POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Środa [30.12.2020, 18:59:46] • Świnoujście

Kaufland wydłuża godziny otwarcia sklepów w Sylwestra

Sieć Kaufland podjęła decyzję o wydłużeniu godzin otwarcia sklepów w Sylwestra. W dniu 31 grudnia niemal wszystkie placówki na terenie kraju będą funkcjonować aż do 19:00.

Kaufland postanowił ułatwić swoim klientom dokonanie bezpiecznych zakupów z myślą o sylwestrowej nocy. Sieć nie tylko przygotowała specjalną ofertę produktów, ale także wydłużyła godziny otwarcia sklepów w dniu 31 grudnia. W Sylwestra placówki będą czynne od 6:00 aż do 19:00. Wyjątek stanowi obiekt w Przemyślu, gdzie będzie można robić zakupy do godziny 18:00.

Więcej informacji na temat godzin otwarcia sklepów sieci Kaufland, można znaleźć na stronie www.kaufland.pl/regulaminy/godziny-otwarcia.html.

Biuro Prasowe Kaufland Polska Markety Sp. z o.o. Sp. k.


komentarzy: 5, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-5 z 5

Gość • Wtorek [05.01.2021, 10:56:16] • [IP: 5.173.96.***]

Gość • Czwartek [31.12.2020, 12:08:39] • [IP: 77.252.46.***]

No tak, ale polskie sklepy mają lockdown.

Gość • Czwartek [31.12.2020, 06:45:02] • [IP: 77.88.191.**]

Wspaniale. Dzięki wielkie za ten gest.

Nawet jak będzie 1 wolny • Środa [30.12.2020, 19:14:21] • [IP: 5.184.215.***]

O 19.00 nyska milicyjna stanie pod Kałflandzikiem i sypie równo przez plery.Do boju oszołomy.

Gość • Środa [30.12.2020, 19:07:56] • [IP: 62.69.251.***]

Super

Oglądasz 1-5 z 5
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ Gang na elektrycznych hulajnogach i brawurowy skok na jubilera. Kilka minut wystarczyło, by zorganizowana grupa włamywaczy splądrowała sklep jubilerski znajdujący się w kompleksie handlowym w budynku Kauflandu w Świnoujściu. Zamaskowani sprawcy sforsowali zabezpieczenia, rozbili szybę, witryny i uciekli na hulajnogach elektrycznych. Policja analizuje monitoringi z całej okolicy. W nocy z soboty na niedzielę doszło do jednego z najpoważniejszych włamań w Świnoujściu w ostatnich latach. Celem przestępców był sklep jubilerski znajdujący się w pasażu handlowym w markecie Kaufland. Według informacji, do których dotarła redakcja, sprawcy działali wyjątkowo sprawnie i byli bardzo dobrze przygotowani. Do obiektu dostali się pasażu handlowego. Po sforsowaniu zabezpieczeń przedostali się do wnętrza, a następnie przy użyciu młotów wybili szybę sklepu jubilerskiego. Cała akcja miała trwać zaledwie kilka minut. W tym czasie złodzieje opróżnili sklep z biżuterii i błyskawicznie opuścili miejsce zdarzenia. Nieoficjalnie mówi się o stratach sięgających nawet 1,5 miliona złotych, jednak na obecnym etapie śledztwa kwota ta nie została oficjalnie potwierdzona. Z informacji uzyskanych przez redakcję wynika, że sprawcy uciekli na hulajnogach elektrycznych ■