POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Środa [16.12.2020, 10:11:55] • Świnoujście

Prawobrzeże na turnieju

Prawobrzeże na turnieju

fot. Organizator

Dnia 13.12.2020 roku drużyna KS Prawobrzeże zaki rocznik 2012 wzięła udział w Turnieju Mikołajkowym organizowanym przez Akademię Piłki Nożnej Junior Police, w którym zagrało łącznie 11 drużyn. Zawody odbywały się pod balonem, na dwóch równoległych boiskach w Policach.

Drużyny zostały podzielone na grupy A i B . W grupach grało kolejno 6 oraz 5 drużyn na zasadzie każdy z każdym w formule 5x5.
W grupie A oprócz naszej drużyny znalazły się: AP Junior Police, AP Pogoń II Szczecin, Football Academy Szczecin, Pogoń Szczecin FS Przecław oraz Żaki Dąbie.

W grupie B: AP Błękitni Stargard, AP Pogoń I Szczecin, AP Pogoń III Szczecin, Pogoń Szczecin FS Prawobrzeże oraz AP Wilki Dąbrówka, którym nie udało się dojechać.

Na koniec odbyły się mecze o miejsca pomiędzy grupami.

Prawobrzeże na turnieju

fot. Organizator

Konkurencja była bardzo silna ale nasi chłopcy poradzili sobie doskonale wygrywając trzykrotnie, dwa razy remisując i raz przegrywając. Różnice punktowe przegranego meczu były jednak niewielkie co dobrze rokuje na przyszłość. Trzeba zaznaczyć fakt, że przez ogólnie panujące przeziębienia drużyna pojechała na turniej w okrojonym składzie jedynie 6 zawodników.

Wróciliśmy z Turnieju z zaszczytnym 5 miejscem i bogaci o kolejne bardzo cenne doświadczenia, które są w takich zawodach najważniejsze.
Na zakończenie każdy z uczestników otrzymał pamiątkowy medal ze Świętym Mikołajem.

Drużynę KS Prawobrzeże reprezentowali: Tymoteusz Auguścik, Paweł Butkiewicz, Filip Lewandowski, Jędrzej Polakowski, Michał Ryfczyński, Jacek Uchański.

Monika Szoda


komentarzy: 2, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-2 z 2

Gość • Środa [16.12.2020, 16:51:53] • [IP: 83.20.224.***]

Wspaniały trener, fajna drużyna, dobre wyniki

Gość • Środa [16.12.2020, 12:44:52] • [IP: 77.252.46.**]

Wpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu serwisu przez użytkownika/Admin

Oglądasz 1-2 z 2
■ Sektor stoczniowy cierpi na brak wykwalifikowanych kadr ■ Szybkie testy antygenowe w kontenerze obok laboratorium. Nie trzeba się rejestrować. W kontenerze obok laboratorium wykonujemy szybkie testy antygenowe. Próbki pobieramy w godzinach od 10 do 12 przez siedem dni w tygodniu. Na badania te nie trzeba się rejestrować. Należy mieć ze sobą dokument tożsamości oraz dowód wpłaty. Przypominamy, że wpłat można dokonać przelewem (wszystkie informacje dotyczące testu łącznie z numerem konta znajdą Państwo TUTAJ szpital-swinoujscie.pl/strona/menu/83_testy_sars-cov-2__covid_-19) lub bezpośrednio w laboratorium. Cena testu antygenowego to 80 złotych. Zapraszamy! ■ Zmarł Tadeusz Gala: były wiceprezydent Świnoujścia, oddany miastu i jego mieszkańcom ■ Nie żyje 25 - letnia kobieta ranna w wypadku koło Dargobądza. Jej stan od początku określano jako bardzo ciężki ■