POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Poniedziałek [05.04.2021, 12:05:26] • Świnoujście

Strażacy rozwozili płyny dezynfekujące i maseczki ochronne do świnoujskich kościołów

Strażacy rozwozili płyny dezynfekujące i maseczki ochronne do świnoujskich kościołów

fot. Straż Pożarna

Świnoujscy strażacy dostarczyli płyny dezynfekując i maseczki ochronne do kościołów w naszym mieście. Tego typu akcja to kolejne działania strażaków związane z walką z pandemią koronawirusa. Jak informuje straż pożarna w Świnoujściu, w sumie do świnoujskich kościołów trafiło 70 litrów płynów do dezynfekcji oraz 8 tysięcy maseczek ochronnych.

Akcja odbyła się w czwartek, 1 kwietnia. Wszystko po to, aby zdążyć z dostarczeniem środków ochrony osobistej przed Świętami Wielkanocnymi.

Strażacy rozwozili płyny dezynfekujące i maseczki ochronne do świnoujskich kościołów

fot. Straż Pożarna

Jak dowiadujemy się od świnoujskich strażaków, akcja na szczeblu wojewódzkim koordynowana jest przez wojewodę zachodniopomorskiego w ramach pomocy pochodzącej z Rządowej Agencji Rezerw Strategicznych.

Strażacy rozwozili płyny dezynfekujące i maseczki ochronne do świnoujskich kościołów

fot. Straż Pożarna

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 70, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 70

Gość • Niedziela [11.04.2021, 01:04:51] • [IP: 188.146.163.***]

oni wlasnie prez to zarazaja koronawirusem. maseczke wezcie pod mikroskop, sa w nich glisty

Gość • Środa [07.04.2021, 12:21:18] • [IP: 37.8.231.***]

z moich podatków facetowi w sukience, co to k... a ma znaczyć??

Gość • Wtorek [06.04.2021, 20:54:12] • [IP: 37.47.130.***]

DLACZEGO PANSTWOWA STRAŻ OBSŁUGUJE PRYWATNY BIZNES, JAKBY BYŁA TAKSÓWKA DO WYNAJĘCIA! TO SKANDAL!

Gość • Wtorek [06.04.2021, 11:40:33] • [IP: 178.238.245.**]

a księciunia gdzie mają maseczki ?

Gość • Wtorek [06.04.2021, 11:09:00] • [IP: 176.221.122.***]

Teraz zamiast wody święconej macie płyn odkażający niewolnicy

Gość • Wtorek [06.04.2021, 08:53:42] • [IP: 83.23.161.***]

Wpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu serwisu przez użytkownika/Admin

marian janusz paździoch • Wtorek [06.04.2021, 08:46:36] • [IP: 176.221.122.***]

pleban gdzie ma maseczkę ??

Gość • Wtorek [06.04.2021, 07:39:08] • [IP: 45.88.96.**]

A panowie księża to nie mogą sobie sami kupić i przywieźć środków do dezynfekcji? To już jakieś jaja.

Gość • Wtorek [06.04.2021, 06:40:34] • [IP: 79.191.95.***]

Ci na ostatnim zdjęciu powinni trzymać się za rączki!! Młodziak szeroko stoi taki zadowolony!!

Gość • Wtorek [06.04.2021, 05:36:28] • [IP: 80.245.176.***]

A KSIĘŻA TO ŚWIĘTE KROWY? GDZIE MASECZKA??

• Wtorek [06.04.2021, 00:31:15] • [IP: 176.221.123.*]

19:01:41] • [IP: 176.221.122.***] mnie możesz cebulaku obrażać ale w tym samym momencie obraziłeś strażaków - ludzi na których pomoc można zawsze liczyć. Brawo idioto.

Gość • Poniedziałek [05.04.2021, 21:33:18] • [IP: 37.248.209.***]

Kościół katolicki i wiara, są fundamentem polskości. Polska zawsze katolicka i nikt tego nie zmieni, możecie tylko potupac nogay zaprzancy, i zdrajcy narodu polskiego.

Gość • Poniedziałek [05.04.2021, 21:05:40] • [IP: 62.69.253.**]

Strażaku, zacznij myśleć i nie daj się wkręcać idiotom w grę zwaną Covidem. Lepiej szykuj sprzęt do gaszenia jak to wszystko pierdolnie. A kościoły sobie same poradza...

