POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Wtorek [12.01.2021, 19:32:46] • Wolin

Gro幡y wypadek na DK3. Kobieta z audi A3 jest w bardzo ci篹kim stanie. Zobacz film!

Gro幡y wypadek na DK3. Kobieta z audi A3 jest w bardzo ci篹kim stanie. Zobacz film!

fot. Andrzej Ryfczy雟ki

Do wypadku dosz這 na drodze ze 安inouj軼ia do Szczecina. Na wysoko軼i Dargob康za zderzy造 si samoch鏚 osobowy z TIR- em. Kieruj帷a osob闚k jest w ci篹kim stanie. Spad豉 temperatura, na jezdni pojawi豉 si cienka warstwa lodu. Wszystkie s逝瘺y na miejscu zdarzenia.



Przed godzin 18.00 drog krajow nr 3 jecha豉 25 letnia mieszkanka 安inouj軼ia. Jej audi A3 zmierza這 w kierunku Szczecina. Z naprzeciwka nadje盥瘸 za豉dowany TIR. Dosz這 do zderzenia.

Gro幡y wypadek na DK3. Kobieta z audi A3 jest w bardzo ci篹kim stanie. Zobacz film!

fot. Andrzej Ryfczy雟ki

Kieruj帷a samochodem osobowym jest w ci篹kim stanie, straci豉 przytomno嗆. Szybko przyjechali stra瘸cy z Dargob康za. By這 to na oblodzonej obwodnicy Dargob康za.

Gro幡y wypadek na DK3. Kobieta z audi A3 jest w bardzo ci篹kim stanie. Zobacz film!

fot. Andrzej Ryfczy雟ki

Gro幡y wypadek na DK3. Kobieta z audi A3 jest w bardzo ci篹kim stanie. Zobacz film!

fot. Andrzej Ryfczy雟ki

Gro幡y wypadek na DK3. Kobieta z audi A3 jest w bardzo ci篹kim stanie. Zobacz film!

fot. Andrzej Ryfczy雟ki

廝鏚這: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 104, skomentuj, drukuj, udost瘼nij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodaj帷 komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Polityk prywatno軼i.

Zauwa篡貫 b陰d lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Ogl康asz 1-25 z 104

Go嗆 • Sobota [23.01.2021, 21:55:47] • [IP: 84.205.25.**]

83.187.160 ja te czekam co dziennie na informacje i nic ju zaczynam si zastanawia czy pogrzeb b璠zie w 安inouj軼iu

Go嗆 • 字oda [20.01.2021, 12:03:27] • [IP: 83.187.160.**]

Ktos wie kiedy bedzie pogrzeb?? Zero NEKROLOGA

Go嗆 • Poniedzia貫k [18.01.2021, 13:19:23] • [IP: 37.47.145.***]

kuzyn • Poniedzia貫k [18.01.2021, 09:05:30] • [IP: 152.62.109.***]

prosilbym zeby nie pisac bzdurnych komentarzy, rodzina napewno w swoim czasie je przeczyta. kondolencje dla calej rodziny oraz duzo sily zeby to przetwac, jak i dla kierowcy tira.

Go嗆 • Sobota [16.01.2021, 17:33:53] • [IP: 80.94.22.***]

Wulkanizator • 字oda [13.01.2021, 18:10:36] • [IP: 89.66.54.**] Do ciebie cz這wieku tym chyba to auta to widzia貫m w D... Bo nigdy g堯sno muzyka nie lecia豉 pasy zawsze zapiete i by造 zapiete debilu. Pozatym nie by這 瘸dnej zmiany pasa ruchu i jazda 60 na godzin w tym terenie wi璚 si nie wypowiadaj Deb... Jak ci tam nie by這 bo ja bylem i widzia貫m i ju mnie denerwuje takie testy idiotow takich jak ty by tylko tu zab造sn掖. Takich jak ty tu nie brakuje dla mnie tw鎩 iloraz inteligencji to mol bagienny na dnie i jeszcze g喚biej pajacu

Go嗆 • Czwartek [14.01.2021, 22:04:13] • [IP: 31.0.124.***]

Szkoda dziewczyny, wsp馧czucia dla rodziny. Wsp馧czuje r闚nie kierowcy ci篹ar闚ki bo o nim nikt nie wspomnia a jego winy tutaj nie ma jecha swoim pasem ruchu auto osobowe zjecha這 na przeciwleg造 pas wprost pod niego. Swoje na pewno przeszed i d逝go w nim zostanie to prze篡cie.

