POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Poniedziałek [19.04.2021, 17:29:33] • Powiat Kamieński

Studenci zorganizowali zbiórkę dla schroniska w Sosnowicach! I Ty możesz wspomóc bezdomne zwierzęta!

Studenci zorganizowali zbiórkę dla schroniska w Sosnowicach! I Ty możesz wspomóc bezdomne zwierzęta!

fot. Organizator

Grupa czterech studentów z Uniwersytetu Szczecińskiego postanowiła zorganizować zbiórkę pieniędzy na karmę dla zwierząt ze schroniska dla bezdomnych zwierząt w Sosnowicach. Jak informują nas inicjatorzy zbiórki jest ona założona za zgodą i aprobatą kierownika schroniska, czego potwierdzenie zawarte jest w zrzutce.

Robią to w ramach wspólnego projektu, ale także przede wszystkim z potrzeby serca. Potrzeby schroniska są spore, dziennie psiaki zjadają ok. 50 kg karmy ( mokrej i suchej), więc zasoby szybko się kurczą.
Cel to 5 tysięcy złotych, jak na razie udało się zebrać prawie 500 złotych.

Chcesz wspomóc zwierzaki ze schroniska w Sosnowicach?

Wejdź tutaj: https://zrzutka.pl/vm99jb


komentarzy: 1, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-1 z 1

GośćHalszka • Poniedziałek [19.04.2021, 23:30:57] • [IP: 77.253.25.**]

Super akcja, super młodzi ludzie. Warto być CZŁOWIEKIEM, a nie istotą człekopodobną.

Oglądasz 1-1 z 1
■ Obchody uroczystości z okazji Dni Morza zostaną upamiętnione poprzez złożenie kwiatów przez reprezentantów Urzędu Miasta w imieniu wszystkich delegacji w dniu 25 czerwca 2021 roku o godz. 11 na Placu Rybaka pod pomnikiem "Tym, którzy nie powrócili z morza". Osoby zainteresowane upamiętnieniem uroczystości mogą w ciągu całego dnia składać wiązanki kwiatów. Rozwiązanie to podyktowane jest zachowaniem obowiązujących środków ostrożności w ramach trwającej epidemii ■ Apel mieszkańców Przytoru-Łunowa. Mieszkańcy Przytoru-Łunowa zwrócili się z pisemną prośbą do prezydenta miasta Janusza Żmurkiewicza, o pilne rozwiązanie dużego problemu dzieci i rodziców jeszcze przed tegorocznymi wakacjami. „My niżej podpisani mieszkańcy dzielnicy Przytór/Łunowo, rodzice i opiekunowie dzieci w wieku szkolnym, zwracamy się z prośbą o zorganizowanie półkolonii w oparciu o bazę dydaktyczną dzielnicy lub filię MDK. Prośbę swą motywujemy tym, iż dzieci po całorocznym przebywaniu w przymusowym odosobnieniu potrzebują kontaktów, które w wielu przypadkach muszą być zainicjowane metodycznie, z pomocą specjalistów pedagogów, psychologów czy terapeutów zajęciowych. Wiemy, że od strony prawnej nie ma przeszkód dla organizacji tego typu opieki wakacyjnej, dlatego prosimy o pozytywne rozpatrzenie naszej prośby z wyrazami szacunku” ■ Właściciele nieruchomości, którzy zainteresowani są usunięciem ze swoich posesji wyrobów zawierających azbest, mogą w nieprzekraczalnym terminie do dnia 18 czerwca 2021 r. składać w Biurze Obsługi Interesanta Urzędu Miasta Świnoujście przy ul. Wojska Polskiego 1/5 wypełnione wnioski wraz z kompletem wymaganych załączników. ■ Czy Świnoujście płaci kary za przekroczenia dopuszczonych dla miasta limitów wodnych? Czy mieszkańcy i przedsiębiorcy mogą się obawiać, że w mieście zabraknie wody? Zakład Wodociągów i Kanalizacji w Świnoujściu zapytaliśmy o koszty dwóch inwestycji: budowę ujęcia słonawej wody i stacji uzdatniania wody w Świnoujściu. Interesowało nas m. in. z czego wynika 50-procentowa różnica w oszacowaniu wartości zamówienia w stosunku do stawek uzyskanych w wyniku rozeznania rynku. ■