POGODA

Reklama


Wydarzenia

Polskie Radio Szczecin • Poniedziałek [20.10.2008, 11:31:45] • Świnoujście

Żmurkiewicz: Nie byłem szantażowany przez posła Nitrasa

Żmurkiewicz: Nie byłem szantażowany przez posła Nitrasa

fot. Sławomir Ryfczyński

Poseł Nitras mnie nie szantażował - zapewnił w Rozmowach pod krawatem prezydent Świnoujścia Janusz Żmurkiewicz.

Nagranie rozmowy prezydenta z przewodniczącym Rady Miasta na ten temat zarejestrowała przez przypadek świnoujska telewizja. Według Zbigniewa Pomieczyńskiego, Janusz Żmurkiewicz miał być szantażowany przez Sławomira Nitrasa podczas Baltic Herring Meeting. - Nie odebrałem mojej rozmowy z posłem w ten sposób - powiedział Żmurkiewicz. - Nie traktuje tego jako szantaż, więc nie zgłosiłem tej kwestii do organów ścigania.

Pomieczyński potwierdził natomiast, że poseł Nitras groził jego synowi. - Poseł pozwolił sobie pójść latem do zakładu pracy mojego syna i cieszyć się, że mnie załatwi, a już w niektórych sprawach mnie załatwił. Całe szczęście, że byli tam koledzy, bo mój syn pewnie skróciłby go o głowę - mówi Pomieczyński.

Przewodniczący Rady Miasta Świnoujścia powiedział, że ewentualnie może przeprosić Nitrasa za trzy użyte pod jego adresem epitety. Żmurkiewicz przepraszać posła nie zamierza. Zdaniem prezydenta stwierdzenie, że Nitras może posła Kłopotka pocałować w d... obrazowało jedynie, że między posłami "nie ma żadnej podwładności". A za to, zdaniem Żmurkiewicza, nikt nie powinien się obrażać.


2008-10-20, 10:22: Aneta Łuczkowska


komentarzy: 40, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 26-40 z 40

Gość • Poniedziałek [20.10.2008, 15:38:33] • [IP: 217.97.199.*]

Powinni odejść natychmiast i nie robić nam wstydu.

Gość • Poniedziałek [20.10.2008, 15:36:00] • [IP: 217.97.199.*]

Zero klasy dla obu Panów. Nie mają żadnego wstydu..

Gość • Poniedziałek [20.10.2008, 15:05:52] • [IP: 93.94.184.***]

żmurek end

Gość • Poniedziałek [20.10.2008, 15:05:35] • [IP: 80.54.123.***]

nasz prezydent ma piekne kruczoczarne wlosy... :D

Gość • Poniedziałek [20.10.2008, 15:02:24] • [IP: 212.126.29.**]

No i wyszedł poziom Żmurkiewicza, powodzenia liczę, że odpowie za wszystkie przekręty. Skarb Państwa stracił sporo kasy przez tego psełdopolityka.

Gość • Poniedziałek [20.10.2008, 14:35:56] • [IP: 83.21.51.***]

A co sie pan szczypie panie żmurkiewicz przecież ma pan dwóch świadków i może go pan załatwić.

Gość • Poniedziałek [20.10.2008, 14:04:26] • [IP: 80.54.123.***]

Teraz się żmurkiewiczus wypiera się własnych słów! No comments. O jego poziomie świadczy następny fragment z sesji: www.youtube.com/watch?v=poG87b7O3NE

Gość • Poniedziałek [20.10.2008, 14:02:16] • [IP: 85.230.239.***]

tak jak pisalam w artykule wczesniej... ma was(jego wyborcow) gleboko w dupie!! Ciekawe czy jeszcze sie cos Gosciu odezwiesz w jego obronie, a jesli tak to bedzie to tylko wyznaczalo poziom inteligencji i wlasnego poszanowania elektoratu tego" polityka". Krzyzyk na droge.

Gość • Poniedziałek [20.10.2008, 13:32:13] • [IP: 92.42.118.***]

Ale Buractwo! W normalnej sytuacji po takim numerze polityk podaje się do dymisji! Ale w tym kraju nie tylko się nie poda ale nawet przepraszać nie zamierza!! Kompletny brak ambicji i honoru. Kojarzy mi się to z powiedzeniem o zwierzęciu i korycie ;)

Gość • Poniedziałek [20.10.2008, 12:39:57] • [IP: 80.54.123.***]

Do przedmówców ;Nie Żmurkiewicz nie Możejko oczywiście najlepszym kandydatem na prezydenta jest piękna, wykształcona i słynąca z poczucia lojalności, empatii i altruizmu pani Irena

Gość • Poniedziałek [20.10.2008, 12:29:33] • [IP: 93.94.186.**]

Myślałam.że Pan Żmurkiewicz jest wyższej klasy człowiekie szkoda że głosując na niego poprostu się pomyliłam. Do niedawna nie rozumiałam jego aliansu z Pomieczyńskim-teraz już rozumię oni są z jednej gliny. Niech się dalej kumplują będę pamiętała o tym przy kolejnych wyborach.

