POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Czwartek [08.04.2021, 07:50:07] • Polska

Nowość! Brodziki Protos od Schedpol Schedline Collection

Nowość! Brodziki Protos od Schedpol Schedline Collection

fot. Organizator

Solidność wykonania, trwałość i nienaganny design – to cechy, na które najczęściej zwracamy uwagę wybierając brodzik do naszej strefy prysznicowej. A co jeśli można by przycinać brodzik do oczekiwanego kształtu, montować go na różne sposoby – licować z powierzchnią podłogi, stawiać na posadzce lub na stelażu, a dodatkowo cieszyć się minimalistycznym designem? Teraz to możliwe! Schedpol Schedline Collection wprowadza nowość – przełomowy brodzik Protos, który dopasuje się do każdej sytuacji aranżacyjnej, a przy tym idealnie wpisze się w niezwykle modny dziś trend natury we wnętrzach.

Innowacyjna technologia wykonania
Brodziki Protos od Schedpol Schedline Collection zostały wykonane z nowoczesnego materiału kompozytowego Stonicryl®. To innowacyjne połączenie polimerów, mineralnych komponentów oraz mieszanek PU+, dzięki którym uzyskano najtrwalszy, bo odporny na uderzenia, nietłukący się i przy tym bezpieczny w logistyce, a także idealnie wygłuszający dźwięki spadającej wody i zarazem najcieplejszy kompozyt przeznaczony do stref kąpielowych. Dodatkową zaletą brodzika Protos wykonanego z materiału Stonicryl® jest lekkość, która sprawia, że do zamontowania go wystarczy tylko jedna osoba. Ponadto nowość Schedpol Schedline Collection wyprodukowano w europejskiej technologii Stabilsound Plus®. Dzięki temu brodzik jest wzmocniony konstrukcyjnie na dnie oraz na rantach, co zdecydowanie zwiększa jego wytrzymałość na ciężar i odporność na uszkodzenia udarowe. Brodziki Stabilsound Plus® posiadają również warstwę hydroizolującą, która skutecznie zabezpiecza przed wilgocią oraz powstawaniem grzybów czy pleśni. Zabezpieczenie brodzika występuje również w warstwie wierzchniej, na której powierzchni zastosowano powłokę Easy to Clean i Antibac. Dzięki temu rozwiązaniu brodzik jest niezwykle łatwy do utrzymania w czystości i znacznie ogranicza namnażanie się bakterii.

Łatwe dopasowywanie do oczekiwanego kształtu
Łazienka problematyczna w aranżacji? Przez możliwość docięcia brodzika Protos do oczekiwanego kształtu możliwe jest dopasowanie go np. do wnęki, lub do nieregularnej linii ściany. Docięcie brodzika jest niezwykle łatwe i aby uzyskać idealną linię cięcia wystarczą narzędzie takie jak wyrzynarka z brzeszczotem do metalu lub piła ręczna. Przycięte krawędzie należy odpowiednio uszczelnić i można przystąpić do procesu montażu. To rozwiązanie docenią przede wszystkim te osoby, którym zależy na posiadaniu nowoczesnego brodzika pod prysznicem, a ze względu na nietypowe wnętrze i problemy związane z jego aranżacją nie mogą sobie na niego pozwolić. Ponadto, brodzik zamontować można na 3 sposoby – na podbudowie lub dedykowanym stelażu, stawiając bezpośrednio na podłodze, lub licując z posadzką. Dzięki temu Protos można dopasować do każdej sytuacji montażowej.

Estetyka w zgodzie z trendami
Oprócz zaawansowanej technologii wykorzystanej do stworzenia brodzika Protos, wyposażono go również w nienaganną stylistykę, nawiązującą do aktualnych trendów wnętrzarskich. Dostępny jest on w 3 neutralnych kolorach – każde w wykończeniu matowym, o fakturze przypominającej kamień. Black Stone, Cement Stone i White Stone idealnie wpiszą się w nowoczesne aranżacje łazienek dodając im klasy i elegancji oraz nawiązując do niezwykle modnego dziś trendu wykorzystującego elementy natury. Dzięki matowej, strukturalnej powierzchni brodzik Protos posiada również właściwości antypoślizgowe klasy „A”. Nie bez znaczenia pozostaje sama kwestia maskownicy odpływu. Istnieje możliwość wyboru wariantu minimalistycznego o kamienistej strukturze i kolorze brodzika, lub nieco bardziej klasycznego – ze stali nierdzewnej.

Dominika Dróżdż
PR & Content Marketing Specialist


komentarzy: 0, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
■ Obchody uroczystości z okazji Dni Morza zostaną upamiętnione poprzez złożenie kwiatów przez reprezentantów Urzędu Miasta w imieniu wszystkich delegacji w dniu 25 czerwca 2021 roku o godz. 11 na Placu Rybaka pod pomnikiem "Tym, którzy nie powrócili z morza". Osoby zainteresowane upamiętnieniem uroczystości mogą w ciągu całego dnia składać wiązanki kwiatów. Rozwiązanie to podyktowane jest zachowaniem obowiązujących środków ostrożności w ramach trwającej epidemii ■ Apel mieszkańców Przytoru-Łunowa. Mieszkańcy Przytoru-Łunowa zwrócili się z pisemną prośbą do prezydenta miasta Janusza Żmurkiewicza, o pilne rozwiązanie dużego problemu dzieci i rodziców jeszcze przed tegorocznymi wakacjami. „My niżej podpisani mieszkańcy dzielnicy Przytór/Łunowo, rodzice i opiekunowie dzieci w wieku szkolnym, zwracamy się z prośbą o zorganizowanie półkolonii w oparciu o bazę dydaktyczną dzielnicy lub filię MDK. Prośbę swą motywujemy tym, iż dzieci po całorocznym przebywaniu w przymusowym odosobnieniu potrzebują kontaktów, które w wielu przypadkach muszą być zainicjowane metodycznie, z pomocą specjalistów pedagogów, psychologów czy terapeutów zajęciowych. Wiemy, że od strony prawnej nie ma przeszkód dla organizacji tego typu opieki wakacyjnej, dlatego prosimy o pozytywne rozpatrzenie naszej prośby z wyrazami szacunku” ■ Właściciele nieruchomości, którzy zainteresowani są usunięciem ze swoich posesji wyrobów zawierających azbest, mogą w nieprzekraczalnym terminie do dnia 18 czerwca 2021 r. składać w Biurze Obsługi Interesanta Urzędu Miasta Świnoujście przy ul. Wojska Polskiego 1/5 wypełnione wnioski wraz z kompletem wymaganych załączników. ■ Czy Świnoujście płaci kary za przekroczenia dopuszczonych dla miasta limitów wodnych? Czy mieszkańcy i przedsiębiorcy mogą się obawiać, że w mieście zabraknie wody? Zakład Wodociągów i Kanalizacji w Świnoujściu zapytaliśmy o koszty dwóch inwestycji: budowę ujęcia słonawej wody i stacji uzdatniania wody w Świnoujściu. Interesowało nas m. in. z czego wynika 50-procentowa różnica w oszacowaniu wartości zamówienia w stosunku do stawek uzyskanych w wyniku rozeznania rynku. ■