia Jagusz, Ksawery Karasek, Justyna Guzenda, Pola Miszel.

Bardzo dobrze zaprezentowali się nasi zawodnicy – padło wiele rekordów życiowych i po raz kolejny udowodnili, że kochają „królową sportu" i z pełnym poświęceniem uczestniczyli w sportowej rywalizacji. Wszyscy zawodnicy ambitnie walczyli o najlepsze wyniki. Widać było jak wiele czasu i sił poświęcili na przygotowanie się do zawodów.

Następne zawody lekkoatletyczne odbędą się 09 maja 2021 r. w Międzyzdrojach, w których również udział wezmą nasi młodzi lekkoatleci.

Życzę im uzyskania jak najlepszych wyników w atmosferze sportowej rywalizacji oraz ustanowienia nowych rekordów życiowych.

Ogromne gratulacje dla młodych lekkoatletów za bardzo dobry występ na Mitingu LA.

Wyjazd na zawody zorganizował Ośrodek Sportu i Rekreacji OSiR „WYSPIARZ"

Anna Kryszan


komentarzy: 1, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-1 z 1

Gość • Poniedziałek [17.05.2021, 14:36:24] • [IP: 37.8.230.**]

Oglądasz 1-1 z 1
■ 14.08, godz. 19.00 Koncert zespołu Stary Szmugler – Port Kultury Pomorza Zachodniego 2021, Muszla Koncertowa przy Promenadzie, wstęp wolny, organizator MDK Świnoujście ■
■ Adidasy zamiast auta? Miasto przedstawia koncepcję zarządzania ruchem Po „haraczu” za parkowanie w centrum, pojawiły się kolejne pomysły, które mają dotknąć świnoujskich kierowców. Niewiele czasu na wyrażenie opinii w tej sprawie dał mieszkańcom Urząd Miasta ■ Zachwaszczone skwery na głównych ciągach komunikacyjnych. Zieleń w mieście to bardzo ważna rzecz, nie tyko ze względów estetycznych. W naszym mieście jest dużo roślin ozdobnych posadzonych na skwerach, w donicach, gazonach i na ulicznych wysepkach. Jednak najwyraźniej od czasu nasadzenia przestano się interesować stanem tych roślin - toną w wybujałych chwastach. O sprawie poinformował mieszkaniec ■ Siedem lat temu, w czerwcu 2014 dyrektor Urzędu Morskiego w Szczecinie podpisał z Centrum Unijnych Projektów Transportowych umowę na dofinansowanie ważnej inwestycji. Same tylko prace przygotowawacze do modernizacji toru wodnego Świnoujście-Szczecin do głębokości 12,5 m prawie dwa miliardy złotych. Dopiero po ich wykonaniu ruszyły zasadnicze roboty. Na Zalewie Szczecińskim postały sztuczne wyspy, tor wodny pogłębiono do planowanej głębokości, umocnione zostały nabrzeża, powstały nowe obrotnice dla statków, połączono i udrożniono stare kanały. Wtorek, 6 lipca na wzgórzu górującym nad Zalewem Szczecińskim oficjalnie podsumowano dotychczas wykonane prace. ■ PLK zwiększają możliwości kolei w obsłudze towarowej portów Pomorza Zachodniego ■ Po wielogodzinnej dyskusji Rada Miasta przyjęła przedłożone sprawozdanie finansowe i udzieliła prezydentowi Świnoujścia absolutorium z wykonania budżetu miasta w roku 2020 ■