Gość • Poniedziałek [05.04.2021, 19:37:59] • [IP: 176.221.123.***]

[05.04.2021, 17:05:08] • [IP: 45.134.22.*] brakuje ci tzw.strajku kobiet pełnego dewiantów niszczących kościoły i ich podpaleń? Bo ta czerwona dzicz tylko to potrafi. Jest wiele religii np. liberały, faszyści, sataniści, komuniści czy mutowane bolszewiki. To też są religie ale pogańskie i walczące z Bogiem. Pogańskich religii jest na świecie więcej. Najbardziej znana to kult mamony.

Gość • Poniedziałek [05.04.2021, 19:28:49] • [IP: 5.173.132.**]

Super dziadostwo. ...

Gość • Poniedziałek [05.04.2021, 19:08:01] • [IP: 188.146.162.***]

W Lidlu i Biedronce przychodzi więcej ludzi niż do kościoła, czy te instytucje też dostaną od strażaków maseczki i płyny do dezynfekcji ? Czy przeprawa promowa, , Bielik, , też dostaną dla swoich pasażerów dary od straży ? itd.. KUR..A!!

Gość • Poniedziałek [05.04.2021, 19:01:41] • [IP: 176.221.122.***]

Gość • Poniedziałek [05.04.2021, 18:26:44] • [IP: 176.221.123.*] bo ma jeszcze godność i resztki rozumu, a ty jak, po mieście w 20 stopniowy upał w szmacie polaczku parodiujesz? jak się oddycha w ten sposób? w domu też nosisz i dezynfekujesz wszystko co się da? buhahahaha żałosne polaczki ha tfuuu

troll • Poniedziałek [05.04.2021, 18:50:45] • [IP: 178.238.252.***]

To już woda święcona nie wystarcza, ktoś kogoś robi w balona.

Gość • Poniedziałek [05.04.2021, 18:47:21] • [IP: 5.173.147.**]

Do Gość • Poniedziałek [05.04.2021, 17:05:08] • [IP: 45.134.22.*] O jakie inne religie ci chodzi? Prawosławie pewnie bo wyzywasz go od faszystów jak typowy ruski propagandzista.

Gość • Poniedziałek [05.04.2021, 18:26:44] • [IP: 176.221.123.*]

ale dlaczego ksiądz na pierwszym i ostatnim zdjęciu jest bez maseczki?? to ich przepisy nie obowiązują? może pana Kamila z policji by redakcja zapytała czy w związku z tym wszczęli już postępowania mandatowe...

Gość • Poniedziałek [05.04.2021, 17:10:33] • [IP: 37.47.31.***]

Jaaaaasne ale jak byłem załatwić sprawy to pierwsi mówili ściągajcie maseczki bo to obraza w niej chodzić... jedynie w wojskowym tak nie było... Haha Gościu katolicki trolu xd

Gość • Poniedziałek [05.04.2021, 17:05:08] • [IP: 45.134.22.*]

16:32:05 Pisowski faszysto – wiedz, że w Polsce istnieją też wyznawcy innych religii. To nie są poganie. Przez zachłanność i braku kontroli nad kut.sem, twoja religia chyli się ku upadkowi. Każde kłamstwo kiedyś ujawni się. Tak zbudowany jest ten świat.

Gość • Poniedziałek [05.04.2021, 16:58:51] • [IP: 31.0.176.***]

POWINNI IM PREZERWATYWY ROZDAWAĆ.

Do nawiedzonego obrońcy k • Poniedziałek [05.04.2021, 16:56:25] • [IP: 185.210.38.**]

Czarna mafia kk kosztuje nas rocznie 21 miliardów zł. Państwo austriackie nie wspiera finansowo Kościoła katolickiego, jednak wychodzi naprzeciw osobom opłacającym ten podatek. W ubiegłym roku rząd austriacki podwyższył wysokość maksymalnej kwoty, którą płacący podatek kościelny mogą odpisać od podatku z 200 do 400 euro w skali roku. Z takiej ulgi podatkowej mogą skorzystać osoby deklarujące przynależność do Kościoła zarówno katolickiego, jak i ewangelickiego..