POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Sobota [28.11.2020, 21:14:49] • Świnoujście

Uwaga kierowcy. Zmiany na skrzyżowaniu Steyera i Daszyńskiego

W związku z postępującą budową tzw. wschodniej obwodnicy, we wtorek 1 grudnia 2020 r. zostanie zamknięte skrzyżowanie ulic Steyera i Daszyńskiego. Możliwy będzie ruch pieszych i rowerzystów poprzez drogę dla rowerów zmienioną w drogę dla pieszych i rowerów.

Dojazd do promów „Bielików” odbywać się będzie przez ulice Marynarzy i Wybrzeże Władysława IV. W sytuacji oczekiwania pojazdów na wjazd na prom wzdłuż Wybrzeża Władysława IV - w kolejce sięgającej dalej niż do ulicy Marynarzy - pojazdy z ulicy Marynarzy powinny skręcać w prawo i kierować się na koniec kolejki.

Prosimy kierowców o zwrócenie uwagi, że nadal odwrócony pozostaje kierunek ruchu na odcinku ulicy Rybaki pomiędzy Wybrzeżem Władysława IV a ulicą Grunwaldzką – ruch ulicą Rybaki odbywa się od strony Wybrzeża Władysława IV w kierunku ulicy Grunwaldzkiej, w związku z czym wyłączona jest relacja lewoskrętna z ulicy Grunwaldzkiej w ulicę Rybaki na odcinku ulicy Grunwaldzkiej pomiędzy ulicami Marynarzy a Rybaki. Z odcinka ulicy Rybaki pomiędzy Wybrzeżem Władysława IV a ulicą Grunwaldzką wyjazd możliwy jest wyłącznie na ulicę Grunwaldzką w prawą stronę – w kierunku ronda.

Prosimy o zachowanie ostrożności i uważną jazdę oraz przestrzeganie oznakowania i przepisów ruchu drogowego.

WIZ UM Świnoujście


komentarzy: 0, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
■ Sektor stoczniowy cierpi na brak wykwalifikowanych kadr ■ Szybkie testy antygenowe w kontenerze obok laboratorium. Nie trzeba się rejestrować. W kontenerze obok laboratorium wykonujemy szybkie testy antygenowe. Próbki pobieramy w godzinach od 10 do 12 przez siedem dni w tygodniu. Na badania te nie trzeba się rejestrować. Należy mieć ze sobą dokument tożsamości oraz dowód wpłaty. Przypominamy, że wpłat można dokonać przelewem (wszystkie informacje dotyczące testu łącznie z numerem konta znajdą Państwo TUTAJ szpital-swinoujscie.pl/strona/menu/83_testy_sars-cov-2__covid_-19) lub bezpośrednio w laboratorium. Cena testu antygenowego to 80 złotych. Zapraszamy! ■ Zmarł Tadeusz Gala: były wiceprezydent Świnoujścia, oddany miastu i jego mieszkańcom ■ Nie żyje 25 - letnia kobieta ranna w wypadku koło Dargobądza. Jej stan od początku określano jako bardzo ciężki ■