Go嗆 • Czwartek [14.01.2021, 08:06:01] • [IP: 5.173.137.*]

Co wy z tymi oponami, z tirem to i 豉鎍uchy nie pomog !! Zaskoczenie, brak techniki robi swoje Zycze rodzinie duuuzo si造, ci篹kie chwile przed Wami Bardzo to wszystko smutne

Go嗆 • Czwartek [14.01.2021, 00:45:02] • [IP: 142.176.80.***]

Do Go嗆 • 字oda [13.01.2021, 16:01:53] • [IP: 5.173.144.*]. ... co racja to racja. ... opony zimowe to nie opony na l鏚. Fajnie by by這 aby wszyscy o tym pami皻ali. Opony zimowe du穎 nie zdzia豉ja jesli jest szklanka / l鏚. ... one maj tylko inn mieszank gumy - nie twardniej tak w niskich temperaturach jak letnie, ale z lodem sobie nie poradz. Wielu kierowc闚 my郵i, 瞠 jak ma zim闚ki to mog je寮zi ostrzej. ... szybciej a to droga wprost do tragedii. R闚nie dobrze jest pami皻a, 瞠 opony zimowe to nie opony na 郾ieg i ich skuteczno嗆 w 郾iegu te b璠zie ma豉 - zabierajmy 豉鎍uchy je郵i jedziemy w 郾ie積e okolice -moga si przyda a np. w Alpach s wr璚z wymagane. Dla rodziny kondolencje - szkoda dziewczyny.

Go嗆 • Czwartek [14.01.2021, 00:04:29] • [IP: 5.173.136.***]

Kupie KATALIZATOR ! - S

Go嗆 • 字oda [13.01.2021, 21:06:30] • [IP: 37.248.209.***]

Swiec Panie nad Jej dusz

Go嗆 • 字oda [13.01.2021, 20:58:01] • [IP: 83.23.230.**]

Ludzie to pisz g逝poty po faktach.Byli軼ie tam widzieli軼ie to zdarzenie po co ta krytyka i obra瘸nie innych ludzi.ale c騜 gdzie maj ich krytykowa jak nie w internecie ludzka g逝pota.

Go嗆 • 字oda [13.01.2021, 19:59:02] • [IP: 89.151.47.**]

Spoczywaj w pokoju kochana Aniu. Wyrazy wsp馧czucia dla rodziny. Dla siostry du穎 si造. Modle si 💗

Go嗆 • 字oda [13.01.2021, 18:42:31] • [IP: 176.221.122.***]

co Ty dziewczyno narobi豉..

Go嗆 • 字oda [13.01.2021, 18:13:50] • [IP: 188.146.161.**]

Ogromnie wkurza mnie jak je寮zicie po tych kierowcach z tir闚! Bo nie powinny je寮zi, bo to ich wina bo to bo tamto. Wsi康 jeden z drugim w takiego tira i jed, zobacz jak to jest, siedzie 2 lub 3 tygodnie w puszce, wysil si i dowiedz jak si je寮zi w firmach! Ile wymagaj od tych ludzi, czy kto si zastanowi? Wiecie co to" dziad trans"? Z regu造 polskie firmy, kt鏎e ka膨 im je寮zi ponad norm, gdzie roz豉dunek b康 za豉dunek z punktu A do punktu B jest w tak napi皻ym czasie, 瞠 ledwo jest dojecha, ale tak ich wina! Non stop na nich naje盥瘸cie, a 穋y chcecie, kupowa ciuchy i inne rzeczy chcecie, paczk odebra lub dosta od kuriera chcecie, listy wysy豉cie lub czekacie te chcecie, a to moi drodzy wszystko przez tiry idzie! Ale nie ku..a wina kierowc闚 zawodowych. Dla rodziny najszczersze kondolencje, a wy ludzie zastan闚cie si, co piszecie.

