POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Niedziela [11.04.2021, 11:55:38] • Świnoujście

Czytelnik: Wirus zaatakował mapy pogody!

Czytelnik: Wirus zaatakował mapy pogody!

fot. iswinoujscie.pl

Ci, którzy sprawdzali prognozę pogody dla Świnoujścia na portalu sat24.com na pewno mocno się zdziwili. 9 i 10 kwietnia w naszym mieście przewidziano temperaturę - 273,1 stopnia Celsjusza! Wszystko wskazuje na to, że mapy pogodowe zwariowały. - Koronawirus chyba dotarł także do synoptyków - komentuje jeden z mieszkańców.

Co jakiś czas zdarza się, że na mapach pogody widzimy różne nieprawidłowości. Ten problem trwa już niestety jakiś czas i możliwe, że jest to jakiś poważny problem techniczny.

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 8, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-8 z 8

Gość • Środa [19.05.2021, 16:52:48] • [IP: 178.238.252.***]

Pamientaj kiedy ty moze bedziesz skwierczal , tak jak ja cztery tygodnie , brak oddechu , respirator, polaczony na biezaco i modlisz sie kiedy to sie skonczy , , albo wyjdziesz ze szpitala do domu albo zadarmo dojazd na KARSIBORSKA . ..a twoje wypociny komu ??

Gość • Czwartek [15.04.2021, 14:36:52] • [IP: 5.173.131.***]

Gość • Czwartek [15.04.2021, 13:24:13] • [IP: 192.95.4.***]

20:14:05 - Dlaczego Cowidziadzie miałbym przejmować się sezonową grypą? Nie pamiętam kiedy chorowałem, to Wy pacany chorujecie i rozprzestrzeniacie syfa w tych szmatach ma mordach i jak na razie, to Wy skwierczycie.

Mieszkaniec • Czwartek [15.04.2021, 08:22:25] • [IP: 188.146.129.**]

Ostatnio tak rządowe serwery pomiędzy 25.03 a 11.04.2021 r. codziennie pokazywały 21 zakażeń COVID-19 przy 77 testach i 331 osobach na kwarantannie w Świnoujściu. Aż ktoś to zgłosił gdzie trzeba i od tamtej pory już są aktualizacje.

Gość • Poniedziałek [12.04.2021, 10:32:37] • [IP: 176.221.122.***]

Covid mutowal, teraz nawet przez internet mozna sie zarazic, zaraz pis wylaczy nam siec

Gość • Niedziela [11.04.2021, 20:14:05] • [IP: 88.218.253.***]

122 żeby ciebie matołku nie zaatakował bo będziesz inaczej skwierczał

Gość • Niedziela [11.04.2021, 14:13:05] • [IP: 176.221.122.***]

wirus zaatakował przedewszystkim łby covididiotów

Gość • Niedziela [11.04.2021, 13:29:34] • [IP: 167.114.118.*]

Co w tym dziwnego? O tej porze roku w tej strefie klimatycznej temperatura osiąga temperatury bliskie zera absolutnego czy jak ktoś woli zera bezwzględnego. To normalne zjawisko pogodowe.

Oglądasz 1-8 z 8
■ Seniorzy, możecie się zaszczepić przeciwko grypie Każdy, kto ukończył 60. rok życia, może skorzystać z akcji szczepienia przeciwko grypie, organizowanej przez Szpital Mieski im. Jana Garduły. Szczepienia dla seniorów rozpoczynają się 17.09.2021r. i będą dostępne do końca października 2021 r. Akcja jest finansowana przez Miasto, informację przekazał Jarosław Jaz Rzecznik Prasowy Prezydenta Miasta Świnoujście. ■
■ Prezydent Miasta Świnoujście zaprasza w sobotę 18 września na wielkie otwarcie Parku Zdrojowego po rewitalizacji. Od godziny 19 w rozświetlonych, parkowych alejach zabrzmi doskonała, nie tylko jazzowa muzyka. O godz. 20.30 w historycznej altanie wystąpi gwiazda ze Stanów Zjednoczonych, pianista Konrad Paszkudzki z zespołem. Na miejscu będzie można przyjąć jednodawkową szczepionkę przeciw COVID-19, pod okiem specjalistów ze Szpitala Miejskiego. ■ Nie jesteśmy „na szarym końcu” ale mogłoby być lepiej. Świnoujście na 184 miejscu w Polsce w rankingu osób wyszczepionych w gminach ■