Gość • Poniedziałek [20.10.2008, 12:22:30] • [IP: 80.245.185.**]

każdy na stanowisku publicznym ma swoich zwolenników i przeciwników ale nie mniej najgorszym co może spotkać mieszkańców świnoujścia to prezydent żmurkiewicz albo nie daj boże możejko - którego już raz wywieźli na taczkach.nam potrzebny jest prezyden nie zależny -nie idąc na glosowanie pozwalay wygrać wybory temu którego nie chcemy.nie znalazł sie u nas kadydat godny uwagi i szacunku.to jest niestety bolesna prawda.

Gość • Poniedziałek [20.10.2008, 11:54:05] • [IP: 80.245.181.***]

no i wreszcie wyszlo kim naprwde jest PREZYDENT TEGO MIASTA z faktami sie niedyskutuje moze wreszcie bedzie koniec tej wzajemnej sielanki i lekcewarzenie wyborcow Panie prezydencie tak wlasnie czuja sie obecne i byle pracownice MOPR zaszczute przez dyrektorke i kierowniczke swiadczen mamy nadzieje ze Pan to juz teraz zrozumial w obecnej nagonce na PANA

Gość • Poniedziałek [20.10.2008, 11:45:27] • [IP: 80.245.183.***]

"skróciłby go o głowe"? Toż to skandal, żeby osoba publiczna tak się wypowiadała. Jestem w szoku.

Bonzo • Poniedziałek [20.10.2008, 11:42:43] • [IP: 80.245.188.**]

Hihihihi...oto cały Pomieczyński cytuję" skróciłby go o głowę" czy on w ogóle wie co mówi, wow... polityku z Koziej Wólki nie uczysz się na błędach i to cię wyróżnia, po tym bogatym słownictwie już wiemy z kim mamy do czynienia.Nawet udzielając wywiadu nie potrafisz utrzymać gęby na kłódkę.Pomyśl chłopino zanim coś powiesz.Rynsztokowe słownictwo tego pana powala z nóg jak nieświeże powietrze z ust.

Oglądasz 26-40 z 40
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ Burze z gradem nad regionem. Wydano ostrzeżenie dla części województwa zachodniopomorskiego Silne burze, grad oraz porywy wiatru do 80 km/h mogą wystąpić w niedzielę po południu w wielu powiatach województwa zachodniopomorskiego. Synoptycy ostrzegają także przed intensywnymi opadami deszczu, które lokalnie mogą powodować podtopienia. Centrum Prognoz Meteorologicznych MeteoSky wydało ostrzeżenie meteorologiczne dotyczące burz z gradem. Alert pierwszego stopnia obowiązuje od godziny 12:40 do 17:00 w niedzielę 21 czerwca 2026 roku ■ Uwaga mieszkańcy i turyści! Dla całego województwa zachodniopomorskiego wydano ostrzeżenie przed upałami - dziś od godz. 11:00 do 21:00 temperatura może osiągać od 28°C do 32°C. Wysokie temperatury zwiększają ryzyko udaru słonecznego i odwodnienia. Pamiętaj o regularnym piciu wody, unikaj długiego przebywania na słońcu i zachowaj szczególną ostrożność wobec dzieci oraz seniorów ■ Gang na elektrycznych hulajnogach i brawurowy skok na jubilera. Kilka minut wystarczyło, by zorganizowana grupa włamywaczy splądrowała sklep jubilerski znajdujący się w kompleksie handlowym w budynku Kauflandu w Świnoujściu. Zamaskowani sprawcy sforsowali zabezpieczenia, rozbili szybę, witryny i uciekli na hulajnogach elektrycznych. Policja analizuje monitoringi z całej okolicy. W nocy z soboty na niedzielę doszło do jednego z najpoważniejszych włamań w Świnoujściu w ostatnich latach. Celem przestępców był sklep jubilerski znajdujący się w pasażu handlowym w markecie Kaufland. Według informacji, do których dotarła redakcja, sprawcy działali wyjątkowo sprawnie i byli bardzo dobrze przygotowani. Do obiektu dostali się pasażu handlowego. Po sforsowaniu zabezpieczeń przedostali się do wnętrza, a następnie przy użyciu młotów wybili szybę sklepu jubilerskiego. Cała akcja miała trwać zaledwie kilka minut. W tym czasie złodzieje opróżnili sklep z biżuterii i błyskawicznie opuścili miejsce zdarzenia. Nieoficjalnie mówi się o stratach sięgających nawet 1,5 miliona złotych, jednak na obecnym etapie śledztwa kwota ta nie została oficjalnie potwierdzona. Z informacji uzyskanych przez redakcję wynika, że sprawcy uciekli na hulajnogach elektrycznych ■