Wulkanizator • 字oda [13.01.2021, 18:10:36] • [IP: 89.66.54.**]

Letnie kapory, na 300% brak pas闚, znam to auto, powoli nigdy nie je寮zi這, telefon w reku, muzyka g這郾o... Eh, mimo wszystko tragedia, wieczny odpoczynek racz jej da Panie, kondolencje i wyrazy wsp馧czucia najbli窺zym, czasu cofn望 sie nie da tak samo jak bezpodstawnie na prostej drodze zmienic pasa, a3 z kontrol trakcji, z kurtynkami, to nie takie biedne i niebezpieczne auto. .. i nie jecha豉 pewnie 70 km/h. . Za g逝pot p豉ci sie najwy窺za cene. Spoczywaj w spokoju

Go嗆 • 字oda [13.01.2021, 16:56:56] • [IP: 83.20.223.***]

Zjecha豉 na drugi pas to co kierowca winny? Szkoda jego te, bo prze篡 stres.Mo瞠 patrza豉 w tym momenie na kom鏎k Jakby nie patrze szkoda dziewczyny i jej rodziny

Go嗆 • 字oda [13.01.2021, 16:01:53] • [IP: 5.173.144.*]

Jakiekolwiek opony by nie by造 to na lodzie zimowe i letnie jad tak samo wi璚 to nie jest przyczyn wypadku. Przyczyn by這 pewnie oblodzenie jezdni.

Go嗆 • 字oda [13.01.2021, 15:18:49] • [IP: 37.248.212.***]

Na tym 逝ku, rok w rok przynajmniej dziesi耩 wypadk闚 jest. Gdzie s逝瘺y drogowe gdzie ju przy plus czterech trzeba sypa grubo piachem z sol. Podejrzewam 瞠 dzisiaj tam jest nasypane piachu ponad miar.Kierownik s逝瘺 drogowych tego odcinka do prokuratury!! Sko鎍zy si PRL, czas odpowiada za swoje stanowisko.

Go嗆 • 字oda [13.01.2021, 15:03:35] • [IP: 31.0.1.**]

Dopoki nie przejedzie sie 100tys.km nie nalezy sie spieszyc i jechac z umiarem.

Go嗆 • 字oda [13.01.2021, 14:39:33] • [IP: 213.238.106.*]

KONDOLENCJE DLA RODZINY.[*]

Go嗆 • 字oda [13.01.2021, 14:07:24] • [IP: 178.6.139.**]

Spij spokojnie...

Go嗆 • 字oda [13.01.2021, 13:40:07] • [IP: 80.245.176.***]

Strasznie to wygl康a...

Go嗆 • 字oda [13.01.2021, 13:32:18] • [IP: 89.151.37.**]

Tiry, to zmora i niebezpiecze雟two na naszych drogach, !!wielokrotnie jad帷 przepisowo, w豉郾ie na tym odcinku do Dargobadzia, kierowcy tir闚 tr帳ili na mnie jad帷 mi na tyle, 瞠bym szybciej jecha豉 !nie raz bry豉 lodu spad豉 z tira mi przed maske, gdy za nim jecha豉m. Uwa瘸m, 瞠 policja powinna tam ca造 czas sta, a tiry powinny mie ograniczenie do 70.

Go嗆 • 字oda [13.01.2021, 13:19:30] • [IP: 37.47.216.**]

Da si jeszcze wyklepa?

Go嗆 • 字oda [13.01.2021, 11:47:27] • [IP: 37.47.72.***]

tak to bywa, jak wydaje si komus, 瞠 jest mistrzem kierownicy i p璠zi nie zwa瘸jac na panuj帷e warunki atmosferyczne.

Ogl康asz 1-25 z 104
■ Radni Komisji Gospodarki Morskiej chc zwo豉nia w trybie nadzwyczajnym sesji Rady Miasta po鈍i璚onego planom inwestycyjnym portu oraz zagospodarowaniu teren闚 wok馧 latarni morskiej w 安inouj軼iu ■ Kosmiczna czerwona kanapa za 40.000 z… w p造walni przyszkolnej. Otwarcie Uznam Areny, a szczeg鏊nie p造walni odby這 si z pomp. By造 okoliczno軼iowe przem闚ienia w豉dzy, pocz瘰tunek, no i wizytacja obiektu. A tam cuda design’u. Wszystkim w oczy rzuci豉 si stosunkowo niewielka, ale za to czerwona kanapa, bardzo nowoczesna kszta速em i bardzo niefunkcjonalna jak na hol p造walni. Wybudowanej przecie przede wszystkim dla dzieci szkolnych. Okazuje si, 瞠 to „Sofa Moon” kupiona przez miasto w ramach wyposa瞠nia Uznam Areny. Kosztowa豉 bagatela…. 40.000 z. (nie wiadomo tylko czy netto czy brutto). B&B Italia Sofa Moon System od 58549 PLN 3fstudio.com.pl/sofy/bb-italia-sofa-moon-system# Zadali鄉y w czwartek szczeg馧owe pytania do rzecznika prezydenta miasta, czekamy na odpowied. Bo wie嗆 gminna niesie, 瞠 to nie koniec kosmicznych cen i wyposa瞠nia tego miejsca. C.D.N…… ■ Biznes si zwija. 624 zawiesze i 187 wykre郵e dzia豉lno軼i gospodarczej zarejestrowanej w CEIDG. To obraz sytuacji 鈍inoujskich przedsi瑿iorc闚 w minionym roku. Jest 幢e, a to raczej statystyki niepe軟e. W ubieg造m roku do 鈍inoujskiego Urz璠u Miasta wp造n窸y wnioski dotycz帷e 624 zawiesze i 187 wykre郵e dzia豉lno軼i gospodarczej zarejestrowanej w Centralnej Ewidencji i Informacji o Dzia豉lno軼i Gospodarczej. Te statystyki mog by jednak niepe軟e ■ Czytelnik: Tiry rozjad Warsz闚. Wraca komunikacyjny koszmar kierowc闚. Po raz kolejny na Warszowie mieli鄉y komunikacyjny armagedonem. Mieszka鎍y 安inouj軼ia musieli liczy si z tym, 瞠 ich powr鏒 do domu we wtorkowy wiecz鏎 by utrudniony. Wszystko za spraw ogromnych kolejek, kt鏎e tworzy造 si na wje寮zie do miasta. Kilkumetrowy sznur samochod闚 ci篹arowych to jednak 瘸dna nowo嗆. Za ka盥ym razem wszystko wygl康a podobnie, gdy promy do Szwecji ze wzgl璠u na panuj帷e warunki atmosferyczne nie wyp造waj tylko zostaj w porcie. Kierowcy znaj ju ten scenariusz na pami耩. Za ka盥ym razem jednak tego typu sytuacje wywo逝j u nich podobn z這嗆 i frustracj. Samochody ci篹arowe stoj do dzisiaj (10.02.2021) na ulicy i bardzo utrudniaj ruch. ■ Szybkie testy antygenowe w kontenerze obok laboratorium. Nie trzeba si rejestrowa. W kontenerze obok laboratorium wykonujemy szybkie testy antygenowe. Pr鏏ki pobieramy w godzinach od 10 do 12 przez siedem dni w tygodniu. Na badania te nie trzeba si rejestrowa. Nale篡 mie ze sob dokument to窺amo軼i oraz dow鏚 wp豉ty. Przypominamy, 瞠 wp豉t mo積a dokona przelewem (wszystkie informacje dotycz帷e testu 陰cznie z numerem konta znajd Pa雟two TUTAJ szpital-swinoujscie.pl/strona/menu/83_testy_sars-cov-2__covid_-19) lub bezpo鈔ednio w laboratorium. Cena testu antygenowego to 80 z這tych. Zapraszamy! ■ Zmar Tadeusz Gala: by造 wiceprezydent 安inouj軼ia, oddany miastu i jego mieszka鎍om ■ Nie 篡je 25 - letnia kobieta ranna w wypadku ko這 Dargob康za. Jej stan od pocz徠ku okre郵ano jako bardzo ci篹ki ■